bugün

fahri tatan

beşiktaş yönetim kurulu adlı tiyatro grubunun son eylemi ile gönderilen futbolcudur.

bu adamı aldınız, oynatmadınız, kiralık verdiniz, kampa aldınız, göze girdi dediniz ve sattınız.

ulan bari adama haber verin! biz üzülmez soyadına sahip beşiktaş'a yakışmayan adamın gönderilmesini beklerken konyaspor'a, bu adam gönderiliyor. adamın haber yok. "fahri konyaspor'a verildin" diye basından öğreniyor adam. hani beşiktaş terbiyesi? hani beşiktaşlı duruşu? hani ulan hani? "benim üstümden beşiktaş yıpratılmasın" diye öter kulübün başındaki zat. senden ve saz arkadaşlarından başka beşiktaş'ı yıpratan mı var?

bu adamı da harcadınız ya helal olsun, ulan fahri ilk beşiktaş maçında 2 tane atmazsan adam değilsin oğlum ayağa kalkıp gol diye bağırmazsam en adi şerefsizim.

ulan yıldırım bizleri ne hale getirdin utan! gerçi sende utanmak ne gezer, mezhebi geniş adamsın, o kadar küfürü ben yesem vallahi de kalkarım o koltuktan billahi de kalkarım. kene yapışsa beşiktaş çoktan kurtulurdu lan kkka hastalığından, sen ne biçim adamsın yapıştın kulübe bırakmıyorsun?

peşin not: eleştiri sınırını aşmayan bir yazıdır asla hakaret yoktur.