bugün

bu saatten sonra ushan çakır dönemez ama ezgi asaroğlu neden olmasın şirin'e de sedefe'de haddini bildirir leyla. deli doktar kendisini klonlayabilir.
(bkz: olmayacak duaya amin demek)
eğer takan birileri olacaksa desteklenebilecek kampanyadır.
zannımca mümkün olmayan olaydır. gönül ister ki olsun.
ama diziye yeni katılan karakterleri git gide oturtulan iki oyuncuya ezgi geliyor pardon diyemezler, demezler herhalde.
Artık ciddi şekilde başlaması gereken kampanyadır.
Her daim desteklenmesi gereken kampanyadır.
hiç bir zaman desteklemeyeceğim olay;
bizi bırakıp gidenin ayağına gidip geri dön demem ben. lan çok mu film izler olduk yoksa
Son bölümden sonra iyice ihtiyaç duyulan kampanyadır.
hemen katılabileceğim(iz) bir kampanyadır.
''Leylasız, Leyla ile Mecnun mu olurmuş?'' diyerek katılacağım kampanyadır.
(bkz: ARDA NIN suçu ne)
leyla'nın peşinde koşan mecnun'u görmek istiyoruz biz, yanlışlıkla çiçek verip durumu düzelteni değil diyenlerin desteklediği kampanya.

ek kampanyalar;

şekerpare geri dönsün, ismail abi yalnız kalmasın.
zeynep geri dönsün, yavuz yalnız kalmasın.
şirin gitsin ferhat'ını bulsun.
sedef dişi arda olsun.
arda kendini affettirsin, her ne kadar affedilmesi çok zor bir durum da olsa.
ve o da diziye geri dönsün.
arda ve mecnun'un geyiklerini özledim lan!

--spoiler--
Arda: Can düşmanım Mecnun!
Mecnun: Düşman naber ya, naptın?
Arda: iyi düşman, nabim, sen naptın?
Mecnun: iyi, nabim ben de. Düğünü basmaya geldik.
Arda: Tabii, hiç şaşırmadım, bekliyodum senden böyle bi şey zaten.
Mecnun: Eyvallah.
Can: Arda, dalıyo muyuz şuna?
Arda: Yok kardeşim, yok, yok. Bu varoş hareketler her zaman yaptığı şeyler onun. Da bi şeyi merak ediyorum. Şimdi sözleşmeler benim bağamda olduğu için biz sizin evi yıkabiliyoruz.
Mecnun: Bağında mı? Bağınız mı var sizin ya?
Arda: Bağamda. Bağamda sözleşmeler var ya yıkabiliyoruz, yani o yüzden yıkabiliriz yani. Yani sizin mahalleyi yıkabiliyoruz di mi?
Mecnun: Valla bilmiyom ki ya. Onla ilgili tam, net bi şey düşünmedik biz de. Öyle dalıcaz mevzuya doğaçlama bi şey takılcaz, di mi ismail abi?
ismail: Ya düşünmedim ama yani ordaki etkileşime göre onun getirdiği şeyle doğaçlarız.
Mecnun: işte bakalım etkileşimle ona göre davranıcaz yani.
Arda: Etkileşime göre biz mesela evleri yıkarsak problem olmaz yani.
Mecnun: Yani yıkmasanız iyi olur da yani… Leyla, Arda’yla evleniyosun. Tehlikenin farkında mısın!
--spoiler--

ek kampanyalardan ilki mutlaka olmalı bence.

leyloş & şekerparoş.

mobilde edit seçeneği olmadığı için geç gelen edit: yeni bir ek kampanya.
ezgi asaroğlu niye dönsün? arda dönsün arda. baası alır onu diziye tekrar.
Ekşi de de dile getirilmesi gereken kampanyadır.

Var mı la aranızda eksici, bi başlık, bi bkz yapıversin ya hu.
absürdlüğüyle öne çıkan bir dizide imkansız olmayacak durumdur.

yaratıcı zekasına hayran kaldığımız burak aksak leylayı pekala geri döndürebilir.
döner mi dönmez mi bilinmez ama dönmesini halinde dizi kesinlikle mükemmel olacaktır.
sedef her ne kadar mecnun'a yakışsa da diziye bir leyla şart olduğunu düşündüğümden desteklediğim kampanya. keşke sedef'miş şirin'miş olayına hiç girilmeseydi de zeynep çamcı leyla olarak girseydi diziye. bence çok da güzel kotarabilirdi burak aksak. diziye kendi içinde göndermeler yapılabilirdi "ya leyla sen biraz karardın sanki hayırdır" falan şeklinde. *
dönmesede olur, dönsede.yeterki müge boz çıksın. sedef yeterli zaten.
leyladansa giren sedef karakteri hem güzel hem de komik. yani leyla gibi kasıntı dolanmıyor ortalıklarda. bu yüzde gereksiz bir kampanya.
o daha mecnun bile diyemiyordu.

bence sedef'le devam edelim yola.

mecnun ona karaböcük desin, poğaçabaş desin, sedef de ona, birit varsa o da sensin desin. yaşayalım gidelim öyle.
gittikçe büyüyen kampanya umarım yetkililer sesimizi duyar.
leylasız bir mecnun neylesin diziyi
mecnunun leylası sahtedir ki
sen leyla olamazsın leyla içtedir bil ki
dönsün artık geri 1i kemik 2deri .

hayır buna niye - veriyorsun arkadaşım uğraştım da şiir döktürdüm burda emeğe saygı lütfen ya aa
leyla kontenjanının Sedef'in asıl adının Leyla olmasından kaynaklı dolu oluşundan ötürü gereksiz olan önerme.*
(bkz: şekerpare leyla ile mecnun a dönsün kampanyası)
dönmesin dediğim durumdur. öldü organları nakledildi. o kadar da absürt olmasın lütfen denilecek durumdur.