bugün

entry'ler (985)

fifa 2004

Şampiyonlar ligini bir tek kariyer modunda oynayabildigin oyun.

Onda da çok salak bir sistem vardı. Şampiyonlar ligi gruplarında aynı ülkenin takımları ile esleşmen oluyor idi ileredikce şampiyonlar Ligi'nde olduğunu anlıyordun.

Kariyer modunda direk figoyu transfer ediyordum takımıma frikiklerden ne cakiyordum bee. Bir de Arsenalden gilberto silvayi alırdım uzaktan çok fena cakardim.

ilker ayrık

Geniş aile de harbi komik bir tipi canlandırıyor idi gülüyorduk. Ama sonra ben bilmem eşim bilir komik gözükeceğim diye inanılmaz spastik hareketler ve salak salak tavırlara girdi uyuzlukta en tepeye cıktı. Bir de şimdi salak bir reklam da oynuyor sesini duyunca elim ayağım titriyor.

melike şahin

Sosyal medya da surekli canlarım cicilerim benim sizler benim en kiymetlilerimsiniz divabebeniz kurban olsun size tarzı paylaşımlar ile yapmacik sekilde sempatik paylaşımlar yapan. Ama Armağan Çağlayanın programında parkta kahve içerken fotoğraf çektirmek isteyen genç hayranına hayır cevabını verdigini övüne övüne anlatan şarkıcı ablamız. Unutmadan bir de konserlerinde cidden minnoş mimikleri yapacağım diye çok kasıyor.

Azicik da pozitif konuşalım. Uykumun boynunu bükme şarkısını cidden çok sevdim.

danilo zanna

Haydee yukseek enerjeeee diye diye kendini tanıtıp özenti vatandaşlarımıza incecik pizzayı 220 tl ye satan 3 kasikta bitecek tiramisu tatlısını ımza yemeğim abiiii diyip 90 tl okutan acunchef jürisi.

seyhan şaşko

Estetik doktoruna helal olsun diyorum. Seyhan hanıma nasıl bir işlem yapmış ise güzellik kraliçesi yapmış kadini.

bahşiş

Aylarca fırında usta olarak çalıştım bir gün şans eseri gördüm ki satış bölümünde garsonlar masalardan çok güzel bahşişler alıyorlar ve 3 kişi kendi arasında paylaşıyorlar. Hepimizin maaşları aynı bu durumu dükkan sahibine ilettik ama uğraşamam bununla demesi üzerine garson lar ile minik bir kavgamız oldu sonunda onlarin dediği oldu bizde adaletin olmadığı yerde bizim işimiz yok dedik ve çıktık.

galatasaray ın hücum hattı

Orta açmanın yasak olduğu hucüm hatti.

tuğba şenoğlu

Milyonluk vakıfin oynamayan yedeği olup tek başına girip final serisinde fener maçını çevirip şampiyonluğu getirmiştir. Japonya ya transfer olmuştur inş üstüne koyar daha da üst kademe bir voleybolcu olup döner. Inş şu sosyal medya fenomenligini hevesinden de vazgeçer.

doğukan hazar manço

Eskilerden iki popüler adam olmam ve sakin ol şarkılarını remixleyip güzel sesli bayanlara söyleyip soyadı avantajı ile piyasaya çıkan bir abimiz. Geçen ki konserinde zeynep bastık şu iki şarkı dediği için ona tepki göstermiştir sosyal medyadan. Iyi de abi o şarkılar da senin değil ki benim ünlü olduğum şarkıları söyleme demek saçma geldi bana. Ulan bedavadan zeynep bastığı savunduk iyimi.

bir erkeğin boş biri olduğunu anlama yöntemi

Seni gördüğü gibi dün akşam taksimdeydim yada caddedeydim diye bizim hic sikimizde olmadığı halde ne yaptığını anlatması.

Sürekli arabası yada arkadaşının arabası ile hava atmasi .

online soccer manager

Boss coins denen saçma salak uygulama ile parayı basanin oyuncusunu istediği gibi antremana sokup kuvvetlendirip istediği kadar hazirlik maçı yaptırıp(hazırlık maçlarında oyuncu gelişiyor) ligin canına okumasını izin verdikleri oyun.

beyaz converse modasinin geri dönmesi

Son zamanlar da dikkati mi çeken 10 sene öncesin de ortalama 5 kızdan 3unun ayağında olan beyaz converse modası geri dönmüştür. Metro da marmaray da otobüsde kadiköyde taksim de yeniden herkesin ayağında görmeye basladik.

1 lt kolanın 1 bçk lt koladan güzel olduğu gerçeği

Soğuk bir kutu kola bambaşka güzel valla.

arının sinekle seks yapması

Ari o iğnesi ile yapmasın da kim yapsın.

fileli çorap

Teomanin kemancı kızların da sahne de giymesi zorunlu olan kıyafet.

taksicilerin para üstü vermemesi

Götürmesi lütuf para üstü vermesi lütuf tam istediğin yerde bırakması başka lütuf. Bıraksalar da korsan taksiler yasal olsa.

sokağa çıkma yasağı

Ekim ayında yavaştan yavaştan gelebilir.

vladimir micov

Gülmeyen soğuk bir ifadesi olan tam bir görev adamı idi. GS nin eurocup şampiyonluğunda büyük etkisi olmuştu.

güzel ayaklı ünlü kadınlar

Ilk etapta aklıma gelenler 10 ünlü.
Demet şener
Beren saat
Esra kılıç
Sımge sağın
Ahu yagtu
Duygu çetinkaya
Setenay aktaş
Seyhan sasko
Müge boz
Sedef avci.

elif buse doğan

Sesi çok tatlı mimikleri hareketleri çok hanimhanikcik daha çok türkü tarzı şarkılar söyleyen bir hanım ablamız. Bu arada yüzünde sert bir estetik olduğunu düşünüyorum.