bugün

okurken insanın moralinin yerine geldiği gazetedir.mesela ronaldinho 5 sene önce fenerbahçede idi.
bu nasıl bir haber metnidir ya *
--spoiler--
Fenerbahçe, Mamadou Niang transferi sürecinde, çıldırma noktasına geldi. Çünkü Marsilya kulübü çok çektirdi. Başkan Dassier, ''O benim manevi oğlum gibidir. Onu bırakamam'' demişti. Fakat Fenerbahçe' nin vereceği paraları görünce yelkenleri yavaş yavaş suya indirdi, bunu yaparken de Dolar üstüne Dolar koydu.

istemezükçüler!

Başkan' ın nazı, 4 milyon Eurodan başlayan pazarlığı 7.5 milyon Euroya kadar çıkardı. Başkan Dassier' in yanı sıra teknik direktör Deschamps da golcüsünü kaybetmek istemiyor, ''Bana iyi bir forvet bulun Niang' ı öyle satın'' diyordu. Nitekim Marsilya yönetimi Sevilla' nın Brezilyalı golcüsü Luis Fabiano ile anlaştı.

Fener çok şaşırdı

Marsilya' nın çok kısa bir sürede, Fenerbahçe' nin yıllardır alamadığı Fabiano ile anlaşması, Fransa' da bulunan yöneticileri şaşkına çevirdi. Hatta Başkanı arayan Ali Yıldırım, ''Abi bu nasıl iş? Biz 20 milyon Euro verdik alamadık, adamlar 13' e alıyor'' diye dert yanarken, Aziz Yıldırım' ın nutku tutulur gibi oldu.
--spoiler--
(bkz: abi mi)
(bkz: nutku tutulmak)

ayrıca marsilya ve sevilla pazarlığı fenerbahçeli yöneticilerin bilgisi dahilinde yapıyorlar ilginç.
bugün manşetinde ''ronaldinho fenere imza attı'' yazısını koca koca yazan, yalan haberlerin çok sayıda oldugu komik bir spor gazetesidir.
günün* manşetiyle yine bel altı çalışmış olan gazetedir.
görsel

herr schuster hangi takıma(!) el atıyor tam çözemedim.
http://www.fotospor.com/i...:frontpage&Itemid=105

böyle şerefsiz bir basın anlayışına sahiptir işte. adam çıkıp resmi siteden açıklama yaptı yanlış anlaşıldım diye, bunlarda hala haberi vermek gerekirken "çükünü tutan schuster bu sefer babayı aldı ahaha" tadında haber yapıyor. sizin çıkarıcağınız gazeteye sokayım.
beşiktaş düşmanıdır, anıyoruz, anmaktayız.
türk spor basınında çığır açmışlardır.

http://www.fotospor.com/i...birinci-lig&Itemid=41
hiçbir karşılık almadan fener in götünü öpen gazetedir.
bugün yılın ayarını oturtmuş gazete.
bugünkü maç başlığı ile, gepgeniş vizyonlu, inleme rekortmeni kitleye ayıp etmiştir.*
gecmise oranla kalitesini epey yükseltmis gazete.
bir arkadaşım vardı hasta beşiktaş'lı, her gün bu gazeteyi alırdı, derdim yalan o gazete neden alıyorsun falan, o da abi içindeki hayaller bile güzel ondan alıyorum. düşündüm doğru ya sırf bu yüzden bile bu gazete hala yayında.
aziz'in borazanı.
tarafsızlık ilkesini rafa kaldıran gazetedir. bilmem kaç tane soruya dört cevabımız var:

1) küme düşeceksiniz.
2) kaçışınız yok.
3) boş çırpınışlar bunlar.
4) dağılın şimdi!
görsel
görsel
görsel
görsel
düne kadar transfer haberleriyle t.şak geçtiğimiz fotospor, bugün koskoca fenerbahçe taraftarına umut ışığı olmuş.
hey gidi hey.
rengi oldum olası belliydi zaten:
görsel
aslında bir iki konuda önemli noktalara işaret etmiştir. ancak tabi ki bunlar da iddiadır.

bir galatasaraylı olarak benim de aklıma takılan bazı şeyler var. her şey sözüm ona çatır çatır basına açık bir şekilde gelişirken 19 maçlık şikelerde nasıl olurda sadece bir iki topçu yer alır ve hiç bir hakemin ismi olmaz? işin siyasi boyutu var mıdır? zamanında adnan polat'ın erdoğan ıslıklandığında o kadar yusuflaması aziz yıldırımın başına gelecekleri önceden bildiği için olabilir mi? yıldırım'ın 'cumhuriyetin son kalesiyiz' demeci ile alakası var mı? neden bu kadar acımasızca yargısız infaz yapılıyor? bu işlerin altında başka işler mi var? neden kimse bekleyelim görelim demiyor? neden ünlülerimiz mahkemelik her konuda anayasa hukukçusuymuşcasına 'olay mahkemeye intikal etti, artık hukuk konuşacak' derken herkes kendi kafasına göre milleti asıp kesiyor?
bu gazeteyi okuyan var mı diye düşünürdüm. meğer fenelilerin müdavimi olduğu gazeteymiş.
tam fenerbahçelilere yakışan bir gazete.

yarın ki manşeti;

kaka şike iddaları yüzünden fener e gelmekten vazgeçti.
türkiye' nin en ciddiyetsiz spor gazetesi. ronaldinho istanbul' a gelir, beşiktaşlılarla yemek yer, fenerbahçe ile sözleşme imzalar, galatasaray formasıyla poz verir.
bu tip haberler yapan bir gazetenin şike soruşturması hakkındaki haberi ne kadar ciddiye alınabilir? bu soru da benden.
(bkz: febespor)
taraftarların sorabileceği türden sorular sorarak fenerbahçeli trajını arttırmak için oynadıkları basit bir oyundur. siz de yiyin bu oyunu ve artık her gün fotospor alın.
(bkz: azizspor)
bu güne kadar hakkında yazılan 200 e yakın entry de ne olduğu açıkça anlatılan gazete.

http://galeri.uludagsozluk.com/r/fotospor-122012/ bu ne olduğunu tamamen ortaya koyuyor.

hee koydunuz.
bundan sonra alacağım tek spor gazetesidir. doğruları yazmıştır bugünkü manşeti ve tam sayfasında.
fenerbahçe'nin maşasıdır.
dogru dürüst tarafsiz gazete dir.
güncel Önemli Başlıklar