bugün

adnan polat söylemi.

--spoiler--
''Klasik tanımıyla, Galatasaray bu topraklardan çıkabilecek en kurumsallaşmış tek spor markasıdır''

''Sportif başarının maddi altyapısının oluşturulmasıyla, başarıların sürekliliği mümkün kılınacaktır. Galatasaraylılar olarak sözünü verdiğimiz Büyük Galatasaray Vizyonu budur''

--spoiler--
eksik söylemdir. galatasaray türkiye'nin tek değerli spor markasıdır denilerek o eksiklik giderilebilirdi.

sqny ve sony, ikisi de marka. sony değerli marka.
(bkz: adibas)
(bkz: ben türkiye nin hiper starıyım)

(bkz: ajdar ve galatasaray arasındaki benzerlikler)
doğru bir tespittir. aksini iddia etmek bile futboldan anlamama işaretidir. işi fanatizm boyutuna getirip düşmanlık etmek ayrı bir insanlık suçudur o konuya hiç girmiyorum öhö öhü konuyu dağıtmadan; buyrun efendim adam kapak niyetine entry döşemiş;

(bkz: #6820252)
doğrudur. fenerbahçe ve beşiktaş takımlarımız spor markası olamaz. çünkü iki takımımızın isimlerinde de yabancı karakter vardır.
marka değerini reklam verenler, sponsor olanlar belirler. gerisi bağırsak gurultusudur.
(bkz: galatasaray cafe crown)
(bkz: fenerbahçe ülker)
(bkz: götünden element uydurmak)
''.....en kurumsallaşmış tek spor markası'' ne mına koyim. türkçene sıçsınlar adnan...

zoraki tanım; uydurma söylemdir...
adnan polat'ın uludağ sözlük okuduğunu gösteren beyanat. zira bir kaç gün önce tarafımdan açılmış başlık için buraya buyurun.
(bkz: galatasaray ın marka değeri)
tipik adnan polat zırvası. amatör branşları yük olarak gören ve çoğu branşta ezeli rakibinin fersah fersah gerisinde kalmış bir spor(?) kulübünün nasıl tek marka olduğunu detaylı açıklasaydı keşke. bak şimdi durduk yerde bize ta**ak malzemesi verdi.

bir de marka değerinin maddi yönünden söz ettiğine göre kulübünün borsa değeri açısından yediği farktan da haberi yok. belki de ağzından kaçırdığı malum hazımsızlık tan ötürü bilmezlikten geliyor.

http://www.aktifhaber.com/news_detail.php?id=183399
marka değerinin bilinirlilik olduğunun farkına varmayanlar için bir anlam ifade etmeyen adnan polat mottosu.
adam gibi tek baslıktır.
bir beşiktaşlı olarak kesinlikle katılmadığım söylemdir.
marka değeri en yüksek takım üzülerek söylüyorum ki fenerbahçedir.
(bkz: He de geç)
öyle büyük bir marka değeridir ki basketbol takımındaki cezalı bir oyuncu arkadaşının formasıyla maça çıkabilmektedir. ve futbol dışındaki çoğu branşta küme düşmemek için oynanılmaktadır.
yine götüyle gülüyor sayın seyirciler

günde bir kere götümle gülmessem yaşayamıyorum efendim.

(bkz: götü ile gülmek)
galatasaray değil lescondur.
güncel Önemli Başlıklar