bugün

entry'ler (1237)

mühendis maaşı

ilk işimdeyim askerlik yok diye girdik, tecrübe edilenim hesabı. 2017 aralık ayında 2.000 liraya anlaştım 1 seneyi geçti asgari ücret 2000 oldu aq şubat zammıyla beraber 3500 vermeslerse istifa mektubum hazır. ( vereceklerini sanmıyorum) bakalım, 1 yıl plc, otomasyon, makina elektriği alanında çalıştım buluruz inşallah daha iyi bi yer.
*sölemeyi unuttum askerliği bedelli olarak halledecem işverenlere duyrulur

kadınların sadece gösteriş için yaşmaları

kız whatsapp gruplarına girerseniz bunun doğru olduğunu anlarsınız.

karadenizliyim denilince verilen tepkiler

malmısın yavrum karadeniz bir il değil diye tepki veririm.
siz hiç istanbullu birinin marmaralıyım dediğini duydunuzmu ?

erkeklerin hep aynı giyinmesi

bunu bir kadın söylüyorsa gerçekten çok komik, sokakta fotokopi makinasından çıkmış gibi bütün kızlarımızın üzerinde sözde moda olan ürünleri görmekten gözlerim kanadı.

mat1 vs mat2

mat1 zeka mat2 ezber işidir.

aşk

şu anda olduğum vaziyet, önceki ilişkimin 1 sene önce zar zor bitmesinin ardından türk kızlarından soğumuştum ancak 1 sene sonra kalbimi başkası çaldı gençler, sabah aptal aptal gülerek uyanmalar, gün içinde mal mal hayallere dalma bütün belirtileri gösteriyorum hakkımızda hayırlısı.

kankanın sevgilisiyle yanlışlıkla dudaktan öpüşmek

adanada yaşıyorsanız sorun yok.

senede 14000 tl harcanan kızın terk etmesi

Valla bunun hesabini tuttuysan zaten muhabeti gecmisdir aranizda kizda sogumusdur.

kadınlar seks yaparken neden bağırır sorunsalı

Ya zevkden bagirir yada beceriksizliginiz yuzunden rol yapiyodur.

makyaj yapmayan kız

Kendine güvenen kizdir.

frmtr vs donanimhaber

frmtr de 2 sene moderatörlük yapmış birisi olarak diyorum ki her türlü donanımhaberdir, frmtr de takılan ya çoluk çocuktur yada aşırı bilgisiz adamlardır, eskiden frmtr çok farklıydı paylaşım yapanlar gerçekten bilgili ve bazen uzman denilecek adamlardı ancak yönetimdeki adam kayırmalar, haksızlıklar, bu adamları forumdan soğutmuş yerine çoluk çocuk dolmuştur 16-17 yaşında moderatöre rastlayabilirsiniz ve sayısı azımsanmayacak kadar çoktur, ayrıca forum yöneticiliği ile kendini iş adamı sanan tiplerde çoktur. paylaşımlara gelirsek dediğim gibi artık eskisi gibi üyeler kendi kafalarındaki bilgileri yada uzun araştırmalar sonucu edindiği bilgileri değil oradan buradan 3 dakikalık 5 dakikalık araştırmayla elde ettiği bilgileri paylaşıyor, ayrıca özellikle bilgisayar ve programlama bölümüne girip bir yardım vs alacaksanız %90 "format at, virüs koruma yükle , sistemi geri yükle, programı kaldır bir daha kur" cevaplarından birini alacaksınız çünkü dediğim gibi aşırı bilgisiz adam kaynıyor artık bu forumda.
he unutmadan şunuda söyleyeyim abazanı en çok olan forumdur.

çelimsiz ve vücut yapmayan erkek

kızlardan yüz bulamayıp spora başlayan keko fikri, hayır spor salonunda bunlardan dolu aq tipini allah görse ben yaratmadım der tipten kazanamadığını vücut yaparak kazanmaya çalışıyorlar sonra 2 ay spora geldikden sonra hayatını spora adamış gibi milleti beğenmezler, gelmeyin amk siz spora spordan soğutuyorsunuz adamı.

koç burcu erkeği

bir efsaneye göre koç burcu erkeği; sevişmeyi boşalıncaya kadar değil canı sıkılıncaya kadar devam ettirirmiş.
savaşta ve sekste bu burcun erkeğinden daha deli ve daha iyisi yoktur.
edit: hahah ulan sevgilisini koç burcuna kaptırmış andavallar eksilemiş :D

kızlarda olması gereken ideal boy

1,70 dir, eğer yüzü çok güzelse 1,66-1,67 olabilir.

da vinci s demons

dizinin başrol oyuncusunun facebook sayfası üzerinden yaptığı açıklama ile sonbahara ertelenmiş dizi.

kaynak:https://www.facebook.com/...98747/?type=1&theater

kızların artık iyice abaza olması

aşıktır. şimdi prensesimiz bir erkeği sapık gibi oradan buradan izleyip sosyal medya hesaplarını tarayıp nerede oturduğunu ne zaman dersinin olduğunu nerede çalıştığını vs. gizlice öğrenir ama hiçbir şekilde ona sapık diyemezsiniz çünkü o çok aşık olduğunu için yapmıştır ama bunu erkek yapamaz yaparsa sapık olur ruh hastası olur abaza olur. ah kezo ah napıcaz biz seninle.

kadınlara taş diyen abazan mal

kekomançi erkeklerle takılan türk kızı söylemidir, kekolarla değilde adam gibi 3-5 kişiyle takılsa sorun olmayacaktır.

da vinci s demons

şu kaynakta 13 haziran olarak belirtilmiş.
http://www.pogdesign.co.u.../Da-Vincis-Demons-summary

en tahrik edici kadın organı

aptal aptal aforizmalar yazmaya gerek yok en tahrik eden organ memedir, büyük memeli kadınlar güzeldir nokta.

arabanın altına kaçan top

bizim mahallenin çocukları arasında en uzun bacaklısı olduğum için sürekli arabanın altına yatıran toptur.