bugün

amk takımı 18 tane hoca değiştirmiş, sığır taraftarı buraya gelip fatih hoca kaçacak yazıyo.
türkiye nin ferguson'u. galatasaray camiası kendisine feda olsun. seneye şampiyonluk geliyor.
Utanmadan hala kaçacak diyen kuşlar var. Ersun fenerdeyken terim için kaçacak dendi tutmadı belki bunda tutar ha gayret hahaha
https://twitter.com/nocon...tatus/1282357870231683072
Fatih terim Galatasaray için onur ve gururdur. Galatasaray'ı Galatasaray yapan Fatih hocadır.

Hem Yerli ve milli hem sportmen hem saygın hem de adam gibi adamdır!

Galatasaray'ın has evladı adam gibi adam Arda Turan'ı harcamaya çalışan gerets gibileri değil, takımın başında olması bile Galatasaray'a değer katan fatih hocanın her daim hakkıdır o koltuk.
Tek başarısızlıkta vazgeçmeyeceğimiz imparator. Gitmesini isteyenler de yıllardır terim yönetimindeki galatasaray başarılarını izlemek zorunda kalmış fanatik fenerbahçe ve beşiktaş fanatikleridir.
Kısacası yedirmeyiz.

Edit: eksilesen de gerçekler değişmiyor.
Edit-2: halen değişmiyor.
" çok güzel hareketler bunlar " grubunda iş yapar.
Seneye kaldığı yerden devam edecek türk futbolunun yaşayan efsanesi.
Çocuk 20 yaşında. Fatih terime laf sokuyor.

O laf soktuğunu zannettiğin adam ülkenin son 20 senesine imza attı...
twitter'da ki rivayetlere göre ayasofya camisi'nin yeni imamı olması beklenmektedir. sonuçta avrupa fatih'i ya adam...
görsel
türkiye'nin en büyük teknik adamıdır.
fazla agresif olduğunu düşündüğüm teknik direktör ama disiplinli takımı yola getirmesini biliyor.
Istifa.
eski şevki yok.
eski hırsı yok.
düşmüş.

ya toparlan ya git hoca.
(bkz: imparator)

lakaplı galatasaray teknik direktörü.
Galatasaray’daki son 4-5 sezonunu kastediyorum;

Takımın doğru düzgün savunma planı olmadı. Çeşitli hücum varyasyonları olmadı.
Duran top organizasyonları göremedik.
Gördüğümüz tek şey kaostu.
Tamamen bir kaos futbolu..

Kendisi muhtemelen “çıkın bu maçı alın” diyip geçiyor. Tahminimce sadece motivasyon.

Kendisinin taktik bilgisini öven futbolcuları kesinlikle samimi bulmuyorum. Taraftar olarak biz salak ya da mal değiliz, oynanan oyunu görebiliyoruz.

Bu adamın yerine beni getirsinler takımın başına mesela, 17 yıllık cm/fm kariyerimle takımı çoştururum. Göze hoş gelen hücum oyunu nedir herkese gösteririm.

Fatih terim miadı dolmuş bir hocadır.

Edit: cm/fm oynadım beni getirsinler mesela diyorum adam ciddiye alıyor * olum salak mısın bu entryde takılman gereken nokta orası değil, Fatih terim’in Bizlere futbol adına hiçbir şey gösterememesi..
twitter'da ciddi ciddi troll ekibi olduğuna inanıyorum artık.
Fm'den teknik direktörlük öğrenen geri zekalılar tarafından eleştirilen adam.

Bilgisayarın başından kalkmayıp her boku bildiğini zanneden tiplere de ayar oluyorum amk! Biraz insan içine çıkın sosyalleşin, gerçek hayat nasılmış bir görün. insan nedir tanıyın azıcık.
Yeni sezonda yardımcıları selçuk inan ve hakan balta olacak.
Öyle şeyler yaşattı ki uğrunda ölmeye değer lakin kendisiyle bir gelecek görünmemekte.
Covidi 5 saniyede yenen adam.
sayesinde yabancı kuralı ertelendi. herkes haddini bilecek. imparator ne diyorsa o.
Yabancı sınırlaması gelsin diyen ali koç un açıklamalarından kısa süre sonra masaya çıkartıp vuran ve kuralı erteleten reis.

Ulan o değil de fenerbahçe nin başkanı ancak bizim antrenör ile sidik yarıştırabiliyor...

eflak ı fetheden osmanlı nın eflak boğdan prensini osmanlı sadrazamı ile denk sayması gibi bir şey işte bu da...
Seneye yine tiyatroyu maymunların başına yıkacak aslanlar aslanı hocamız..

Hocam merak etme 25 milyon gsli arkandayız..