bugün

gelecek sezon beşiktaşa transfer olması beklenen çaykur rizesporlu orta saha oyuncusu.
malatyasporlu bilal ile birlikte alt yapısı fenerbahçe de geçmiş fitbolcü ,son yıların yukselen değeri
semih şentürk,recep biler gibi futbolcularla birlikte fenerbahce altyapısından cıkmış,fenerbahceden ayrılarak kariyerine mantıklı çözüm getirmiş defansif orta saha oyuncusu.milli takımın vazgeçilmezlerinden olacağı hakkına ciddi fikirler düşünen insanları yanıltmıyacağını umduğum futbolcu
beşiktaşa transfer olmuş yetenekli orta saha oyuncusu. umarım kötü geçen sezonlardaki harcanan yeteneklere benzemez kartalımı zirvelere uçurur ve tabi ki hoş geldin diyorum.
beşiktaşa transfer oldugu gün ben doğuştan beşiktaşlıyım şeklinde açıklama yapan futbolcu. *
beşiktaş tribünlerinin maç öncesi oley çektirmek için pembe panter melodisiyle "fahri tatan tatan tatan tatan tatan tataaaaaaannn tatatatann" şeklinde tezahürat yapacağı orta saha oyuncusu.

(bkz: futbolcuya oley cektirmek)
beşiktaş' ın sezon başında çaykur rizespor' dan transfer ettiği 23 yaşındaki orta saha oyuncusu. fenerbahçe' nin altyapısından yetişmiştir.
edit: noktalama hatası düzeltildi.
not: gammazlar bir tek beni mercek altına almasın lütfen.
Önceki Takımı : Çaykur Rizespor
Forma Numarası : 53
Pozisyon : Orta Saha
Doğum Tarihi : 30.05.1983
Doğum Yeri : Rize
Boy : 175
Hobiler : Play Station oynamak
Kilo : 73
Ayakkabı No : 41
Takım : A Takım
Medeni Durum : Bekar
Eğitim : Lise
Milli Maç : 80

kaynak: http://www.bjk.com.tr
kişisel sitesi için ;
http://www.fahritatan53.com
kleberson adlı dublorden cok daha faydalı olabilecek topcudur.
beşiktaş ta harcanan yetenekli orta saha oyuncusu. formayı alırsa sanıyorum daha fazla gündeme gelecektir. *
uzun bir süre sahalardan uzak kalacak futbolcu.

(bkz: geçmiş olsun)
beşiktaş'ta şans bulamayacağının farkına vardığı için, kendi isteğiyle çaykur rizespor'a kiralanan futbolcu.
besiktaş'ın kiralik verdigi oyucuyu kendine karsi oynatmamak kuralı gereğince 1 milyon dolar değer biçtiği oyuncu.
http://www.milliyet.com.t...07/09/15/son/sonspo06.asp
konyaspor a transfer olmak üzere olan futbolcu.
beşiktaş kadrosunda mutlaka tutulması gereken oyuncu.

ön libero eksikliğinde savunmadan toraman'ı o bölgeye süren teknik heyet, üstelik toraman'ın üstünü çizdiğini basında bangır bangır bağırırken hangi akla hizmet bu adamı göndermek istiyor anlayabilmiş değliz.

cisse sakatlansa ne olacak ertuğrul? geçen sene koray olsa şampiyon olma ihtimali daha fazla olmaz kıydı? aynı kuyuya bir kişi her seferinde düşer mi arkadaş? al adam gibi fahri'den iyi bir ön libero fahri'yi göndereceksen gönder.

pardon ya unutmuşum. büyük(!) başkan yıldo istese 2 saatte lampard'ı getirir. n'apalım fahriciğim, yedelik konusunda lampard'ı kesemeyeceğine göre en iyisi gitmen!
beşiktaş'tan konyaspor'a transfer haberi cep telefonundan kısa mesajla öğrenen futbolcu. bu sezonki hazırlık maçlarında oynadığı futbola hatta attığı iki gole rağmen takımdan gönderilmesi çok kafa karıştırıcı. eğer türk olmasaydı takımdaki en iyi oyuncu olarak gösterilirdi eminim. fakat türk olduğu için ve bizimde bizden olanları yerden yere vurduğumuz için adam gibi bir futbolcuyu elimizden kaçırıyoruz, kaçırdık...
beşiktaş'ın değeri bilinmeyen futbolcusu. adamın daha ne yapması gerektiğini bilmiyorum. En iyisi oynayabileceği bir takıma gitsinde mutlu olsun.
beşiktaş yönetim kurulu adlı tiyatro grubunun son eylemi ile gönderilen futbolcudur.

