bugün

http://www.ahaber.com.tr/...-istemiyoruz-551831938738

Akit kaynaklı a haber kanallı o.ç luk tamam teyzeler dini yönden epey zayıf kişiler fakat hiçte ezan sesi duymak istemiyoruz boyutunda değiller, birde altına yazmış chp li provakatörler itiraf etti diye* biraz dürüst habercilik yapın akp liler dahi iğreniyor şu yavşaklıklarınızdan, milliyet foto galeriden az farkınız olsun amk evlatları sizi.

Edit:Olm 2 satır okumaktan acizseniz ne bok yemeye internete giriyorsunuz lan, sizin sıçtıklarınızı acaba ironi falan mı diye 30 defa okumak zorunda kalıyorum az okuyun.
Edit2:Neyse sakinim ama yapmayın böyle şeyler.
Edit3:Arkadaşlar kavaslığın alemi yok burada a haber ve akitin yaptığı puştluğu yeriyoruz yoksa ben validebağ korusu nerededir hatta istanbulun hangi yakasındadır bilmem, orada bir camiye ihtiyaç varmıdır yada belediyenin niyeti iyimidir kötümüdür hiçbir fikrim yok ayrıca tartışmanın mantıklı yürümesi açısından hiçbir cami devlet tarafından yapılmaz, devlet herhangi bir cami yapımına 1 kuruş para harcamamıştır, dikkat edin yaşatımı demiyorum yapımı diyorum. yaşatımı için yaptığı masraflar da geçmişte yaptığı çok büyük hataların(vakıflar) sonucudur ama o uzun konu zaten.
cehape zihniyetidir efenim çok görmeyindir.
Provokasyon haberdir. Türküm diyen kimse ezandan rahatsız olmaz. AKP sıçmıkları hırsızlıkları yazın biraz.
ulan bu nasıl bir utanmazlıktır. lan sizin inandığınız allah'tan hiç mi korkunuz yok yalancı herifler!

şaşırmayın lan şaşırmayın bu heriflerin ne kalibrede adamlar olduklarını gezi parkı'nda görmedik mi? türbanlı bacımızın üzerine işediler yalanını söyleyebilecek kadar akıl, izan, haysiyet yoksunu olduklarını bizzat gözlerimizle görmedik mi?
ezan sesinden rahatsız değilim ama hoparlörü öyle bir açıyorlar ki insan ezan yerine gürültü dinliyor gibi oluyor. en azından sesi biraz kıssalar, çok değil az bir şey...
Ne demiş Mehmet Akif;

Bu ezanlar ki şehadetleri dinin temeli,
Ebedi, yurdumun üstünde benim inlemeli.

Fazla söze gerek yoktur vesselam.
yüzde yüz haklıdırlar.
Bakın biz de elhamdülillah müslümanız ama ev caminin dibinde
hoca bi ezan okumaya başladığında
herkes yerinden sıçrıyor.
hoca sanki itü stadyumunda konser vericek sesle bağırıyor!
fark ettiyseniz bağrıyor dedim.
normalde her vaktin ezan makamı farklıdır ancak bizim caminin müezzinleri adeta çığlık atar gibi ezan okuyorlar.
teuzeler de sonuna kadar haklılar.
sizin eviniz caminin 500 metre ötesinde olduğu için öyle atıp tutmak kolay!
abuzittinler!
O zaman kulaklarını tıka amın oğlu şeklinde cevap verilesi söylem.
üzülerek gördüğüm başlık.
Müslüman bir ülkedeyiz. ateyizler istemiyor diye ezan sesi mi iner bu ülkede. ne bayrağımız ne ezanımız insin.
ateyizler istemiyorsa gitsin bu ülkeden. tv de akıllı seccadenin peynir ekmek gibi tükendiği ülkede ezan sesine karşı olmak çok kötü. alamancıyım ben. senelerce berlinde ezan sesi duyamadım elin gavurunda. sırf ezan sesi için memleketime döndüm. orada işleyen fason araba malzemeleri üreten 1000 kişinin çalıştığı fabrikamı kapattım sırf bu yüzden. ezan sesi dinmesin kardeşim bu coğrafyada.

