bugün

yıllar yıllar önce deneyimlediğim hoş bir eylemdi.

henüz pontiac'ımı almamıştım o devirlerde. ferraricik ile idare etmek zorunda kalıyordum. akmerkez'den ayarladığım kızla evime doğru giderken sağ tarafta şahin içinde fakirciklerle karşılaştım.

varoşlardan geldikleri o kadar belli oluyordu ki, bakmaya fazla tenezzül etmeyi, sol tarafa döndüm yüzümü. bir yandan da yanımdaki taş gibi kızın memelerini sıvazlıyordum. birkaç saniye sonra da yeşil ışık yandı zaten, 4 saniyede 100 km'ye çıkarak, geçtim ezikleri. bastım gittim. kıza da bastım zaten sonra.
ferrari zor da, şahinde ki kişi olabilirim ara gaz verir müziğin sesini açarım. başımı sallayarak şarkıya eşlik ederim, sonrada vınnn.

(bkz: faça şahin)
(bkz: yaran rüyalar)
o değilde yandaki şahine bakan kızsa ferrarinin sahibinin ne derece itici bir tip olduğunun kanıtıdır.
şahinde ki adamın eline levyeyi alıp kafanızı patlatmakla sonuclanabilir.
tersi icin (bkz: sahinde abaza giderken yandaki ferrariye bakmak)
yanlıştır, kişi araba kullanırken önüne bakmalıdır.

not: ferrari de kızla giderken yandaki şahin e bakmak, sonra da istanbul'da, istanbul trafiğinde * , 4 saniyede 100 km'ye çıkmak... cool adam'ın 100 lira elektirik faturasını yatırırken bankada utanması gibi olmuş, çok az geldi elektirik faturası bu sefer, kusura bakmayın diye... hani o kadar zenginsin ve elektirik faturasını kendin yatırıyorsun, hem de internetten de değil, bankaya giderek... *
Eğer baktığı şahin, modifiyeli kara şahinse gözünü alamayabilir
bu dünyada herşeyi bırakıcaksın mal mülk kibir gurur en son kalan sensin, ruhun çıplaklığı soyunmak değil özü giyinmektir.
(bkz: ferrarisini satan bilge)
(bkz: trollerden inciler)
ferrafideki çocuğa bi anda acıma duygusu gelir, merhamet moduna girer, bi büyüklenir ,kibirlenir ne kadar yufka yürekliyim diye. aslında amacı ezmek, yerin dibine sokmaktır.
-aşkım bak böyle olmakta vardı der.
şahine bi böcekmiş gibi bakar. aynı otoyolda gidiyoruz daha ne istiyosun der gibisinden.
(bkz: sözlükçülere masallar)
(bkz: önüne bak lan)
ferrrari ile istanbulda gidilmez trafikte hızmı yapılıyor.
(bkz: i know you want me)
Yandaki şahin sürücüsünün yüzündeki küçük emrah bakışını yakalamak için yapılmış bir eylemdir.
paris hilton ile sevişirken kral tv'den yıldız tilbe klibi izlemek gibi bir şey olsa gerek.
şahinde üstten 5 düğmesi açık, beyaz gömlekli, elinde tespihi ve jöleli saçları olan adamın kafasını camdan çıkarıp, sol eli ile 'nooğluyo birader' anlamına gelcek el hareketlerinin ardından da üstüne sellektör yemektir. bu durumda gaza tatlı tatlı dokunulur, ortam kısa sürede terkedilmiş olur.
"o da gidiyo ben de gidiyorum mk, ne farkı var sanki." diyen insanın içinde bulunduğu durumdur. ama bunu diyen kişi yanındaki kızı unutmuştur.
(bkz: uyurken kıçın açıkta kalması)
(bkz: kıçı açıkta kalmış kişi rüyası)
yanında ki bayanın senin yanında olma sebebinin tamamen ferrari'den kaynaklandığının bir göstergesidir neden mi? çünkü o kadar özgüven denilen histen yoksunsun ki ferrari'nin üstünde bile dogan görünümlü şahin'i kesiyorsun.
sorun hızlı gidememekse ferrari polis çevirmesinde geçilir.
ferraridesindir yanında da bi hatun gel gör ki şahinde giden hatuna hala gözün düşmektedir. arkada fon müziği ''bu ne yaman çelişki anne?''
baktığı şahin k. ise nispet yapılmıştır. ama şahin k. nın ilk kırmızıda çok kötü intikam alması da muhtemeldir.dikkat etmek gerekebilir.
(bkz: şahin k backseat threesome)