bugün

dexter dizisinde, adli tıp uzmanlığı yaparken kan tahlilinden faydalanarak seri katilleri öldüren dexter morgan' ın, cinayet masasında çalışan polis kardeşi debra morgan' ı canlandıran amerikalı aktris.
uzun boylu, güzel vücutlu, manken gibi bir aktrist.

(bkz: debra morgan)
dexter'ı canlandıran oyuncu michael c hall ile beraber olan hatun kişisi.

(bkz: uludag sözlük magazin servisi sundu)
iyi bir bayan oyuncu. debra morgan karakteri ile dexter dizide çok iyi bir performans sergilemektedir.

the exorcism of emily rose isimli filmde ise pek kim olduğu anlaşılamamaktadır, hatta kendisine olan bakışım dexter sayesinde değişti diyebilirim.

umut vaad eden oyuncudur. ismi ise hafızalar kalıcı bir isimdir... soy ismi ise bana bir pokemonu hatırlatmaktadır *
tez zamana, abisi dexter morgan ile evlenecek oyuncu.
michael c hall ile evlendikten sonra her davette boy göstermeye başlamış sevimli oyuncu. dikkat ettim de gerçek hayatta da debra morgan kadar kaba bir duruşu var. erkek ayşe derlerya öyle işte. geniş omuzlu küçük memeli kadın.
dexter'ın en kaşar karakterini canlandıran oyuncu. arkadaş 3 sezonda sevişmediği adam kalmadı, james bond'la yarışıyor şerefsizim.
dexter dizisinde tahammülde güçlük çektiğim en itici karakteri.
aklı fikri sekstedir bu hatunun ve gerçek hayatta dexter ile (michael c. hall) ile evli olması da ne büyük talihsizliktir.
hayır insan sex manyağı olur da, anton gibi bi adamla mı yapar be arkadaş?
o bi yana, daha önceleri de, bir seri katil ile yatmış ve ona aşık olmuştu. bir de babası yaşında ajan ile...
değişik oranlara sahip bir yüzü olup da çekici olmayı başarabişen hatun kişi, dexter'ın debrası. michael c hall'un eşi. 4. sezonun 5. bölümü olan "dirty harry" bölümünde bir ağlayışı vardır ki, büyük bir oyuncu olduğuna o anda karar kılmışımdır. ben öyle gerçekçi bir ağlama sahnesi görmedim arkadaş.
"dexter" dizisinden sonra tam bir küfürbaza dönüştüğünü düşündüğüm kişi.
tam adı Jennifer Leann Carpenter. evlenince daha kadınsı olduğuna inandığım kişi. dizideki karakter ile itici olsa da iyi bir insan. 14 Ocak 2010 tarihinde kanser olduğunu açıklayan eşi michael c. hall'a destek vererek kanseri yenmesini sağlamış.
dexter dizisinde her iki kelimenin birinde ''fuck'' diyen dexter'ın kardeşi.
(bkz: kulağımızı siktin be kardeşim)
dexter' da ahlak bürosundan cinayet masasına yükselmiş olan önce bir memur daha sonra dedektif ve daha sonra komiser olmuştur. çok küfür eder. her sezon güzelliği artmıştır. ilk sezon tam leş geliyor insana hatun ama 2. 3. 4. sezon derken kadına benzedi en sonunda.
Dexter dizisinde Debra morgan karakterini canlandıran oyuncu. fazlasıyla sevişgen.
dikkat! spoiler içerir.
dexter'ın 7. sezon finalinde tabiri caizse döktürmüştür. vurduktan sonra maria'ya sarılıp öyle ağlamıştır ki dexter morgan denilen elemandan tiksindim resmen. ayrıca kanımca sezon finalinin en güzel sahnesi debra'nın maria'ya sarılırken belli belirsiz dexter'a l hate you demesidir.
asıl fevri ve saldırgan halleri The Exorcism of Emily Rose da izlenmesi gereken kadın.
yüzündeki default sert hatları ancak böyle çılgın atabileceği bir filmde avantaja çevirebilirdi zaten. bunun yanında 10 numara fizik var, neredeyse kusursuz bacaklar da cabası.
görsel
kesinlikle sağlam bir oyuncu ve yerine göre güzel, yerine göre çirkin gelen bir kadın. enteresan gerçekten.
çok iyi operasyonlar geçirmiş travestiye benzeyen kadın.
çok güzel değil de yine de çekici bbi şeyleri var. çözemedim lan bi garip.
memesi de küçük, yüzü de güzel değil ama bu kadın da ciddili bir şey var. namı diğer debra.
dexter dizisiyle dikkat çeken başarılı oyuncu. karantina, emily rose gibi başarılı filmlerde de oynadı. micheal c. hall beyefendinin eski eşi, ex aşkı aynı zamandan kendileri.
guzel degildir. surati cirkindir. dexter'in her sezonunda farkli bir adamla iliskiye girmistir. gercek hayatta da dizideki gibiyse michael c. hall ucuz yirtmistir. ayrica kanserli bir esi birakip gitmek de cok etik bir davranis zaten.
debra morgan karakterine hayat vermiş oyuncu. çok güzel küfür eder. normalde "küfür eden kız iticiliği" diye bir şey vardır lakin bu kendisi için geçerli değildir. benim için dexter izleme sebebidir kendisi.
(d. 7 Aralık 1979) ABD'li oyuncu. The Exorcism of Emily Rose filminde Emily Rose ve Dexter dizisinde Debra Morgan karakterlerini canlandırmıştır.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Jennifer_Carpenter
memeleri küçük yüzü güzel değil kalçaları iç
açıcı sayılmaz ama benim için inanılmaz çekici bir kadın. sert bir aurası var. dexter, limitless. oynadığı roller fbi’da komiser ve hep partneri (dexter’da erkek kardeşi) suçlu (ya da bir suçluya hizmet ediyor). bunu anlaması hep zaman alıyor ama olsun jennifer sen canımsın. seni hep daha fazla görelim olur mu bitanem *