bugün

entry'ler (153)

türkiye de en sık rastlanan soyadlar

yılmaz , kara , öztürk

dinlemekten asla bıkılmayacak şarkılar

Annihilator - Crystal Ann

dinlemekten bıkılan şarkılar

dale don dale.

robert kolej

herkesin robert diye okuduğu ama aslında rabırt kalıc şeklinde okunması gereken okul(imiş).

cyrus

dünyada en güzel kokan erkek parfümlerinden biri.

burhan altıntop

''ağzımdan gümüş kaşıhnan doğduysam benim suçum niii?'' şeklinde cümleleriyle kopartan nişantaşlı,30+ senede yetişemeyen,üniversite mezunu,kompleksiz insan evladı.

sakincasi mi var

(bkz: sen beni beğenmiyor musun)

süper anlatım bozuklukları

ağrısız kulak delinir.
hatay valiliğince şehre kaçak sokulmayan çalışılan mallar ele geçirildi.

kızla gezerken takılan çiçekçi

kurtulmak için en iyi yöntem seviliyle ayrı yürümektir.o zaman yapışmazlar.ama eğer tehlikeyi önceden sezinlememişsen bitmişsindir.yarım saat yakandan düşmezler
''-aaadi bea yakışıklı yanındaki güzel gızıma alasınız şu güzelim çiçekleri.''

taharet musluğu olmayan oteller

sadece türk kültüründe bulunan taharet muslukları, yurtdışındaki hiçbir otelde bulunmamakla beraber türkiye'de ki bazı lüks otellerdede yoktur. bunun sebebi o musluğun ne işe yaradığını bilmeyen zengin turistlerin şok olmasını engellemektir.**

hesabi erkek oder

en güzeli alman usulüdür.

formula 1 beddualari

pit stopun uzun sürer inşallah.

uzun boylularin daha zeki olmasi

alakasız bi teori.o zaman atatürkte kısaydı yani.bitmez ki bu örnekler..(evet bu entryi giren kişinin boyu 1.60)

28 agustos 2006 istanbul gok yarilmasi

19:30 sularında yerini bikaç dakikalığına doluya bırakmış fazla senfonik yağmur. (bkz: koşa koşa eve dönmek)

sozlukte kadin yazarlar dayanismasi

bir çeşit mor çatı.

webcam acmamak icin uydurulan bahaneler

-napican şirin yüzümü görüp?
-3 kişiye birden açık.
-odanın ışığı kapalı açamam şimdi.
-(en güzeli) açamam şimdi canım senin beni görmeni istemiyor.

kimi raikkönen

her yarışta bi şanssızlığa maruz kalan şanssız f1 filotu.mcLaren 1. pilotu.mclarende kalmalı**

orkid

sanki orkid değilde başka bi marka olursa insanda( bazılarında tabi) tam korunamıyormuş hissi yaratanigereksiz güven veren marka.bu bi hastalık yada takıntı orkid kulanırım ben! banane onu isterim! gibi bi durum.

kizlarin erkeklerde aradiklari seyler

saygı + sadakat + zeka + kültür..
ama tabi ekstradan şöle sağlam bi karizma,harika bariton bi ses tonuda fena olmaz hani*

formula 1 ntv ye dönsün kampanyası

her reklamda hay sizin diye küfür ettiren,yarışta reklam koymanın ne kadar gerizekalıca olduğunu farketmeyen salakları görünce kesinlikle evet diyerek artı oy verdiğim mantıklı kampanya.bide anlayamadığım şey deniz akkaya,ebru destan la yapılan söyleşi.orda işin içindeki insanlar var sen modellerle söyleşi yapıyosun.anlayan beri gelsin..