bu adamı aldınız, oynatmadınız, kiralık verdiniz, kampa aldınız, göze girdi dediniz ve sattınız.

ulan bari adama haber verin! biz üzülmez soyadına sahip beşiktaş'a yakışmayan adamın gönderilmesini beklerken konyaspor'a, bu adam gönderiliyor. adamın haber yok. "fahri konyaspor'a verildin" diye basından öğreniyor adam. hani beşiktaş terbiyesi? hani beşiktaşlı duruşu? hani ulan hani? "benim üstümden beşiktaş yıpratılmasın" diye öter kulübün başındaki zat. senden ve saz arkadaşlarından başka beşiktaş'ı yıpratan mı var?

bu adamı da harcadınız ya helal olsun, ulan fahri ilk beşiktaş maçında 2 tane atmazsan adam değilsin oğlum ayağa kalkıp gol diye bağırmazsam en adi şerefsizim.

ulan yıldırım bizleri ne hale getirdin utan! gerçi sende utanmak ne gezer, mezhebi geniş adamsın, o kadar küfürü ben yesem vallahi de kalkarım o koltuktan billahi de kalkarım. kene yapışsa beşiktaş çoktan kurtulurdu lan kkka hastalığından, sen ne biçim adamsın yapıştın kulübe bırakmıyorsun?

peşin not: eleştiri sınırını aşmayan bir yazıdır asla hakaret yoktur.
konyaspor a bonservisi, 1.6 milyon ytl ye patlamış oyuncu.
hakettiği şans bir türlü verilmeyen ve şimdi de konyaspor'a transfer olan futbolcu.
beşiktaşın sporcularına "mal" değeri vermesinin son kurbanı. daha öncesinde habersizce holosko takasında kullanılan burak yılmaz'a ve antalyaspor maçında kariyerini feda ederek tek bacağıyla aslan gibi mücadele eden kaleci murat şahin'e uygulanan uygulama bu kez de gayet iyi bir oyuncu olan fahri tatan'ı vurmuştur. dikkat edilmesi gereken de şudur; yıllardır şampiyonluğu rüya haline getiren trabzonspor'un yaptığı da bu değil miydi? hatta zaman zaman trabzon'a en büyük zararları da takımdan şutladığı oyuncular vermedi mi? yavaş yavaş ufak çapta bir trabzonspor olma yolunda gidiyor 1903 kuruluş tarihli beşiktaş jimnastik kulübü.. sonra ertuğrul sağlam çıkıp da 'forma değil adalet dağıtmaktır bizim işimiz' tarzı fazlasıyla mevlana kokan (hatta kusturucu bir şekilde kokan) vecizeler yumurtlamasın. ha diyeceksiniz ki "ertuğrul sağlam transferden sorumlu değil". tamam ama oyuncusunun arkasında bile duramayacaksa bence bırakın beşiktaş kulübünde teknik direktörlüğü bucaspor'da temizlikçilik bile yapmamalıdır.
kulübün kasasını tam takır bırakan yönetimin 3-5 kuruşa muhtaç ettiği koskoca beşiktaş jimnastik kulübü'nü icraya veren kişilere ödeme yapmak için elden çkardığı değerli oyuncu.

(bkz: tüpçü istifa)
eğer 1.6 milyon euroya satıldığı doğruysa son yılların en başarılı satışıyla takım değiştirmiş oyuncudur.
ben galatasaraylıyım. futbolu seviyorum. futbolun içindeki insan duruşunu yakalamak da bana büyük keyif veriyor. geçenlerde keyfim kaçtı. gazetelerde fahri tatan' ın kendisine haber verilmeden beşiktaş' tan konyaspor' a satıldığı yazılıyordu.
futbolcu profesyoneldir, elbette iyi bir teklif aldığında takım değiştirebilir. kulübe cazip bir teklif gelebilir, futbolcuya danışıp ona transfer izni verebilir. bunlar profesyonellikte olağan şeylerdir.
ancak ve ancak, insan adının geçtiği en ufak yerde insanlara ticari mal gözüyle bakılamaz, profesyoneller basit bir ticari malmış gibi elden çıkarılamaz.
bu yüzden beşiktaş' a büyük öfke duydum. tıpkı yıllar önce burak akdiş' i haber vermeden göztepe' ye yollayan galatasaray' a öfke duyduğum gibi.
fahri tatan, kalbi kırılarak çok sevdiği siyah beyaz renklerden koparılmış başarılı bir orta saha oyuncusudur. futbolu, içindeki amatör ruh ve insan duruşuyla sevenler için fahri' nin yeni takımında başarılı olmasını çok istiyorum.