bugün

tur getirmez ama iyi kapak olur. hem dahili, hem harici bedhahlara...
gerçekleşecek gibi duran olay.
para para demeyeceğim durum.. (not: ben zaten para'ya pağa diyorum) (bkz: r leri söyleyemeyen adam)
did you mean: real madrid'in galatasaray'ı 4-1 yenmesi.

galatasaray real'e 4 gol atacak ve bir gol yiyecek asıl saçma olanı da bu!
(bkz: gs reali yenerse popoma şiş sokuyorum)
böyle bir sonuçta küvette ördeklerle olan capsimi sözlüğe koyacağıma dair söz verdiğim maçtır.
bir fenerbahçeli olarak galatasaray'ın farklı yenilmesinden daha çok istediğim olay.
barça hariç real madrid e 4 gol atan takım yok gibidir.
sadece g*tüm değil tek tek tüm hücrelerimle kahkaha attığım olasılık.
5-2 yenmesi kadar acıklı deildir.
galatasaray madrid'i 4-1 yensin, dünyanın bütün spor basınları bu olayı konuşur. 4-1 galatasaray için gayet gurur verici bir skor olması gerekir ama gönlümüz tabi ki turu geçmesinde. hadi 4-0 biraz zorda, 3-0 yapıp maçı penaltılarla kazanmak hem heyecanlı olur, hem de büyük sevinç getirir.
bazı arkadaşlarımız rüyalarda buluşuruz diyor. sen galatasaray - real madrid başlığı açarsan onun için elbet rüya olur. ah sevgili arkadaşım.
(bkz: mahatma gandhi)
real madrid'in yine tur atlayacağı durumdur.
bir fenerbahçeli olarak mümkün olmasının zor olduğunu bildiğim halde gönülden istediğim durumdur.

Sonra sonra gelen edit: lan o değilde az daha sağlam göt oluyodum.

--spoiler--
adam müneccim çıktı rıza baba
--spoiler--
''erken bir gol buluruz, 30. dakika da penaltı kırmızı kart olur'' böyle bir senaryo gerçekleşirse neden olmasın diyoruz ve 21:45'i heyecanla bekliyoruz..
yenilsek bu kadar üzülmem diyeceğim skor.
4-1 yenelim de fenerbahçeliler olarak ona gülün diye beklediğimiz durumdur.
atılan onca golün güme gideceği sonuçtur. fenerbahçeliler olarak ne gülerdik ama. ehe.