bugün

ne koyacak olm biz daha önce o kupayı almış bir takımız, bizim derdimiz başka, siz takılın kendi halinizde allah işinizi rast getirsin.
kupayı almadan böylelerse aldıklarında nasıl olurlar kim bilir, olur da alamazsanız üzülmeyin bir müze kadar uzağınızdayız.
sizin hayallerinizin bittiği yerde bizim gerçeklerimiz başlar.
sanki şampiyonlar liginde şampiyon oldular mına koyim.
(bkz: breh breh breh)
abi sana koyduysa bana çok koydu valla de ama gslilere mal etme, çünkü böyle birşey yoktur.
Kazanması bir şey değil de kendilerini nimetten sanmaları yok mu, işte o beni benden alıyor.
ikinci ligte ki takımlardan daha da dandik takımlarla karşılaşıyorsunuz sonra fb başarısı diyorsunuz yuh amk.
çok dalga geçtik, belki sevmiyor da olabiliriz ama bize bu saatten sonra tebrik etmek düşer. kendi evinde 2 fark iyidir. tebrikler benfica.
geçen yılki "fenerbahçe alt lige düşecek", "avrupa'dan 8 yıl men yiyecek", "kupası elinden alınacak" umutlarının bir taraflarına kaçmasının ardından şiddeti 2 katına çıkan koymadır.
Şampiyonlar ligi çeyrek finali ? Ligte 4 puan fark ? heee uefa da çeyrek finalde başarılı mı oldunuz 17 mayıs 2000 e bak olmadı kaymağı olarakta süper kupasına bak.hadi şimdi kaybol
bazı gs lılar için hazımsız bir durumdur.
at yalanı öpsünler inananı GS'li ler. Bende fanatiğim ama ülke puanı diye birşey var o yüzden hangi takım olursa olsun avrupada başarılı olmasını istiyorum. Daha fazla takım çıkması demek ekonomi, tanıtım ve rekabeti farklı kulvarlara taşıyıp kendi aramızda ki it dalaşını biraz daha geri plana atabiliriz. Bizler bence keyif alacağımız olayları farklı hale getirip, piyon olmaktan kurtulamayacağız.
sizin gittiğiniz yoldan biz 13 sene önce geldik be gülüm. şimdi sakinleş ve yavaş nefes al.
galatasarayın fenere koymasından daha büyük değildir.
türkiye' yi gerçekten seven, ülke puanını düşünen galatasaraylılar, bir türk takımı olan fenerbahçe' nin avrupa başarısına sevinmiştir. türkiye' yi gerçekten seven, ülke puanını düşünen fenerbahçeliler ise bir türk takımı olan galatasaray' ın real madrid' e yenilmesine üzülmüştür.
dolayısıyla, sadece futbolu savaş sanan fanatikler için geçerli olan durumdur.
bir fenerli olarak kimsenin kimseye koymadığını düşünüyorum.
evet real madrid'le lazio'nun karşılaştırılamayacağını herkes biliyor, yalnızca tebrik edip geçiyor galatasaraylılarda. yalnızca real'le oynamanın gururunu yaşıyorlar.