bugün

entry'ler (400)

göbeği açık dolaşan kızlar

bu tip hanım kardeşlerimiz neden son zamanlarda bu kadar çoğaldı anlam veremiyorum. bi de bunun şey verisyonu var.

(bkz: babet çorabı giyen erkek)

laf salatasını bir kenara bırakırsak, istediğini giymekte özgür ve genellikle fit, alfa karakterli kadınlardır. medeni cesaretlerinden ötürü kutluyorum onları. türkiye gibi bir ülkede yaptıkları cesaret gerektirmekte çünkü.

dilara

(#41413712) başındaki -di hecesini atarsanız da çok hoş bir isim olabiliyor öyle de garip bir isim.

bekaret sizin için önemli midir

bakireliğe kafasını aşırı takmış erkek psikolojik sorunları olan özgüvensiz birisidir.

evlenene kadar bakire kalan fakat bunu çevresinde kim varsa hepsiyle paylaşan kadın ise bana göre orospudan daha namussuzdur.

2019 yılında bu gibi şeylere takılmak bizi afganistan gibi gösteriyor

reşadiye

koyulhisar'a giden otobüslerin son molasını verdiği tokat ilçesidir. içine girip görmüşlüğüm olmasa da küçük kendi halinde bir anadolu şehri olduğunu varsayıyorum

vajina görünce seksten soğumak

heteroromantik aseksüel olma durumuyla da açıklanabilir. aseksüellik vardır ve geniş bir spektrumu kapsar.

hiçbir kelime duymayan bebek hangi dili konuşur

bir çocuk 4-5 yaşlarına kadar çevresinde düzenli olarak konuşulan beş dile kadar tamamını anadili olarak öğrenip konuştuğu gibi hiçbir dili duymazsa hiçbir zaman konuşmaz.

insan düşünen ve düşündüğünü söyleyen, dinleyen ve dinlediğine tepki veren bir canlı olması hasebiyle bugünlere gelebilmiştir. kelime dağarcığı geniş olmayan insanın cahil ve ilkel olacağı gibi dilleri fakir olan milletlerde cahil ve ilkel kalırlar

yabancıymış gibi duran yerli markalar

de facto, bimeks gerçi bimeks marka değil ama...

gel gelelim bunların yabancı sanılmasının sebebine. Hala tabelalarda yabancı dil yasak değil. kıçı kırık orta avrupa devletlerinde bile böyle bir şey söz konusu olamaz. hani milliyetçiydik. hani en saf dil türkçeydi. hani arapça farsça tu kakaydı. ingilizce fransızcanın farkı nedir. hatta latin kökenli kelimeler bize çok daha uzak.

mesela abou bakar diye bir topçu var. adam bunu abubakar diye okuyor. bildiğimiz ebu bekir işte. biz alfabe değişikliği ile cahil kalmadık beyler. sadece dilimizi kaybettik kültürümüzü de kaybetmeye devam ediyoruz. işin en acı kısmı kimse bunun farkında değil, farkında olanlar ise elinden bir şey gelmeyenler.

iyi uykular tatlı rüyalar türkiyem. bu saatte bunların düşünmekten uyuyamadıysam demek ki..

yalan olduğu bilinen cümleler

egemenlik kayıtsız şartsız milletindir.

karl marx ın yahudi olması

yeri gelir yahudiler yahudiliklerini yahudilere bile söylemezler karl marx da bunun bir örneği. onların dini derki "sen yahudisin en üstünsün, dünyadaki diğer her şey sana hizmet etmekle görevli, sen onlara yehova'nın yaratıcı olduğunu anlat lakin onlar mükellef değillerdir, yahudi olmak zorunda da değillerdir." burada da açıkça belirtildiği gibi yahudiler dinlerini yaymaya çalışmazlar sen, "ben yahudi oldum" desen de senin yahudiliğini kabul etmezler. israil'e kabul etmezler.

