bugün

an itibariyle 5. nesil yazarlardan biridir kendileri. full metal alchemist'e kendisini çok fazla kaptırması yüzünden böyle bir kullanıcı adı almıştır. *
Entryleri gibi karakteri de saglam olan 5. nesil yazar kişisi, can ciger kuzu sarmasi. aramiza tekrardan hosgeldi, sefalar getirdi.
liseden sınıf arkadaşım. hani bazı insanlar vardır; mesela 2 sene görmemişsinizdir sonra birgün yolda karşılaşırsınız ve sanki dün de berabermişsiniz gibi bir sohbete dalarsınız. bu adam öyle bir insan işte. zeki, esprli, karakterli, kaliteli bir adam; muhabbetine doyum olmayan bir adam. senelerce görmesem de birgün bir yerde karşıma çıkarsa oturup saatlerce sohbet edebileceğim bir adam. selamlar, saygılar dostum..
hemşehrim yazar, severek okuyoruz abi *
her gördüğümde "nabıyon la" diyerek hitap etmem, onun da içten bir şekilde "sen nabıyon laaa" yı uzatarak söylemesi ve en güzeli, yıllar geçse de insanlığından, güzel dostluğundan hiçbir şey kaybetmeyen bölümdaşım, arkadaşım, kardeşim, animedaşım. şş trigun'a başladım koş koş.
sözlüğün sağlam mizahi anlayışa sahip az lafla çok şey anlatabilen kibar bobiler.örg takipçisi yazarı. Anime tutkusu önünde saygıyla eğiliyorum.*
iki kelime muhabbetimiz olmasına rağmen hemen ısındığım yazardır.
iyidir, hoştur, kibardır.
anime sevdiğini düşündüğüm, hatta emin olduğum, "full metal alchemist" sevici, counter strike oynayıcı güzel yazar.
iyidir, hoştur, kibardır*.
şu sıralar pek bi meşgul adam. probe olarak ismini değiştiriyorum. işçisin sen işçi kal.
kanına girdiğim yazar. şöyleki: 2 aydır sigara içmiyordu, içirttim sonunda. elimden öyle bir kapışı vardı ki sigarayı, görülmeliydi. probe işte **
bursa halı sahalar bize dar part 10 zirvesinin cok degerli kameramani olan yazar.

"bazen kamerayi unutup maca kitleniyordum."* dese de cok basarili bir sekilde maci goruntulediginden eminim.

bir sonraki zirvede gorusmek dilegiyle, saygilar.
tool'un yakın arkadaşı olmasına şaşırmadığım yazardır. aynı onun gibi samimidir,sempatiktir.gözlüğün çok yakıştığı insanlardandır.zirve öncesinde tool'a sormuştum kendisi metalci mi diye.'' yarın görürsün'' demişti. evet gördüm ve sen metalci misin diye sormadım. çünkü o tipten arabesk dinleyen bir insan çıkamazdı.kendisi ile en kısa zamanda metal konuşmak isterim.
evlenirken ilk davetiye yollayacağım yazar. düğün fotolarımızı da çekse süper olur.
fotoğraf konusunda yetenekli bir yazar.*
sakal bırakmamasına rağmen sakalın en çok yakıştığı insanlardan biri.
bir de bıraksa...
başım döndü.
sonunda nickinin nerden geldiğini tahmin edebildiğim yazar. kendisini full metal jacket hastası zannediyordum, meğerse fullmetal alchemist hastasıymış. haklı da hasta olunmayacak gibi değil.
son olarak kendisine touka kouka prensibini hatırlatır selam ederim.*
adam kral ya aöa akıllı olması gereken zamanlar var (bkz: tavla oynamak) ama pek severim kendisini. bide fotoğrafları yollarsa dahada çok hayranı olacağım.
okulunu bitirmiş, fakat diplomasını henüz eline almamış yazardır. *
güzel resim çeker.
(bkz: adam cool beyler bayanlar)

ingilizce öğretsene bana ya.
(#8375400)

touka kouka prensipini hiçe saymış yazar. "o" nereye gidiyor lan? o kapıyı yıkarım "o" giderse*...

dostum eğer "o" giderse dünya mahvolur. zaten seride ed'in truth diye aradığı şey "o"ndan başkası değildir.*
kendisine özel mesaj yazmayı denediğim yazardır, çaylak olduğumu hatırlamamı sağlamıştır.
aynı liseden mezun olduğumuzu bugün döner gününde öğrendiğim yazar...
meğer o da bal mezunuymuş. meğer o da hocalarını özlemiş. meğer o da nezih bir ortamda pilav üstü döner yemek için gelmiş. meğer o da bursa'nın en iyi lisesinden mezun olmuş. ne mutlu ki bu gururu paylaşabildik. eski günleri hatırlayıp, tebessümle pilavlarımızı yerken hocalarımıza 'hoca naber sen hala okuldasın ama biz nerelere geldik' diyip rovanşımızı alabildik.
bembeyaz dişleri vardır. kardan daha beyaz bir şey varsa full metal'in dişleri.
(#9631939)
entrysiyle güldürmüş şukuyu kapmıştır.*
(bkz: hagane no)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar