bugün

6.nesil yazar,başımızın üstüne.
(bkz: hoş geldiniz)
(#5714369)

aleviliğe, alevilerin mescidi olan cemevine yüzyıllardır iftira atan yezid soyundan geliyor kendisi.

Allah yola getirsin demek içimden bile gelmiyor. kendisine bela okuyorum.
hani eskilerden bir söz vardı bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak diye sizin için söylemişler bayım. evet, evet siz.
sözlüğün hangi kriterlere göre yazar alımı yaptığını sorgulamak için bir başka sebep.
(bkz: aramıza hoşgeldin provakatör)
provokatör bile denemeyecek patolojik vaka.
başlığı altına hiçbir şey yazılmaması gereken yazar.

çok ciddiyim. ilgi göstermeyin. yemek verdikçe şımarıyor, masadan vermeyin de kabından yemeye alışsın.

ek: bak yazmayın dedim biri daha yazdı. yazmayın olm. valla diyorum. bu enderun sevgiler, yavuzumlar nasıl büyüdü serpildi sanıyorsunuz siz? elleşmeyin bunları otursun işte.
adresini verirse kendisine komünist manifesto yollayacağım yazar. amaç savunurken saçmalamasını engellemek.
kötü niyetim yok yeminle. amaç vatanımın evlatlarından birine hizmet. kib. bye.
yeni migferimiz. bakalım ne kadar gündeme gelecek.
murteci'nin biraz daha şakacısı olan yazar, ''justice for all'' çirkefliğini almamış olsa da aynı yolun yolcusu.
gaz kaçağı. nedense şahsımı cehenneme gönderme niyetli olan garip yaratık. ne güzel bir söz vardı bu şahsa kapak olacak şekliyle ''her lafa verecek cevabım vardır. ama bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adamı mı diye''. düşüncelerimden dolayı zoruna gidenin borusuna gitsin efenim ne yapalım yani...
zamanında alevi vatandaşlar buna kötü şeyler mi yapmış merak ediyorum. bir gözü dönmüşlük ve iftiralar sürüp gidiyor.

sen bırak siyaset okumayı, dünyanın tüm ilmini alsan da, insan olamadıktan sonra üstünde kitap yüklü merkebin tekisin.

gerçek nedir, islamiyet ve Alevilik nelerdir, Aleviliğe atılan iftiralar nelerdir bil. önce kendini bil biraz da Allah'tan kork.

2009'da, elinin altında internet varken, türksat varken hala Aleviliği gerçek kaynağından öğrenmeyip atalarının mirası olan iftiraları ağzından mikroplu salyalar saçarak zırıldıyor.
hakkında bir şey yazmak istemiyordum ama

(bkz: ziya gökalp/#5965717)

bu girdisini gördükten sonra kendimi tutamadım.

neyin Türk milliyetçiliğine sahip çıkıyormuş merak ediyorum? Milliyetçiymiş.

Olsa olsa 3 yaşında ilgi görmek isteyen bir çocuk olduğunu anlayabiliyorum girdilerinde çünkü girdilerinin hiçbirinde milliyetçilik emaresi yok.
tdk gibi bir kurum yerine, bülent bakiler adında bir şahsı örnek alarak türkçe 'yi kullandığını zanneden altıncı nesil yazarı.
"klişe" yerine kabul edilebilir bir mantıkla "kılişe" kelimesinin kullanılmasını bir şahsa dayandırıp savunan yazar.

böyle devam "edicekse" önce şu iki başlığa uğraması gerekir;

(bkz: sözlük formatı) (j maddesi)
sözlük formatına dilbilgisi kuralları da dahildir, referans türk dil kurumu'dur.

(bkz: sözlükten silinme sebepleri)
madde 1. sözlük formati'ni kavrayamamış olmak.
'yanlış da olsa lafımı yemem, o yanlışı doğru bile yaparım' mottosuna sıkı sıkıya bağlı yazar. şunu da hatırlamak gerekir; bizi ösym değerlendirmiyor ve malesef 1 yanlış 3 doğruyu götürüyor bu deryada. eğer bir de 'kendimi sadece ben değerlendiririm, tek rakibim türk hava yolları' mottosuna bağlıysa biraz gevşemek için;

(bkz: chivas regal)
bu mübarek ramazan ayının bir gecesini bilgilerinden faydalanarak geçirdiğim yazar. eş koşma olmasa ilah derdim, demiyorum.
fenerbahçeli ve milliyetçi yazar. *
kendisini bulamamış yazar.
(bkz: ehh eytere bea)

kimin it olduğunu bu ülkede herkes biliyor. sağ baştan saymaya gerek yok.
birgün sadece rüyasinda ailesinin katledilmesini görmesini istediyim yazar , rüya ona yeter anlamasi icin gercekten basina gelmesini istemem.

(bkz: alevilik)

(bkz: #5793692)
birgün katliamlara maruz kalsın, anası, bacısı gözü önünde tecavüz edilsin, hamile eşinin karnındaki çocuk çıkartılsın gebertilsin tıpkı maraştaki gibi uydurma hikaye gibi!.

(bkz: #5793692)
yeni bir gt daha.
fikirlerini cesurca yazabilen bir yazar.
muhsin yazıcıoğlunun fan boyu.

edit: boş adam değildir. katliamların altında yatıp dindar olduğunu iddia eden milliyetçilikten zerre anlamayan faşistlerin savunucusudur.