bugün

james ile ne alıp veremediği olduğunu merak ettiğim temadır. (ne yaptı james sana?)
ayrıca ara sıra farklı temalar kullansam da her seferinde kürkçü dükkanına geri dönen tilki misali yeniden fuckılası james'e dönmekteyim. alınmıyorsun di mi james?!
ne güzel sözlük teması.
lebron james'in temiz bir smaca giderken topu kaybetmesi durumunda, hasta bir cleveland cavaliers taraftarının, tribünden ve ya ekran başından, kendisine hitaben, ayağa fırlayıp bağırmak suretiyle sarf edebileceği cümle.
türkçeye (bkz: tipini sikiyim jeremi), olan çevrilen, eski bir leman kavramı..
facebook boku varken kullanılmayacak tema. bembeyaz sayfa birader göz yormuyor, can sıkmıyor. mis gibin.
(bkz: facebook boku)
sözlükte en çok kullanılan görünüm. aradım, taradım, inceledim ama bir bildikleri varmış demek ki. gerçekten çok başarılı.
iç karartan tema.
en güzel uludağ sözlük temalarından sadece biri ve benim kullanıdığımdır.
gözlerimi fuck mıyan tema olduğundan hoşa gider mübarek. en eyisi, en cix i, en janjan lısıdır hani. tavsiye edülür efem.
moderatörden torpilli olduğu için daha az kasar bilgisayarınızı, daha erken getirir önünüze istediklerinizi. iyidir, hoştur.
Tamam iyi tema şu bu ama abim niye Metallica ya bok atıyorsunuz.illa atacağım diyorsanız işini hakkıyla yapmayana atın.
tahtı yıllar sonra version 7.0 tarafından sallanmış tema.
Şu anki en harika temadır... Sözlüğe ayrı bir hava katıyor.
en kral tema.
enee nin yanında bok gibi olmuş ki bu themedir.
gözü yormayan güzel tema.
vazgeçemediğim tema. diğer temalarda biraz dolaştım ama fuck you james senden vazgeçemedim.
kız gibim tema ,hala bakire değil mi? rötuslanmıs ve makyajlanmıs tırnaklar ojeli sozluk themesi.
geçenlerde kullanmaya başladığım (nerden yaptığımı bilmeden) ve sonra sürekli kullanmaya devam ettiğim (ya da değiştiremediğim) tema. *
yazmamı engellediğini sanmama neden olan tema. portakal gibin'nin daha yazar açıcı bir tema olduğunu düşünmeye başladım.

edit: "n"
Sevilen bir uludağ sözlük teması.
bir uludağ sözlük teması olmasına rağmen, ağızda küfür olarak yer edebilecek şey. kaç gündür yeni küfürüm budur.
oldukça güzel hoş bir tema.
bir zamanlar metallica konserlerinin vazgeçilmezi olan söz.
en karizmatik isme sahip sözlük teması.