bugün

atılan onca golün güme gideceği sonuçtur. fenerbahçeliler olarak ne gülerdik ama. ehe.
4-1 yenelim de fenerbahçeliler olarak ona gülün diye beklediğimiz durumdur.
yenilsek bu kadar üzülmem diyeceğim skor.
''erken bir gol buluruz, 30. dakika da penaltı kırmızı kart olur'' böyle bir senaryo gerçekleşirse neden olmasın diyoruz ve 21:45'i heyecanla bekliyoruz..
bir fenerbahçeli olarak mümkün olmasının zor olduğunu bildiğim halde gönülden istediğim durumdur.

Sonra sonra gelen edit: lan o değilde az daha sağlam göt oluyodum.

--spoiler--
adam müneccim çıktı rıza baba
--spoiler--
real madrid'in yine tur atlayacağı durumdur.
(bkz: mahatma gandhi)
bazı arkadaşlarımız rüyalarda buluşuruz diyor. sen galatasaray - real madrid başlığı açarsan onun için elbet rüya olur. ah sevgili arkadaşım.
galatasaray madrid'i 4-1 yensin, dünyanın bütün spor basınları bu olayı konuşur. 4-1 galatasaray için gayet gurur verici bir skor olması gerekir ama gönlümüz tabi ki turu geçmesinde. hadi 4-0 biraz zorda, 3-0 yapıp maçı penaltılarla kazanmak hem heyecanlı olur, hem de büyük sevinç getirir.
5-2 yenmesi kadar acıklı deildir.
sadece g*tüm değil tek tek tüm hücrelerimle kahkaha attığım olasılık.
barça hariç real madrid e 4 gol atan takım yok gibidir.
bir fenerbahçeli olarak galatasaray'ın farklı yenilmesinden daha çok istediğim olay.
böyle bir sonuçta küvette ördeklerle olan capsimi sözlüğe koyacağıma dair söz verdiğim maçtır.
(bkz: gs reali yenerse popoma şiş sokuyorum)
did you mean: real madrid'in galatasaray'ı 4-1 yenmesi.

galatasaray real'e 4 gol atacak ve bir gol yiyecek asıl saçma olanı da bu!
para para demeyeceğim durum.. (not: ben zaten para'ya pağa diyorum) (bkz: r leri söyleyemeyen adam)
gerçekleşecek gibi duran olay.
tur getirmez ama iyi kapak olur. hem dahili, hem harici bedhahlara...