bugün

beni tarif ettiniz,boşandım hala takmıyorum.
Evlenince ben olucam, bahanem de var ne güzel, işimden dolayı yüzük takamam.
vurduruyordur.
Eşinin ismini parmağına dövme yaptırmış erkektir.
Ayrıca bağlılık, sadakat gibi duygular alyansla ölçülmemelidir. Niyeti bozan o alyansı cebine atıp yine yapacağını yapar neticede.
aranan erkektir.
Ben takarım ama klozet veya lavaboya düşünce kavga çıkarmayacaksa olur. Antlaşma yapmamız gerekiyor onunla.
çok günah. takmayınız.
şahsi tercihtir. alışamıyordur, işi yüzünden takması tehlikelidir, kaybetmiştir...

babam çalıştığı yerde tuvalete düşürmüş yüzüğünü. oradan da hooop denize. e gidip alamaz adam tabii. işin tuhaf tarafı da iş yerinden verilen yüzüğü 20 yıldır takıyor. babam hep işiyle evliydi zaten.
abim de bu sene nişanlandı. çok zarif alyansları var. özeniyor insan.

ben evlenecek olsam takmasını isterdim ya. yemin nişanesi gibi geliyor bana. istemezse de keyfi bilir. parmağını koparırım olur biter.
yıllar sonra gelip bir entry gireyim derken kendimi bu başlık altında buldum.
hırr nankör köpektir kendisi.
evlenirsem bir gün benim de kocam takmasın isterim. parmağına niye eziyet etsin. bir yüzüklemi bağlayacağız adamı.
Takılmalı tabiki. Sonuçta bir söz veriyorsun. Bizde parmak koptugu zaman yuzuk cikmis olur.
Ne olur ne olmaz iş çıkarsa değerlendiririz düşüncesindedir. Yoksa yazarın dediği gibi "ar ve namusu yerindeyse" gibi kilişe laflarla kendimizi kandırmayalım.
Dolma parmaklıdır. Dolgun sosisler gibi şiş parmaklarında yüzük acı veriyor olmalı.
Takmayabilir arı namusu yerindeyse evli olduğunu gizlemiyorsa sorun yoktur. Ha kadın takmalıdır sebebi ise erkekler olarak bizim için kalkandır kadının elindeki yüzük. Lakin kadınlar aynı saldırgan tutumu sergilemediginden sorun yoktur.
Alerjisi vardır.
Sevmeyebilir, bir gün veya genel olarak hiç takmak istemeyebilir. Karısı sorun yapmıyorsa başkasını ilgilendirmez.
Sadakat denilen olay bir alyansla ölcüleöeyecek kadar geniş bir yelpazede yer alır.
Bundan mütevellit; takada bilir, takmayada bilir,benn kendi adıma problem etmem.
Çapkınlık yapacaksa da şayet güzel gönlü bilir, bana aldatılmış kadın derler ona boynuzlu derler...
Anlatabildim mi?
eşi takmadığı için kendisi de ona inat yüzük takmayan kadının kocasıdır.
Babamdır, adam sevmiyor takmayı ve hiç takmamış .
Yok eşinin ismini götüne başına yaptırsın gibi düşüncelere kapılmayın , bağlılık alyansla olmuyor .
Hastadır elleri şişiyordur.
Olabilir erkektir.
Alyans dediğin nedir ki? Yüreğin de takılı değilse, parmağında olmuş ne fayda...
Benim. Niyeti bozuk olan yüzük taksa da takacağı kadına takar...
(bkz: çakal)
Yolcudur kızlar. Yol verin.
Erkek Evli olup alyans takmıyorsa karısıda takmamalıdır .