bugün

yüzüğün gönüllere takılmasını isteyen erkektir. mantar ve çeşitli deri rahatsızlıkları da yapıyor olabilir.

peşinen not: eşşek kadar adama sulanan hatunlar parmağa mı bakıyor allasen?
gözü dışarda olan erkektir.
benimdir.

ilk zamanlar hevesle taktım ama, hem çıkarıp bir yerde unutabiliyorum, hem de parmağımı rahatsız ediyor. aldatmayla alakası yok. kızlar evli olduğunu bilince daha çok yaklaşıyor.
tamamen zevk işidir. gözü dışarda olmakla alakası yoktur. güven sadece alyansla sağlancaksa o güven olmasın zaten.
bazen takmazsın, takamayabilirsin, unutabilirsin, parmağın şişmiştir, cilt rahatsızlığı verme olasılığı olabilir* vs vs.. gözü dışardalıkla ilgisi yoktur..
Av peşindeyse normaldir. Ayıp be.
parmağı olmayabilir. (bkz: hiç düşündünüz mü)
Capkindir.
aldatmayla alakası olmayan erkektir. keşke her yüzük takan erkek karısına sadık olsa ama bence aldatacak olan özellikle takıyo ki kimse bişey anlamasın. yüzük sadece gereksiz bi sembol.
boşanılması gereken erkek

asla güvenilmez.
evli olup da alyans takmayan kadın kadar riskli bir durumdur. bir de evden çıkınca alyansını çıkaranlar var ki onlar zaten zıvanadan çıkmış erkek yada bayan grubundadır. takmıyorsan takmayacaksın kardeşim. istikrarlı olmakta fayda var. bakın ben 10 yıllık evliyim 8 senedir alyans kullanmıyorum. istikrar önemli.
takmak zorunda değildir. "yüzük mü şerefli kılar insanı" yüreğini vicdanı taşısın yeter .
yüzük takmayı sevmiyor olabilir.
Beynini dagitirim.
kuyruk sallanan erkektir.
Bakire değildir.

Pardon yanlış oldu galiba.
karısına boynuzu takacak erkektir. kaçış yok.
vurduruyordur.

(bkz: bu yanlışta bir işlik var)
parmağındaki yüzük ayağının kayması sonucu vidaya takılmak suretiyle, parmağından asılı kalıp az daha parmağı kopacak erkektir.

ayrıca bu sebeple eşine de kendisine de güvenlik sebebi ile yüzük taktırmayan erkektir.

çapkın değil, boş bir geleneği "güvenlik sebebi ile" sürdürmemeyi seçmiş kişidir.

yüzükle değil kalple bağlanırsınız birbirinize...
Sadakatı bır alyansta gormeyen erkektır. O alyansı takıp sonra her bır seyı yapıcagına alyans takmayıp boyle bır sey yapmaması daha ıyı. Bır de takı takmıyordur boyle bır takıyı o yuzden de takmayabılır.
dayaklıktır. geçeceksiniz o "bağlılık yüzükle mi olurmuş", "gönüller bir olsun" işlerini. çok özel bir sebebi yoksa takacak. hanımı da takacak. bu detaya takılmayıp geçinip gidecekler. konu kilit.
ne çapkınlıkla alakası vardır ne istememekle ne de ibnelikle. Unutkandır benim gibi, sağda solda yüzük unutmaktan bıkmıştır, yahut Yine benim gibi işi icabı takamıyordur.

Hem biz bi alyans parçasıyla değil olm, gönül bağıyla bağlıyız karımıza.
ooo o ne piçtir o. sinsi köpek. kesin zorla evlenmiştir ya da mutlaka bi haltlar yiyordur.
kilo almış ya da zayıflamış erkek olabilir.

aldatmak kafada başlar ve kafada biter. bir erkek eşini aldatmak istiyorsa zincir bağlasanız durduramazsınız. aynı şey kadın için de geçerli.
insanları cinsel bir arzunun peşinden gitmeye iten belli başlı sebepler vardır.
eğer evlilikte bu sebepler oluşmamışsa, insan çıplaklar kampında olsa bile eşini aldatmaz.
dolayısıyla alyans takmamak da bir sorun değildir.
esas biz bir düşünelim her kadın ve her erkek potansiyel aganigi yapıcı mı? e hal böyleyse insan olmak ile hayvan olmak arasında ne fark kaldı?
sözlük kadınlarının kıskançlıkta zirve yaptığını gördüğümüz erkektir.

takmayın lan, kıskançlıktan kudursunlar, takmayın amk.