bugün

entry'ler (446)

18 yaşına girdiği halde kerhaneye gitmeyen erkek

para karşılığı bir kadınla beraber olmak kadar çirkin bir şey olmadığının farkında olan erkektir. işin günah ve zina boyutunu bir kenara bırakalım, bir insan evladı kendine orayı nasıl yakıştırır anlamam mümkün değil.

yalnızlığın çaresini bulmuşlar

http://m.ak.fbcdn.net/sph...28771289_1904029901_n.jpg

yaran baba lafları

- aç mısın, bir şey yiyecek misin?
+ yok yaa. ya aslında açım da...
- ben de onu diyecektim, annenin barbunyadan başka yemek yaptığı yok sağolsun. rumlar gibi sürekli barbunya yiyoruz.*

bayan yazarların şu an dinledikleri şarkılar

gözlerinin yedi rengi - eşref vakti.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

"sen orda yıldızlara bakar dalarsın, ben burda cigaramı yakar dalarım. işte olur biter."

murat cemcir

(bkz: rüzgardan biraz hızlı ışıktan biraz yavaş)

işler güçler

üsküdar'a giderken biterken bu adamlar "bi hikaye biter, daha iyisi gelir" demişlerdi ben o zaman bundan daha iyisi olabilir mi diye düşünmüştüm. görüyorum ki "biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu" en çok size yakışıyo abiler.
not: tabaktaki patlamamış mısırları, patlamış mısırlardan daha çok sevenlerin dizisi.

işler güçler

üç kişilik muhteşem bir ekip kurmuşken bunu büşra pekin'le bozmak akıllara ziyan bi olaydı. büşra'nın zorlama bir karakterle diziye dahil olduğunun ve en başından beri sırıttığının herkes farkında. gittiği için çok mutluyum, markette mahsur kalmış mecnun gibi fruko patlatıcam birazdan. *

tanım: hastası olduğum dizi.

büşra pekin

sonunda dizimizin yakasından düşmüştür. güle güle.

cafer koçbaşı

"Bime gideyim de simbat, fruko ve star krak alayım. Kampanya varsa lcd tv veya asus pc de alıp gelebilirim duruma göre"

en yakındaki kitabın adı

(bkz: kürk mantolu madonna)

yaran olaylar

gülhane parkından çıktık, topkapı sarayı'na doğru yürüyoruz üç kişi. arkadaşlardan biri de her gördüğü turiste laf atıp kendince eğleniyor. sonra elinde fotoğraf makinesi olan kavruk tenli bi abi görüyoruz. arkadaşım abiyi turist sanıp "fotoğraf makinen çok seksiymiş bebeğim" deyince, abiden "teşekkür ederim kardeşim, vereyim istersen çek birkaç fotoğraf" deyiveriyor. ondan sonra arkadaşım utançtan, biz de gülmekten morarıyoruz.

kumral ada mavi tuna

--spoiler--
biliyor musun çıtır çıtır kırdılar beni. artık ne olursam olayım, asla eski ben olamayacağım. gördüğü kötülüklerden sonra, eskisi gibi bakamayacak kadar değişti gözlerim. tenimin dokusu değişti. ve asıl tuhafı, ellerim yaşlandı bak!
--spoiler--

sözlük yazarlarının istanbulda en sevdiği yerler

(bkz: üsküdar)

işler güçler

hakkında yazılan bütün övgüleri toplasak, yine de hakkını veremeyeceğimiz dizidir. selçuk aydemir daha iyisini yapana kadar en iyisidir.

leyla ile mecnun

--spoiler--
allahım kimler gülüyo böyle? bu kahkaya sesleri nerden geliyo? bu ne böyle her şey kartondan, ne yalan dünyaymış.
--spoiler-- *

leyla ile mecnun

--spoiler--
mecnun leyloş'a söylediğin güzel şeyleri melis'e de söyleyebiliyosan adam değilsin mecnun. damacanasın mecnun.
--spoiler--

edit: niye eksiliyorsunuz olum? adam mecnun lan mecnun. sizin gibi bir gün onunla, hooop öbür gün başkasıyla o-la-maz. bu dizinin bir tek leyla'sı vardı, o da öldü. sonrası fasa fiso olmalı. her gün bir yeni leyla mı olur amk.

kahraman

mecnun çınar'dır.

2012 ösys sonuçları

afyon kocatepe - sınıf öğretmenliği. yardımcı olan derdimi dinleyen herkese teşekkürler. öğretmen oluyorum ya la!

zeynep çamcı

leyla ile mecnun'un ilk leylası olsaydı keşke dediğim kaymaklı dünya tatlısı. ezgi'ye alıştığımız için gözlerimiz hep onu aradı ama bu kızı da çok sevdim ben. ezgi'den daha iyi bir oyuncu olduğu kesin ama ilk göz ağrısı işte, dolmadı ezgi'nin yeri. yeni dizisinde başarılar dilerim.