bugün

(bkz: yakalarsam muck muck)
kendi kendime geleceğe dönüş filmindeki tren bile kaçtı hacı yorumunu yaptığım...
not:galatasaraylıyım.
(bkz: hakan şükür)
(bkz: hakan ünsal)
(bkz: fatih akyel)
(bkz: fatih terim)
(bkz: emre belözoğlu)
(bkz: okan buruk)

görüldüğü gibi kabus gibi bir şey galatasaraylılar için.
ruhu olmayan vücudun aradığı ruhtur. sahada ruh diye birşey yok mk.
bugünkü kazanma isteği ve tam saha presiyle 2000 ruhuna ait ışık bekleyenlere selektör yapmıştır.
galatasaray futbol takımının maçlarında topu kaptırdığında hırsla pres yapması ve kaptığında da doğru adamı bularak düzgün hücumlar etmesi ile gerçekleşecek olaydır. yani kısaca galatasaray'ın iyi oynaması demektir *. ayrıca buna taraftarının da eklenmesi gerekir çünkü o eski galatasaray taraftarı da artık yok. hala birşeyler eksik.
11 ocak 2011 galatasaray beypazarı şekerspor maçı'nda esintilerini gördüğüm ruhtur. kendi klasmanlarında dünyanın bir numarası olan şekersporlu futbolcuları maymun edişleri gerçekten şahaneydi.
11 ocak 2011 galatasaray beypazarı şekerspor maçında ki ruh olsa olsa, 2000 ruhunun osuruğudur. Abartmayın.
türk telekom arenaya kalmıştır yine yeniden söylüyoruz bu ülkeye bir avrupa kupası daha gelecekse bunu galatasaray yapar bu böyle biline.
bu gece itibarıyla gözlemlenen durum. hele dünya devi şekerspor a atılan golden sonra hagi nin yedek kulübesindeki müthiş coşkusu yok mu, korkun len cimbom dan.
beypazarı şekerspor'a attığımız gole sevinir hale gelmiş iken sözü bile edilemeyecek durumdur.
(bkz: uyan sabah oldu)
hani nerde?

ohhh morganizenin saçmalamasıymış. ilk okuduğumda harbiden korktum. bunlar yine ligin amına ipotek koyacaklar mı diye...

sakin arkadaşlar. dont panic!...
bir galatasaraylı olarak bu sezon yakalaması için galatasarayın çok hızlı koşması gerektiğini düşündüğüm ve olmasını büyük bir umutla beklediğim olaydır.
tut kaçıyor..
(bkz: aferin oğluma)
(bkz: tuz ruhu)
galatasarayın 2012-13 sezonunda avrupa maçlarında uğrayacağı hezimetler sonrasında gerçekleşmediği anlaşılacaktır.

not: bu takıma iyi falan diyorlar, iddia ediyorum avrupa maçlarında rezil olacaklar, gs tamamiyle fıs..
arda turanın uefa kupasını almasıyla ortaya çıkmı$ olan durum. ne alaka amk. nereye geldim lan.
tek gül ile bahar mi geliyor.
adnan aybaba'nın galatasaray'ın 2000 ruhunu çağırması ile yakalayamayacağını bildiğimiz durum.
ruh çağırmakla olmuyor gençler. dönemin futbolcuları hangi kulüpte olduklarının farkına vardıklarında galatasaray ruhu yakalanır zaten.
ilgili medya: http://www.youtube.com/watch?v=2--Zw-diY4s
chp muhalefet döneminde yaşanmıştır. evet.
Oyuncularin yillik 4-5 milyon euro garanti para kazanirken gerceklesmesi biraz zor olan durumdur.
burak yılmaz'dan bir hakan şükür ruhu beklemek bu olsa gerek...
her galatasaraylı" nın hayali olup, idari ve teknik yönetim aksaklıkları, futbol takımının alan savunması ve heyecan eksikliğinden ötürü yakın gelecekte gerçekleşmesi zor gözükendir.