bugün

Zachary Levi tarafından canlandırılan sevimli nerd. Ayrıca morgan grimes isimli ultra eğlenceli bir arkadaşı vardır.

(bkz: chuck)
dijital çağın zoraki ajanı..
chuckma ajan.
hastası olduğum karakter. gerçek hayatta bulsam önce kandırmak için elimden geleni ardıma koymayacağım, olmazsa ya benimsin ya toprağın cümlesiyle korkutup sonra nikahıma alacağım, o derece. o nasıl bi sevimliliktir, bi erkek hem bu kadar güvensiz hem bu kadar çekici nasıl olabilir.. ve hayır, zachary levi'yle alakası yok, canlandırdığı sevimli karakteri seviyorum ben.
(bkz: yerim)
sevimli, eğlenceli karakter. buy more un vazgeçilmez elemanı. sarah gibi bir hatunla bir gün mutlu olacaklar.
ama bizimkisi birazcık mal. dexter morgan ın yanında ders almalı azıcık.
chuck dizisinde gerçek adı charles bartowski olan pek ajana benzemeyen ajandır. zachary levi tarafından oynanmaktadır.
o da bişey mi ? (bkz: charles bukowski)
sahada charles carmichael takma adını kullanan zoraki cia ajanı.
şaşırmak bir insana bu kadar mı yakışır adamıdır. loser tipine ragmen kendini sevdiren şeytan tüylü kerata.
(bkz: less than perfect) dizisiyle adından soz ettiren (bkz: zachary levi) nin canlandırdıgı saf, şirin, komik, aşık, acemi ajan.
cnbc-e ekranlarında yayınlanan süper dizi.
hiç bitmesini istemediğim dizide oynayan tatlı,şirin kişilik.*
--spoiler--
2. sezon finali
-chuck : guys! i know kung-fu *
--spoiler--
her şeye karşı olan dizi karakteri.*
(bkz: chuck versus the wookie)
(bkz: chuck versus the delorean)
(bkz: chuck versus the ex)
güncellenmiş intersectiyle gerçek bir ajan olma yolunda hızla ilerleyen ajanımsı insan. *
tam adı charles irving bartowski' dir.
Aksiyon-komedi türünün en iyi örneklerinden biridir.4.sezonu 26 eylülde Amerikada yayınlanacak dizinin ana karakteri.
digital çağın zoraki ajanı sloganıyla yola çıkan dizi ekibi, 3.sezonda chuck bartowski'yi tam anlamıyla ajan yapmıştır.
Özellikle nerd herd ekibi evlere şenlikir.
Dizi icabı "Buy more" adı altında bir alışveriş magazasında çalışan insan.
Ajan desen degil, ajan degil desen ajan.
hele birde operasyonlardayken "saaaeeeaaaareeeeaahhhhhhhhh" diye korkarak bagırdıgında gülmekten öldürüyor beni.
zachary levi tarafından canlandırılan, utangaç, sevimli, silah kullanmayı sevmeyen, sıcakkanlı ( tez canlı mı demeliydim yoksa ), şaşırmayı iyi beceren Chuck adlı dizinin karakteri.

severim keratayı.
tam bir süzme olması ve teknik üniversite eğitimi almış olması (mezun olamadı o ayrı) ile teknik üniversitelerin/üniversitelerin sayısal bölümlerinin dünyada da türkiye'den pek farklı olmadığının kanıtıdır.

tam adı charles irving bartowski'dir.
3.sezon sonu babasını kaybeden, yeni sezonda pek adı geçmeyen annesini de göreceğimiz karakter. annesiyle mücadele edecek sanırsam.
Zechary Levi'nin Chuck dizisindeki adıdır.
nükleer bombameyve suyu ile etkisiz duruma getirebilen ali sami.
chuck adlı dizinin başrolünü canlandıran zachary levi'nin dizideki ismidir. inanılmazdır. hem yakışıklı, hem tatlı, hem de çekicidir. boyu 1.91'dir.
Morgan ile olduğu her sahne ayrı güzeldi.