bugün

daha önce yazılan entryi bir daha yazanlar için kullanılacak nedenin olmadığı aparat.
rötüş isteği bölümünden;

* cümle bitiminde gereksiz yere üç nokta (...) yada iki nokta (..) yerine tek nokta kullanılmamış.
* aynı noktalama işareti peşpeşe kullanılmamalıdır. hatalı: çok güzeldir!!! olur mu???

seçenekleri kaldırılmış aparat.
entry sözlük formatına aykırı seçeneği aynı bölümün aşağılarına kaydırılmış aparat. kolay oluyordu dedirten kelimesini gördün mü penceyi açıp, pencerenin en uygun yerinde bulunan butona tıklamak. ne uğraştırıyorsunuz allah aşkına bizi ? *
artık yalnızca gammaz notu yazmak sureti ile de entryleri gammazlamaya imkan veren aparat.
nasıl kullanılır, nedir sorularını uyandıran aplikeyşın.
eskiden gammazlama aparatının tam üzerinde bulunan gammazla yazısının tam altında sadece entry numarası gözükürdü. istekler sonucu oraya başlık ve yazar adı da eklenmiş bulunmakta. ilgili alanın formatı, başlık / entry id / yazar adı şeklinde olmuş. hatta bunların yanındaki göster butonunu tıklarsanız ilgili entry'de okuyabiliyorsunuz.
google chrome'da gammazlama yapıldıktan sonra kendini imha eder.
entrynin daha önce gammazlanıp gammazlanmadığı da belirtiliyor artık. güzel olmuş, geç de olsa.
gammazlama aparatını kullanarak bir gammazlamada bulundum ve 515 karakterli bir açıklama ekledim şikâyetime. ama bekleyen şikayetlerim bölümüne baktığımda, yazdığımın sadece 250 karakterinin göründüğünü gördüm.

acaba moderatörler ve entry'si gammazlanan yazarlar da mı 250 karakterlik kısmı görebiliyor?

yazılan açıklamanın tamamı görülebiliyorsa sorun değil. ama eğer 250 karakterden sonrası görülemiyorsa, bu konuda bizlerin bilgilendirilmesi ve gammazlama aparatına kalan harf bilgisi eklenmesi gerekmez miydi?
işi gücü olmayan boş vakti bol olan asosyal yazarların uğrak adresi. sanane milletin de sinden ki sinden.noktalama işaretinden.en azından entry gir.değil mi! * * *

(bkz: hayatta bazı şeyleri güzel kılan detaylar)
acık saçma seçeneklere sahip olan aparat. "sözlük formatına aykırı" diye bi sebep var. diğer nedenlerden birini içeren entry sözlük formatına zaten aykırı değil midir?

e-dıt: yanlışsam eksileyenlerden biri mesaj atsın, valla merak ediyorum.
nedense son zamanlarda butonu tıklandığında kendisinden 2 tane açılan pencere. bir süredir öyle oluyordu, sorun bilgisayarımda ya da tarayıcımdadır diye düşünüyordum ancak bilgisayarıma format attıktan sonra da bu şekilde 2'şer 2'şer açılmaya başladı. bir el atılması gerekiyor zannımca.
yeterli sayıda "gammazlama sebebi" bulunmamaktadır. bununla ilgili yetkililere 5-10 kez yazdık, ilgilenen olmadı. ondan sonra "gammazlar neden işini yapmıyor!!!" yapmazlar tabi sizde bu vurdumduymazlık olduktan sonra.
sözlük uygulamasında olmayan aparat.

la artık sözlük herkesin cebinde neden eklemezler böyle bir butonu?
fazla müstehcen seçeneği olmadığı için vajina tadı başlığını şikayet edemediğim aparattır hiçbir işe yaramaz bu halde. gelecek o fazla müstehcen seçeneği.
güncel Önemli Başlıklar