Gayri ihtiyari kendini sevdiren seslendirmesini nihal yalçın'ın yaptığı reklam objesi.
edit: malum sitelerde de boy gösteren reklam.
emekli ali amcaa, ay ayy..
vaadettiği albümü çıkarmış hayırlı olsun.
anadolu'nun bağrından kopmuştur. şivesi ise bir hayli hoş gelir.
çok gıcık bir tavuktur..seslendiren de o kadar gıcıktır.
mudurnu firmasının arananlar listesindeymiş.
tavuk değil tavuğtur.
(bkz: tavuk eti faydalı derlerdide inanmazdım)
tavuk hadi sempatik de o amca otomatiğe almış gibi sürekli tavuh diyor neden? Sırf o adamın tavrı yüzünden nefret ediyorum reklamdan.
yurdum tavugu imaji cizilmeye calisilmistir.
tavuk siveli konusuyor ustelik.
oldum olası şive ile yapılan sempaitklik, espri ve türevlerine kıl olmuşumdur. böyle bayağı sempatiklik olmaz. bebek taklidi yapan kızdan farkı yok. gerçi gerçek hayatta bu tavuk gibi konuşan bir kadının bebek taklidi yapan kızdan da beter konumu olur gözümde o ayrı.

sevgili garanti bankası,

neden?
dul tavuktur. kocasindan izin almadan reklamda oynamis. esi de uc defa "bos ol" diyerek bosamis. horozunu ariyormus.
tez zamanda kesilmesini beklediğim geveze tavuk.
çorbası yapılmalıdır. olmazsa haşlayıp pilavın üzerine didilip erkek öğrenci evine koyulmalıdır. hak etti.
insanı beyaz etten soğutan tavuktur.
(bkz: garanti reklamındaki tavuk)
disko kralı' nın nahide ekengil' i olan tiyatrocu nihal yalçın' ın ta kendisidir.

(bkz: nahide ekengil)
(bkz: nihal yalçın)
o amca recep ivedik 2de moda duayeni olduğunu iddia eden adam fakat tavuğu seslendiren binnur kaya' mı yoksa evrim akın' mı henüz kestiremedim.
çevirmesini yapsan yenmeyecek tavuktur. hayır gelmez gömün gitsin. evet.
fırına verip nar gibi kızartmak istediğim tavuktur. bu tavuğu kcf'nin sahibi görse mesleği bırakır amk.
looney tooldaki şişman beyaz horozdan sonra gördüğüm sayılı konuşan tavuklardandır.
Acilen başının kestirilmesi gerekmektedir,sonrada fırında patates, biber , soğan eşliğinde pişirilmeli . Mangalını yapalım desek iyi olmaz öyle cırtlak bir tavuğun mangalı maalesef ki.
şu sıralar "seneye görüşürüz" espirisi yapan aptal tavuktur. bu espriden sonra kredi kartımı iptal edesim geldi.
biri tavuk mu dedi?
tam bir lavuk.