(bkz: fazıl say)
yılmaz özdil. adam milleti bilerek yazmış kitabı çakmış 2.500tl fiyat nasıl olsa alan enayiler var. millet kendine niye bu kadar dert etmiş anlamış değilim. parası olmayan zaten almıyor. parası olan tepki gösterenlerde bi zahmet almasında konuşmasında.
(bkz: dinler)
aşırı sol kesimin hakkında eylem yaptığı herşey.
Yaşamak.
nefret.
şırdan. taşçaklara benzeyen şeyi ballandıra ballandıra anlatıp parmaklarını yalayarak iğrenç bir şekilde yiyen insanlar var. nasıl bi zevkiniz var sizin be.
Yesil erik.

Hic sevmem.
doğum ve ölüm.
abartmayalım lütfen, bir olayı yok.
doktor olmak.
(bkz: oğuzhan uğur)
(bkz: Netflix)
(bkz: Pupg Mobile)
Aklıma başka gelmedi.
pubg
burdan pubg oynayanlara sesleniyorum, tamam abi herkes oynuyo, tamam abi gelmiş geçmiş en güzel oyun, tamam abi sensiz kralı sensin, tamam abi çok güzel kızlar oynuyo.
bi bitin da indirmem oynamam yeter artık kendiniz bi koloni oluşturun da umuma açık yerlerde artık pubg'den bahsetmeyin.
liliith.
oreo yazilmis mi yazilmadiysa ben yazmak istiyorum.
Milliyetçilik. Hiç kimse dogustan ırkını seçemez. Hepsi tesadüf.
Dinimiz. Dinleri. Dindarlar.
sacma sapan ayrilik acilari, az akilli olun kendinizi dusunun lan.
Herkezin derdi kendine gore fazladır cumlesinden kurtuldugumuzda neyin abartildigini gorucez .
Yemek.

Üzerinize afiyet biraz fazla kaçırmışım da. Uyuyamıyorum.
Hayat, bildiğimiz hayat işte, kaba etini sıksan 100 yıl yaşadığın, çoğumuzun yetmişinde gümlediği hayat. Çok abartmaya gerek yok, ölüm var gençler..
kendini toplumun herhangi bir kesimine kabul ettirebilmek ve aidiyet hissi yaşayabilmek için sorgulanmadan yapılan her şey.

(bkz: popüler kültür)
(bkz: örf ve adet)
(bkz: dindarlık)

liste uzar.