bugün

(bkz: milliyet gazetesi haberlerine inanan insanlar)
falcao bitmiş.
(bkz: attan inip eşeğe binmek)
eğer olur da bu eylem gerçekleşirse, bazı kuş beyinlilerin yine yeni yendien göt olması mümkündür.

lakin mütemadiyen göt olmaktadırlar. bugün bu haber için söylenenler, geçmişte arda turan için de söyleniyordu.

kıskanadur...
(bkz: olur öyle)
öğrenildi, iddia edildi, belirtiliyor, götten sallanıyor tarzı bir haber daha.

yalnız varya yıldırım demiröreni bir kez daha tebrik etmek istiyorum milliyet gazetesini bu kadar ayağa düşürdüğü için? bir zamanların en klas gazetesiydi şimdi yere sermek için bile almam.
edindiğim bilgiye göre, a. madrid burak yılmaz için falcao + bir miktar para verecekmiş galatasaray'a..
her şeyin hayırlısı.
falcao + para yüzünden fatih hoca istememiş " ben para vermeden transfer yapmam fiyatı neyse söylesinler 3 katını ödetirim galatasaraya " diyerek redetmiş.
(bkz: çakma ronaldo çakma madrid de)
falcao orada kalacak değil, elbet gidecek ancak yerine gelecek adamın burak yılmaz olmaması gerekir, falcao'yu gönderip burak yılmaz'ı almak ölümün, intiharın, patriot füzesine kafa atmanın diğer adıdır.
falcao yeteri kadar penaltı alamadığındandır.
Falcao athleticoya fazla olduğu için doğru olabilir , burakta ibnedir fln ama kötü futbolcuda değil beşiktaşlıyım bu arada. Galatasaraylılar gibi bizden olmayana bok atmak saçma. Burak athleticoda forvet olabilir şuanki performansıyla ha başarılı olur mu ispanyada bilmiyorum.
kate uptondan ayrilip , yildiz tilbeyle cikmak.
bence ispanya, ronaldo'nun gol sevincinden bir tane daha kaldiramaz. transfer etmesinler.
pesine barca da iniesta'yi gonderip selcuk sahin'i alacakmis eklenmesi gereken zaytungumsu haber. falcao'nun gole cevirdigi pozisyonlara rocco sifredi gipta eder . burak neyyy laaan.
Messiyi satip selcuk sahini almak gibi birseydir.
su anda dünyanın en iyi forveti olanı satıp gol atabilen ancak yaratıcılığı olmayan bir oyuncuyu almaktır. eminim bir sezon idare eder ama sonrası bilinmez...
eğer gerçekse fantezide tavan yapmaktır.
bir duyum aldım %99 doğru bir haber
falcao bitmiş.
(bkz: attan inip eşeğe binmek)
Eğer doğruysa Atleticonun anssını gibcek güzel bir plandır .
ivane sert' in kocasının ivanayı çirkin bir kadınla aldatmasına benzettiğim durumdur.
falcao'nun bağcıklarını bağlaması için iyi bir tercihtir.
LEBRON JAMESIN YERINE MEHEMT OKURUN KONMASI GIBI BISE OLUR.
aptallığın daniskası böyle bir şey teknik direktörün aklının en ücra köşesinden bile geçmiyordur...