bugün

Tadını her zaman merak etdiğim farklı bir lezzet.
ekşidir.
kekremsidir.
lezizdir.
soya sosuyla ise müthiştir.
geçen sezar salatanın yanında yedim of diyorum.

(bkz: bu ne sikim başlık)
vajinadan vajinaya değişen tattır.
tuvaletten sonra asla tadına bakılmaması gereken ekşimsi lezzettir. yaladıkça köpürür amk.
lana del rey'in söylediği kadarıyla pepsi cola gibidir. ama özünde öyle değildir. yani evet bir limonlu pepsi tadı yok değil. önce anormal fakat sonra bağımlılık yapar. ilginçtir, eşsiz gibidir.
kilitoris in ne oldugunu bilmeyen aptal soylemidir....yukariyi yalican ulan yukariyi....ne isin var vajinayla?
edit: hala eksileyen salak git wikipedyaya vs bak nereyi yaliyacagini ogren. elindeki kariyi da kaciracaksin mal.
Cileklisi tavsiye edilir.
ben bilmiyorum bizim bi arkadas soyledi ona da bi arkadasi soylemis o nerden duydu bilmiyorum ama tadı tavuk gibiymiş
bozuk süt ve tuzlu bozuk demir para.
(bkz: Vajinaya cilekli parlatici surmek)
yiyen bilir.
burada önemli olan tad değildir sözlükçüler. kokusunu tadını siktiredin zaten insan işi şeyler değil bunlar. önemli olan o dili ne kadar ustaca kullanıp kadınını zevkten kıvrandırabildiğindir.
kusmuğu andırır.
am yalamamışları gün yüzüne çıkaran başlık. amın şekli başlığı ile de görmemişleri ifşa edeceğiz.
sıvısı asidik olduğu için tadı da ekşi olacakır.

(bkz: science bitch)
yaşa ve sağlığa göre değişkenlik arzedendir.
böyle hafif limon kurusu ile, patlamış mısır yanığı birleşimi gibi bi..şaka la şaka. ne bilek tadı nasıl ameke. sabun fiyatlarını sorsalar söylerik.
Tuzludur.
enerjisi bitmiş pil gibidir.

hani dili degdirincr pilden ilginç bir tat geliyor ya ışte oyle.
çılgınca bişeydir.
şekli ne kadar mükemmel olmasa da tadı güzeldir ve bağımlılık yapar.
(bkz: yol üstü lezzet durakları)
saygılar..

ekşi ama cazibesi olan bir tat. hafif sidik kokulusu tavsiye edilir.