bugün

(bkz: fethullah istihbarat timi)
fetullah gülen in organize ettiği yapılanmanın kısa adıdır. bu herifler özellikle devletin önemli kurumlarında kadrolaşıyorlar. ve bu nasıl bir ironidir ki yayın organlarından ergenekona karşı iktidarın şakşakçılığını yapıyorlar. ergenekon un iyi bir örgüt olduğunu söylemiyorum. ama ulan siz de ergenekonvari bir şekilde devlet kurumlarında kadrolaşıyosunuz. yani ergenekon un yediği haltın aynısını yiyorsunuz. sonra da türkiye nin iyiliği adına ergenekon u eleştiriyorsunuz. bence ergenekon kadar tehlikeli bir yapılanmadır. bırakın devlet kadrolarında işini en iyi ve dürüst şekilde yapanlar olsun. devleti rahat bırakın!
(bkz: #4220879)
son günlerde hatta son yıllarda olanların arkasında olduğunu düşündüğüm şahsın kurduğu yapılanma.
ülkeye kin kusan, ülkenin altına dinamitleri tek tek yerleştiren, ülkedeki onurlu ve şerefli insanları karalayan ve iftira atan amerikan kuçu örgütüdür.
öss de bu tip yapılanmanın eğitim verdiği öğrenciler birinci olurken en üst meslek guplarına ait fakültelere girerken ve mezun olurken
-sen götünü yaydın şimdi de ahkam kesiyorsun.
ben işveren olsam kalifiye eleman arardım,atatürkçü,şucu-bucu değil.
ne yani adam çalıştı kazandı il birincisi oldu(-ki türkiye genelinde böyle bu...)
mezun olup atama ve yerleştirme veya işe girme zamanı gelince sana -önden buyur kardeş! mi diyecekti?
ne bekliyorsun anlamadım ki..
senin psikolojik tedavi görmen lazım bu çağın insanı...
görünen o ki; sonunda orduyu da ele geçirmeyi başarmıştır. bu saatten sonra emir-komuta zincirinde bir kırılma ve takiben bir darbe olmadığı sürece türkiye cumhuriyeti'nin ordusunun adı türk ordusu olmayacaktır.

(bkz: asakir i mansure i fethullahiye)
Öncelikle kimseyi küçümsediğimi falan zannetmeyin ama yıllar önce bu platformda yazan sıradan bir yazar bile bu adamların ne halt yediklerini, niyetlerinin ne olduğunu anlamışken devlet büyüklerimiz nasıl bu kadar geç uyandı hala aklım almıyor.