bugün

alyansını kaybetmiştir.
(bkz: yersen)
avının izini sürmektedir.
benimdir.

erkeğe altın haramdır, gümüşte pişik yapıyor*
şaka bir yana hiç aksesuar kullanmıyorum çok doğalım nedeni bu. (saat, yüzük, bileklik, kolye vs.)
takı takmaktan hoşlanmıyordur. hayatım boyunca bir bileklik efendim bir kolye bile takmamış ben, illa evlendim diye parmağımda yüzükle gezicem ve o benim evli olduğumu gösterip, karımın aldatılmamasına neden olucak.
sokayım ben böyle karşılıklı güvene, parmaktan çıkarıp dolaşmaktan daha kolay ne var. gel göğsüme adını yazdır desin hemen ama parmakta altın yüzük nedir ya.
Babamdir. Nedeni ise o lanet bekar, bagimsiz ruhu.
Taki takmayi sevmiyodur he he.
Kesin oyledir.
Yuzuk takip da aldatani gozumle gordugum icin, bi farki olmayandir.
(bkz: çakkaaaal)
babamdır. rahatsız ediyormuş.
elektrik mühendisidir belki, bu meslekte saat bile sikinti cikartiyor elektrik atlamalarina karsi, hemen kötü dusunmeyin.
sanayicidir.
Babam. işi gereği * Yüzük zarar görmesin diye önceleri işe giderken çıkartıp eve geldiğinde takıyormuş. Sonra tak-çıkart derken aylarca, bunla uğraşmak zor gelmiş takmamaya başlamış. işin bundan sonrası birazcık enteresanlaşıyor. Şöyle ki annem bir gün madem takmıyor evde durmasın boşuna diyip yüzüğü kuyumcuya gidip bozdurmuş. * * Yani diyeceğim şu ki bu eylemin altında illaki kötü bir şey olacak diye bir kaide yok.
artık bol gelen alyansı takmayan erkektir. bi ara değiştiririz.
özgürlüğüne düşkün erkektir yüzük gibi simgeleşmiş bir ayrıntıyla kendini daha fazla bağlı hissetmemek istiyor olabilir.
evsiz olup alyans takan erkek kadar dramatiktir.
Yüzük takmayı sevmeyen erkektir hem siz alyansın başka kadınlardan erkeği koruduğunu zannediyorsanız gidin kafanızı duvara vurun.

Özellikle evli erkek veya sevgilisi olan erkek diğer kadınlarda acaba kadın bundan ne buldu da evlendi şeklinde bir merak uyandırabilir ve çekici gelir, işi bilen kurnaz bir erkek kadının bu merakını kullanıp "evli fakat mutsuz" erkek gibi davranıp kadını yatağa atabilir. Sırf bu yüzden bekar olduğum halde alyansım var.
amacı ortada olan erkektir. genelleme yapmamak gerekir iyi niyetli hanımını sevenler de yok değildir.
erkeklerin aksesuar kullanma alışkanlığının olmadıı düşünülürse olağandır.
bi bok yiyecek olan yüzük parmağındayken de yer, yüzük kontrol aracı değildir.
Piç erkek.
metal alerjisi olan erkektir. aksi halde ayıp etmiştir.
Alyanssız kadından farksızdır. Sadece bir sembol bir element.
Karısının yanında takıp, yokken genelde çıkaran, evlilikten umudunu bulamamış ve hala ümidi olduğunu sanan, içinde devamlı çatışma yaşayan erkek.
adam gibi adamdır. evet.
Eklem romatizması olabilir. Bazı madenler, eklem romatizmasını azdırıyor.
--spoiler--
alyans, kocanin karisina olan bagliligini gosteren bir simge degildir. alyans, medeni durumu dis dunyaya aciklayan bir nesnesir. yani esim beni seviyor, taksa ne olur takmasa ne olur mantigini dogru bulmuyorum. zira bekar bir hatun olarak begendigim biri olursa parmaginda yuzuk olup olmadigina bakiyorum.
kisacasi alyans, kime yazis yapip yapmayacagimizi belirleyen bir nesnedir.
adam evli, alyans takmiyor, sen de begeniyorsun, bakiyorsun alyans yok. ooo yazis serbest diyorsun. onu gorecegin zaman giyimine kusamina dikkat ediyorsun. gorunce tatli tatli konusuyorsun. sonra bir gun ogreniyorsun ki adam evliymis. yikilan hayaller ve evli birine fingirdedigini ogrenmenin rahatsizligi. iste bu bekar kadinlara yapilmis buyuk bir haksizliktir. sevgili evli hemcinslerim; kocanizla aranizdaki sadakat bagi alyanstan bagimsiz.
--spoiler--
sanırım mantıklı bir yorum olmuş.
Satmıştır. Sanki kadınlar tüm yüzüksüz erkeklere yanaşıyormuş gibi algı yapmayın. ille yüzüğe gerek de yok erkek eğer istemiyor ise kadın ona bakış bile atamaz. Atıyorsa da allah uzak etsin.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar