bugün

erkelerin gay olması (bkz: kadınların lezbiyen olması)kadar anormaldir.
(bkz: bayanların gay olması normal midir)
bir şey olmuşsa, öyle olması gerektiği başka türlü olamayacağı için öyle olmuştur diyen marx'a göre normaldir. hatta marx'a göre komünizmin gelmemesi de normaldir. zira öyle olmaması gerekmektedir.
senin am düşkünü olman gayleri ilgilendirmiyorsa gaylerin penis düşkünü olması seni ilgilendirmez denilesi laftır. (bkz: etki tepki)
normal değildir. her organı kullanma kılavuzuna uygun kullanmak lazımdır. üreticiler kullanıcı hatalarını tazmin etmez.
anormaldir, çünki sex normal şartlarda zevk almak için değil türün devamı içindir, erkek erkeği sikerek türünü devam ettiremeyeceğine göre ortada bi anormallik vardır.
toplumun en baştan beri kadın-erkek ilişkisini normalleştirmesi, diğer tüm ilişkileri reddetmesi sonucu bir dayatma olan kadın-erkek ilişkisine karşın erkek-erkek veya kadın-kadın ilişkisine daha sıcak bakılabilir. belki toplum bu şekilde baskılamasa siz de şuan iğrenerek baktığınız "gay" ler arasında olabilirdiniz.

homofobik olmayın bu kadar.

erkeklerde çok fazla hele ki türk erkeklerinde bu homofobiklik. bu da bastırılmış duygulardan kaynaklı. hepiniz potansiyel "gay" duygularınızı bilinçaltınıza ittiriyorsunuz. rahat olun gençler.

not: erkek değilim dolayısıyla gay de değilim.
değildir. olmamalıdır. doğal olan erkekle dişinin bir olmasıdır. bunun aksi bir durum doğaya aykırı oluyor. siz hiç erkek bir köpeği başka bir erkek köpeğin üstünde gördünüz mü ?
Normal olmasa da kimseyi ilgilendirmeyen bir seydir.
tek üretim olsaydı mesela tüm dünya da tekstil fabrikaları sadece pantolon üretseydi, vucudu ve bacakları iki pantolonla örtmek normal olurdu, ama üste ayrı alta ayrı üretim. herşeyin mantığı var arkadaş. iki tür var, kadın ve erkek, bunun farkına varamayan erkeklerin sapkınlığından başka bişey değil.
(bkz: kavimlerin helakı)
bazılarının sözlükte yazar olması ne kadar normalse bu da o kadar normaldir.
(bkz: lut kavmi)

(bkz: helak)

böyle bir gerçeğe eksi vererek yürek soğutmak .
normal olmayıp, normal karşılanan cinsel tercihtir. beni ilgilendirmeyendir.
gay olmak normal bir şeydir. Bir tercih meselesi olmamasıyla beraber, insanlara verilen göz rengiyle bağdaştırılabilir. Gay kelimesi erkek ve kadın eşcinseller için kullanılır. Lut kavmiyle alakası olmayan bir durumdur. Lut kavminde ki helak farklı yorumlanır.