entry'ler (282)

gittigidiyor com

Acil ihtiyacim oldugu için siteyi kullandım, çok pişmanım, keşke aliexpress den ürünün gelmesini bekleseydim.
Öncelikle ürüne ait yorumu göremiyorsun, satıcı yorumları altında bütün yorumlar çorba gibi, sanki özellikle bulmamızı istemiyorlar. Benim yaptığım kötü yorumu ise yayınlamıyorlar. Her olumsuz puanı yayınlamazlar ise tabiki de satıcı yüzde 96 olumlu puan alır.
Eğer zamanınız var ve gümrüğe takılmıyacak ise aliexpress den şaşmayın derim.

aslı şafak

Az önce 90 mezunu olduğunu okudum , sanırım 47-50 yaş aralığındadır. Çok daha genç gösteriyor.

şu anki durumun tek sorumlusu

Devlet Bahçeli dir , 7 haziranda hayır diyerek.

4 türk askerini öldürdük

Yazık düştüğümüz duruma.

niye sela okunuyor

An itibari ile hala sürüyor, yakındaki hoparlörlerden biri iptal.
Bir şey değil de artık Sela o eski manevi hissi vermiyor artık.

meru

2015 yapımı bir dağ belgesel filmi, neden izleyelim çünkü sizi içine çeken sıcak anlatımı, gerçek oluşu, bizzat kendilerin el kamerasıyla çekmesi, kameramanın bir türk renan öztürkolması. Bu filmden sonra bir dağ filmi izleme hevesi oluşursa sırasıyla K2: siren of the himalayas sonrasında the summit izlenebilir. ikiside K2 filmidir.

makine mühendisliği

Yüzde 99u buluş yapacağı bir işte çalışmaz tabiki de, yarıdan çoğunun belli bir uzmanlık alanı olmaz, malesef o kadar çok alanı vardır ki mesleğin. Daha ne diyeyim, baba gibi endüstri mühendisliği varken bu bölüm mü yazılırmış. Okurken de rahat iş hayatında da rahat. Ama inşaata göre tabiki de avantajlısındır. Onların yüzde 90ı hayatlarını şantiyede sürdürürken, senin seçenegin bir hayli fazladır.

türkiye nin dostu olan ülkeler

Filistin demişler, zamana göre değişir bu arabların dosluğu. Bir bakarsın bugün dost ülke Türkiye , yarın sana nota vermişler. Sonra tekrar dost ülke. Öyle değişir durur. Paralarını alacaksın ama arkanı dayamayacaksın.

soju

Sert gelirse portakal suyu ile beraber iyi gider.

inşallah diyen ateist

Bu gözler inşallah diyen hristiyanlar, budistler, hindular da gördü.

sözlük yazarlarının yabancı dizi tavsiyeleri

(bkz: mr Robot)
(bkz: under the dome) ilk iki sezon

esra erol

Arada çıkar yine ağlar ' ben çok zorluklar gördüm, nerelerden buralara geldim' diye.
Sonra da annem söyler bana yine bak kadın ne çok zorluk çekmiş diye.

fransızlardan nefret etmek

Tanıştıklarım, arkadaşlarım iyi insanlar biraz kendini beğenmişliği saymazsak.
Ama biryerlere gelince bişeyler oluyor galiba, soykırımlar, sömürgeler, ırkçılık, hala Geçmişten gelen Suriye hesapları, eline fırsat geçince Türkiyeye saldırma. Bu kendi halinde adamlar mı yapıyor diyorum kendi kendime.

neden ünlü oldukları anlaşılmayan ünlüler

(bkz: Kim kardashian)
Bir g.t ile bu kadarda ünlü olunmazki.

tv 8

Beyin uyuşturucu kanal, 60 yaşın altındakilerin kendi iyilikleri için izlememesi gerekir.

iş bankası nın chp ye ait olması

(bkz: kahvehane muhabbeti)
Edit: başlıktan bahsediyorum

sigara içememek

Çogunlukla güzel şeydir.

çok güzel bir kız orta tipli birine bakar mı

(bkz: dil)

tv8 4 büyükler salon futbolu turnuvası

(bkz: adam reytingden anlıyor)

arkadan vurulan penisilin iğnesi

Son tecrübemin üzerinden belki on yıl geçmiştir, fakat hala başka iğne için uzandığımda da o acıyı hatırlarım ve istemsiz kasılma olur.
sonra hemşire söylenir gevşe gevşe, sonra der tamam bitti , kalk.