bugün

falan işi yaparken filan işi de yapan x tarzı başlıklarıyla güne damgasını vuran, scarface sever bir yazar. parmaklarına kuvvet *
bu tutmaz, yapılmışı var hacu;

(bkz: merhaba ben pembe tolga) oda liriklerle miriklerle yardırdı gelir gelmez, kalıp hep aynı, belirli bir şablon üzerinde yapılan değişikliklerle entryler...

ya bir şeyi ilk yapacaksın, ya en iyisini yapacaksın, izleyelim görelim. gerçi tutar inşallah, hayırlısı diyelim...
yok yok, bu çocuk iyi... ezik man den sonra bu kadar gülmemiştim.

--spoiler--
zira tüpçü karıları bir birleşirlerse bu yellozların amına koyup patoz ederler!
--spoiler--
nesin lan sen. tohumuna para mı saydık?
deliliği eksik olan yürek. hani nerde yusuf miroğlu?
kombili ev alan dombili'yi hatırlatıyor oldukça. *
nicke gel. 90larda ergenlik yaşamış hasarlı nesilden.

haa şu da var ki; açtığı başlıklar morganize isler tarzında ama daha eğlenceli bir tarzı var.

bir kedi gördüm sanki?
atarlı ergen nicki ile sözlük semalarına hoş gelmiş yazar. yazdıklarından anladığım kadar eski bir yazarın yeni bir sayfa açma girişimlerinden biri. yaz güzelim kardeşim okuyalım.
dilini beğendiğim yazar. sözlükte en son 3 ay gülmüştüm.
moderasyonun görmemezlikten geldiği bir troll daha. kesin modlardan biridir. yine bir depresif dönemini sözlükte saçmalayarak geçirmektedir.
açtığı son 5-6 başlığın tamamına aynı cümleyle başlamış yazar, okurken güldürüyor bazen.
aslında hemen oracıkta, azıcık bile sorgulamadan, kuytularda empati kurmadan yargılanmaması hatta yadırganmaması gereken façalı yazardır.

en başta şunu belirtmek isterim ki; morganize isler' e önerilen başlıkları doldurmasıyla gönülleri fethetmiş, oldukça da yarmış, yarmaktadır.

haaa şu da var ki; davasında sonuna kadar da haksız yaralı yazardır! sen, şimdi gitmiş, aslında kim olduğun alenen ortadayken, feyk hesap almışsan, ben de derim ki kusura bakma ama sen yazar arkadaşlarını aptal yerine koymuşsun.
aslında hemen oracıkta, azıcık bile sorgulamadan, kuytularda empati kurmadan yargılanmaması hatta yadırganmaması gereken..

ile başlayıp

haaa şu da var ki diye bitiriyor tüm entrylerini.

istisnaları pek az. garip.
olum çok dertli lan bu çocuk. içi dolmuş sözlüğe boşaltıyor resmen.

(bkz: sözlük bana karı bul lan allahsız)
(bkz: hey neden bir bira alıp rahatlamıyorsun dostum)
(#16877391) aslında komik adam ha. bugün nick altına 3.entrymi girmişim bu arada bunla beraber.
SEVGiLiSiNiN içine nifak tohumları serpen münafık.
(#16934161) hikayelerini biriktirip gelmiş yine..
aslında hemen orada, azıcık bile sorgulamadan hikayeler yazan 9.nesil yazar.
yazdığı entrylerin ilk 1.5 satırı okunmasına gerek olmayan yazar.

--spoiler--
aslında hemen oracıkta, azıcık bile sorgulamadan, kuytularda empati kurmadan yargılanmaması hatta yadırganmaması gereken - buraya açtığı başlığın son kelimesi gelecek-
--spoiler--
kendisinin videosuna ulaştım.

http://www.youtube.com/watch?v=cBPICLlEomc
hbbia nın yeni nicki, tahminimce. ya da başarısız bir taklidi.
-hoş geldin sen de -bali falan kullandığım yoktur.
"hem façalı
hem de sol yanından yaralı
açıkçası bu yürek
pahalı mı pahalı"

kendisi hem bilirkişi, hem de uzman.
(#17075968)

şuramda şişlik var deyip memelerini gösteren kız diye başlık açıp, ... liselidir diye tanım yapan adam.

arkadaşım kız mı, liseli mi, ilk önce karar ver. her kız liseli olmayabileceği gibi, her liseli de kız olmayabilir. çok sağlam kanıtlarım var.

biz uzman mıyız, biz bilir kişi miyiz, biz kimiz lan?
insanların basit alışkanlıklarıyla zekaları arasında hakaret düzeyinde ilişki kuran ve insanları aşağılayan birisi. kendisini ne halt sandığı belirsiz. ama benim birkaç fikrim var...*

(#17117178)