bugün

tanım: ilk saçmalık şudur ki, anonim denilen bölüm sayesinde kendinizi gizleyip soru sorabiliyorsunuz, ama gelen cevaplar hep aynı. ''kimsiinn??''. ulan mal herif kim oldugumu belli etmemek için formspringden yazıyorum ya.

başlı başına rezalet, kepazelik ve saçmalıktır efendim.

(bkz: formspring ergenleri)
bana soru sorulsun heyecanlıyla başlayan formspring, bana söv saçmalığıyla sona erer.
bide kendi kendilerine soruyolar milletin öğrenmesini istedikleri şeyleri tam otur agla durumu.
sülaleye söv say ama anonim olunca bul bulabilirsen tabi
bir hilesi olsa saçmalıktan çıkabilir bence. soruların sahipleri bilinse kişiler hakkında çok güzel analiz yapılabilir.
normal hayatta kendilerine soru yöneltilmeyen insanların sözlükçülerin formspring sayfaları başlığına her allahın günü index basması sorunsalını doğurdu, kimileri sorarak kimileri cevaplayarak orgazm oluyor, biz de peçete tutuyoruz.
'haydi sor sor' diye tüm sosyal paylaşım sitelerinde kendilerini parçalayıp; dalga geçilemeyecek sorularda bile insanları itin götüne sokma çabasına girişenlerin yegane adresidir.
ha bir de cevaplarını facebook'ta yayınlamazsa rahat etmez bu kişiler, tırt egosu dürtüyor zaar.
bütün sosyal paylaşım sitelerine isyan eden insan cümlesi.

(bkz: facebook ne amk)
(bkz: Twitter bi sike benzemiyo)
(bkz: formspring mi onun ben ta amk)

ne lan bu düşmanlık. Hepsini sen kurmuş olan parana para katıyor olsan o siteleri ilah yaparsın.
birde söyle bir durum var ergenlerde, ''haydi sorun, haydi sorun'' diye çırpınıyorlar, ulan merak ediyorsun bir giriyorsun kişinin formspringine, millet sorular sormuş, bu seferde cevap vermiyor ergenimiz. ya da formspringde kavgalar vardır onlar da meşhur. millet birbirine küfreder sürekli, nasıl olsa anonim var.

sonuç olarak kendi hakiki fikrim olarak, formspring; şu ana kadar görmüş oldugum en ama en saçma sitedir.
önce kendini pazarlar ardından pazarlamacılarına zorla sorular sordurtur üşenmez tanımıyor gibi yaparak cevap da verir.
'' soru sorun'' diye oralarını buralarını yırtarlar, soru geldiğin de ise tanımıyor ayağı yapıp cool takılınır. sacmalıktan başka bir şey değildir.