bugün

entry'ler (132)

ilk aşkın unutulmaz olması

13 sene çıktım onunla bırakında bir zahmet unutmayayım,evlendi çocuğu bile oldu belkide ama hala ara ara gelir aklıma,dilerim ki hep mutlu olur hayatı boyunca diye eklemeyi unutmayayım.

merhaba arkadaşlar gününüz nasıldı

standart,işe gittim ve iş çıkışı rom içmeye başladım,iki üç saat sonraya rakı içmeye hazırlıyorum psikolojimi.

sevdiğiniz birinin düşmana dönüşmesi

yakın zamanda başıma gelmiş bir olaydır,şu an geberse bile zerre umrumda değildir,çünkü düşmanlığımı bile hak edemeyecek kadar nankör birisi.

mutlu olmak için gerekenler

haribo.

çocukken ne yapıyordunuz

kolonya içiyordum.

dünyanın en güzel dili

fransızca bence kesinlikle,fransızca konuşurken ve aksan yaparken aldığım haz çok keyifli.

düşünün ki o bunu okuyor

dillerim ki hep mutlu ol.

yazarların şu an düşündükleri

onu amk onu keske oda benim gibi aci çekse,ama o gamsiz vicdansiz ve kotu birisi.

gecenin sözü

değer vermek,bir avantaj degildir.

anın görüntüsü

görsel

bir kadın için fedakarlık yapmak

eger sevgiliyse ona fedakarlik yapmaktan daha buyuk ahmaklik olamaz.kadina kopek gibi davraninca kiymete biniyo erkek.

giden geri gelir mi

dönmesini beklemekten vazgeçildiğinde gelir. o yüzden beklememek lazım illede onsuz olmuyo diyorsan.ama donsede bir bok olmaz o iliskiden artik zaman kaybindan baska.

gecenin şarkısı

justin timberlake-what goes around...comes around.

insan ne zaman kazanır

kendi kendine kimseye ihtiyac duymadan mutlu olabildiginde.

abd ingiltere fransa vs türkiye rusya japonya

ne cahil insanlarsiniz japonya elinde ordu bulundurmasi yasak olan ulkelerden almanya ile birlikte ekonomisinin bu denli guclu olmasinin nedenlerinden birisi elinde ordu olmamasidir.

insan ne zaman kaybeder

birini sevince.

aynada kendini görünce verilen tepki

saclarim cok mu hizli beyazliyor ne.

gecenin şarkısı

bob sinclar-world hold on.

ayak bileğini çekici yapan şey

ayaginda gumus halhal.ince nakis gumus halhal.

sevgiliye alınabilecek 3 tl altı hediyeler

haribo tabikidee, cocuk yada buyuk ol hariboyla mutlu ol.