bugün

dünyanın yaklaşık % 95 ini oluşturan grup. özellikle dillerinden, insanlarından, polemiklerinden ve de filmlerinden nefret edilir bu fransızların.
ırkçılardır. her milletin iyi ve kötü insanlar yetiştirdiğini unutanlardır.
(bkz: bir yerlerini kaldirsinlar) *
laetitia casta yaşadığı sürece dahil olmayacağım grup.
(bkz: fransa nin dunyaya kaybettirdikleri)
(#1259049)
genelleme yaparak hataya düşen, ideolojilerin insanları ayırıp, düşler ve kabusların birleştirdiğini unutan insanlardır.
Nefretle dolu insanlardır. Neden nefret ederler bilinmez. Ama bir çok şeye nefretle yaklaşırlar.
dünyada soykırım olacak olsaydı eğer bana kızılmasın ama bu fransızlara yapılacak olan soykırıma destek olurdum.
türklerden bu kadar nefreteden başka bir millet daha yoktur.
yunanlılar bile daha çok seviyordur bizi bunlardan.
dün ülkemize eurovision yarışmasında 12 puan vermelerine bir anlam veremediğim için daha çok hissettiğim duygudur.
cezayirde yaptıklarına bakmadan bize bok atmaya çalışan kompleksli gerzeklerden oluşan millettir.
daha önce de söylenmiş kompleksli, nefret dolu ve ön yargılı insanlardır. sömürge yarışında cezayir'de kaç kişiyi katlettiler o düşünce özgürlüğü olan basınları bir açıklasın. ayrıca kurtuluş savaşı'nda ve 1.dünya savaşı'nda osmanlı'yı nasıl paylaştıklarını, ermenileri nasıl kışkırtıp bize düşman ettiklerini de biliyoruz. fransa'dan ve fransızlardan nefret ediyorum bu da benim düşünce özgürlüğüm.
fransızlardan nefret etmek demek; dün ki yapılan çirkin saldırıyı haklı çıkarmana bahane değildir. mizahın suçu da olmaz, başka hiç birşeyciği de... bir takım insanlar çıktı. yok şu ülke geçmişte şunu yaptı oh oldu ona diye yapılan insanlık dışı terör eylemlerine alkış tutuyorlar. hayatta inandığım değerlere ters gelen birşey. inandığım birşey varsa; o da bu tarz insanlardan korktuğum.
genelde "Fransa devleti"'nden nefret etmekle çok karıştırılır.
Aklı başında her insanın yapması gerekendir.

Bi fransızları, bi ermenileri bi de malum ırkı haritadan silin, dünya mis gibi yer olur.
yurtlarında yabancıları yıllarca ayrı bölümlerde yatıyordu bu egosantrikler fransızlar ayrı müslüman zenciler ayrı.gibi cezasını çok çektiler halada çekiyorlar.
aptallıktır. adamlar çok elit yeaa.
tam bir kafatasçıdırlar buradakileri yaya bırakırlar. birde karadenizlilere çok benzerler hep üçkaat.
Tanıştıklarım, arkadaşlarım iyi insanlar biraz kendini beğenmişliği saymazsak.
Ama biryerlere gelince bişeyler oluyor galiba, soykırımlar, sömürgeler, ırkçılık, hala Geçmişten gelen Suriye hesapları, eline fırsat geçince Türkiyeye saldırma. Bu kendi halinde adamlar mı yapıyor diyorum kendi kendime.
kendini beğenmiş gibi görünmeleri ileri derecede ırkçı olmalarındandır.
fransız olmayanları gereksiz görürler, foşşiktirler.
cehalet başka bir şey değil victor hugo , laiklik , jean jacques rousseau , emile zola gibi değerlerden de mi nefret edeceksin ?