biz de ateyizlerin klasik müziğini istemiyoruz öyleyse. sanat dediğin nedir ki. bence tiyatrolar da kapansın. yazık yazık
hepsinin elinde bi pompa o ona pompaliyo oda ona sisir yavrum sisir evladim.
(bkz: ateistleri döve döve müslüman yapmak)
olmayan beyninizi sikeyim sizin neyi tartışıyorsunuz siz.
ulan harbi sözlükte bu kadar geri zekalı olduğunu bilmiyordum. haber ne, içeriği ne? başlığı açan arkadaş neye dikkat çekmeye çalışmış? bizim mal troller daha neden bahsediyor. harbiden topunuz umutsuz vakasınız.
Geçenlerde okula giderken önümde yürüyen yaşlı iki kokoş teyzeden duyduğum cümle.
siktir gir antarktikada yaşa denilesi yazar söylemi.
bu tip açıklama yapan insanlar tespit edilmeli.öldükleri zaman leşleri,hiç bir camii ye,hiç bir gassal'e,hiç bir müslüman mezarlığına getirilmemelidir.
kıyamet kopacağı zaman bile elinizdeki son fidanı dikiniz diye bir hadis var ey a haber. ezan duymak istemiyormuşlar.
ha ağaç kesmek o kadar normal ki değil mi?
yarın cumhuriyetçi olacak bir kanal için inandırıcılığı olmayan haber.
çevresinde 15'e yakın (belki daha fazla) cami olan bir cami projesine karşı yapılan protestoları itibarsızlaştırma propogandasıdır. o bölgede yaşayanların en az 5 yerden ezan duyuyor olmaması mümkün bile değil zaten. namazında niyazında bir müslüman olarak bu derece cami yapılmasını, yapılsa da bu tarz kara propogandalarla kendilerini haklı çıkarmaya çalışan kişileri islama uygun bulmuyorum.
bir ayağı çukurda kitapsız kadın söylemi. cami avlusuna işemiştir diyebiliriz.
ezan sesinden rahatsız olan kişi söylemidir. ezan mükemmelse bu insanlar neden ezan sesini beğenmiyor sorunsalını doğurur. Evet hoşgörülü müslüman arkadaşlar, hani o ezan sesini duyamıyoruz diye adım başına koyduğunuz camiler varya hani, onlar hangi parayla yapıldı biliyor musunuz? fahişelerin, hırsızların, katillerin, ataistlerin, kumarbazların ve daha sevmediğiniz bir çok kişinin 10 kuruş da olsa parası ile yapıldı. Bunun anlamı şu.. Hz. Muhammed döneminde bile "OLMAYAN" cami yapısı, şuan adım başı kurularak sanki allah sadece camide ulaşılır imajı veriliyor. Kime benzediğinizi biliyor musunuz müslümanlar? o nefret ettiğiniz ortaçağ hristiyanlarına... Benzerini onlar da yaptılar. tanrının evi diye bir şey ürettiler. sonuç da ortada tabi. siz, müslüman olmayan kişilere bile ihtiyacınız olmadan kendi kendinize ahlaki değerlerinizi kaybediyorsunuz ve kaybedeceksiniz. ve emin olun hiç bir gayri müslüman böyle saçma sapan bir baskıcı dikta ülkede yaşamak istemez. Ben de istemiyorum. başka şansım yok ondan yaşıyorum.

not: ama sana şunu da söyleyeyim ırkçı ve hoşgörüsüz müslüman, gün gelecek burası islami gücünü kaybedecek. işte o zaman sen dinimi ibadetimi yapamıyorum diye ağladığında bende sana git başka ülkede yaşa diyeceğim. Çünkü siz bunu hak ediyorsunuz.
artizlik olsun diye çoğul konuşan bir teyzenin hezeyanı. siz orada kaç kişisiniz teyze? ona göre adam bulup gelelim.
başlığı açan arkadaşın entrysinde ne yazdığını okusanız, ironiyi anlayacaksın ama nerde sizde o kapasite amk dalyarakları.. dememe neden olan durumdur.
Ulen ne şerefsizsiniz demekten başka bir şey bulamıyorum.
http://giffys.com/the-gre...atsby-leonardo-di-caprio/
(bkz: biz o erikleri alıp komposto yapıyorduk)