ayrıca bir insan dini milliyeti ile değil icraatleri ile yargılanır. karl marx denen pasaklı şerro komünizm belasının fitilini ateşleyerek milyonlarca insanın katili olan lenin, stalin, mao ve kim jong-il gibi gaddarların önünü açmış. müslüman da olsa yahudi de olsa ateist de olsa sonsuza kadar lanet onun üzerine olsun. engels'i de unutmak olmaz tabi gerçi onun yahudi olduğuna pek ihtimal vermiyorum ama olsun

karl marx ın yahudi olması

yeri gelir yahudiler yahudiliklerini yahudilere bile söylemezler karl marx da bunun bir örneği. onların dini derki "sen yahudisin en üstünsün, dünyadaki diğer her şey sana hizmet etmekle görevli, sen onlara yehova'nın yaratıcı olduğunu anlat lakin onlar mükellef değillerdir, yahudi olmak zorunda da değillerdir." burada da açıkça belirtildiği gibi yahudiler dinlerini yaymaya çalışmazlar sen, "ben yahudi oldum" desen de senin yahudiliğini kabul etmezler. israil'e kabul etmezler.

ayrıca bir insan dini milliyeti ile değil icraatleri ile yargılanır. karl marx denen pasaklı şerro komünizm belasının fitilini ateşleyerek milyonlarca insanın katili olan lenin, stalin, mao ve kim jong-il gibi gaddarların önünü açmış. müslüman da olsa yahudi de olsa ateist de olsa sonsuza kadar lanet onun üzerine olsun. engels'i de unutmak olmaz tabi gerçi onun yahudi olduğuna pek ihtimal vermiyorum ama olsun

lozan zafer mi hezimet mi

lozan hezimet olmasa bile hezimete sürükleyicidir. orta doğu bataklığında boğulmamız için çizilen sınırlara boyun eğmişiz. lozan'da diplomatlık yapanlar kimlerdir daha önce böyle bir iş yapmışlar mı ki orada pazarlığa oturmuşlar. oraya resmen biz devlet kursak mı diye danışmaya falan gitmişler herhalde. boğazların iki yakasının silahsızlandırılması mevzusu hele ihanet derecesinde bir ahmaklıktır. davası güdülmeyen batı trakya, adı bile geçmeyen adalar ve kıbrıs... geçiniz arkadaş bu tabuları 100 sene öncesine takılıp kalmak üçüncü dünya milletlerinin yapacağı iştir.

ha bu arada twitter'da facebook'ta atatürk profili yaparak alim olmuyorsunuz. sorsan harita da lozan'ı gösteremez hangi ülkededir bilmez, gelmiş ahkam kesiyor. o pp'den alimlik akıyor herhalde. bilemedim

(bkz: lausanne)

yazıda verilen gülme efektinden karakter tahlili

xaxaxaxaxa: gülen kişinin slavik ırklardan birine %90 ihtimalle de rus olduğunu gösterir.

(bkz: kiril alfabesi)

into the badlands

Bugün izleme fırsatı bulduğum alternatif gelecek senaryosu üzerine kurulu dizi. Oyuncu kadrosu biraz tırt. Lakin bir dul var dizide seve seve ikinci baharı olum efendim.

türkiye ada ülkesi olsaydı neler değişirdi

ağrı dağının mükemmel bir manzarasının olacağı gerçeğini kimse inkar edemezdi.

pierre aubameyang

bu adamı fm'de keşfedip alırdım hep. bir türk teknik direktör de fm oynamıyor herhalde.

1 incici 100 uludağcıya elini öptürür

doğru önermedir.

ivan rakitic

Bu zamana kadar neden bu adam alınmadı anlamış değilim taa schalke'deyken bu adam yıldız demiştik bu zamana kadar sevillalarda süründü garibim nihayet hak ettiği yerde

munir el haddadi mohamed

Yeni nesil messi demek ne kadar doğru tartışılmaz bile messi'nin tırnağı olamaz ama yine de geleceği parlak görünüyor daha ilk maçtan iyiki alexis sanchez gitmiş dedirtti

eski sevgiliyi unutamayanlara tavsiyeler

unutursan hiç sevmedin demektir.

sosyal medyada çay edebiyatı yapan tip

devlet bahçeli tarafından ocaktan atılması gereken kişilerdir.