bugün

ilk şubesi beşiktaş'ta kurulan, manzarası pek bi güzel olan, 40 yıllık dershane.
bakırköy'de istanbul caddesinde de bi şubesi olan,giden arkadaşlarımın memnun kaldığı eğitim yuvası.
beşiktaş sinan paşa iş merkezindeki şubesinin ilk açıldığı yıl devam ettiğim,ciddi ve kaliteli dershane.
çok kaliteli dersane.tabi sorularıda o derece kaliteli ve accaip zor.*
yeni şubesini ümraniye'de açan dershane..
geometri soruları çok hoş(!) olan ve denemelerde üçgenlerinin içini ancak çiçek çizerek doldurabildiğiniz sevgili dershane. ayrıca kadıköy 3 şubesi biraz kalabalık olsa da her öğrencisine vakit ayırabilen süper bir rehberlik servisi vardır.
lise 2 için 21 ağustos tarihinde başlayan ve eşit ağırlık ile sayısal seçenlerin saatlerinin neden farklı olduğu çözülemeyen,sinir eden güzel dersane.bakırköyde 2 şubesi oldu.
insanın ebesini ağlatan dersane.
bu seneye kadar beşiktaş şubesinde süper bir öğretmen kadrosunu bulunduran,öğrenci de gönüllüyse onu başarıya taşıyan dershane. * * * *
parayı görünce her yere şube açan alternatif sınıflara faklı testler verip reklamını sağlam yapmak için bu sınıftaki öğrencilere özel ilgi alaka gösteren dershaneler zinciridir, altaki sınıflarda iseniz size tek yardımcı olabilecek kişi sizsinizdir.
(bkz: parahane)
kartalda şubesi açılan fen ağırlıklı olduğu bilinen aslında her alanın derslerini veren dershane.
corlu da da bir subesi olan guzel dersane.
Ben giderken -yıl 2001- iyi olan ama sonrası ile ilgili fikrimin olmadığı dersane. "Dershanede doğru şıkkınız" sloganının yanında bir de "eğitim ciddi kurumların işidir" gibi bir klişe sloganı vardı bir ara. Mali karakteri çok efsanedir bu dershanenin ama şimdi yok orda. Ayrıca Rasim dölek gibi pek sallanası olmayan bir fizikçi vardı. Orhan bey'den tükçe almak ise bir lütuftur. Aynı şekilde Eşi Zuhal Hanım'dan Geometri almak da öyle. Tarihçi Gökhan da bombadır. Ne günlerdi.
(bkz: kalite)
bakırköy subesine 3 yıl gitmis bir kisilik olarak sunu söylemeliyimki fenbilimleri sadece calısan ögrenciyle ilgilenir duyarsızları bir kenara atar üzerlerine gitmez. gayet maddiyatcı bir yapısı vardır . kayıt yaptırana kadar herkes iyidir orda . hocaları iyidir ama egitimide iyidir simdi hakkını vermek lazım en iyi okulların ögrencileri gelir düz lise ögrencilerini almak istemezler. zaten sırada kayıt yaptırıcak bir sürü insan bekler . fazla reklam kaygısı yoktur.
tek kelimeyle boktan bir dershane.
bir dershane adı.
ankara'da * gezideyken, gezdiğimiz yerlerden birisiydi.
hocalarının bana çok kibar davrandığı fakat yıllığına 4.500ytl para istedikleri için gidemediğim dersane.
bildiğim kadarıyla sahibinin hesapta solcu olduğu piyasada ki en kazık dersanelerden biri...ama allah için hoş kızlar gidiyor
dergi kapaklarında, dersane duvarlarında, verilen ek yayınlarda, sanatçı veya bilim adamı resimleri ile hayat hikayeleri ayrıca atatürk ile ilgili yazılar yer alır. apaydın bir ilim irfan yuvasıdır. *
sınavlarını çok zor yapıp öğrencilerin küçük bünyelerinde derin izler bırakmakla beraber geometeri sorularıyla insanları kazanamıycaam psikolojisine sokarlar
beni bedavaya bunyesine alan, * yayinlariyla ve ogretmenleriyle goz dolduran kurumdur. bursa'da ilk senesi olmasina ragmen buyuk basarilara imza atmis olmasi da tercih edilme sebebleri arasinda onemli bir yere sahiptir.
Soru tekniğini ve bilimsel çalışma zihniyetini bir adım ileri götürmüş dershanedir.
oks'ye hazırlandığım dersane. anafen gibi bir eğitim kurumu * yanında gayet de süperdir. hocaları son derece açık görüşlü ve iyidir.bir daha olsa bir daha giderim . *