bugün

(bkz: yeni uuser olacaklara nick onerileri)
er_kek kelimesindeki 'er' kısmını şüpheye düşüren varlıktır. ki bunun tek açıklaması olabilir,, yada oda olmaz!! olur canım öle şey?
_kılman; er kişi
_dürdane;dişi kişi

-dürdane; kıll bu gece size gelebilirmiyim?
-kılman; niyeki hem annenler ne de?
-d; yok annemler 2 günlüğüne halamlara gidicekler!.
-k; yaa sende gitsene, hem evde yanlız kalmassın.
-d; yok ben gitmicem hemdersim var dedim
-k; iyide hayatım senin dersin yokki??
-d; tamam işte birlikte takılırız, hem bak dersimde yokmuşş
-k; hayır hayır olmaz, benim dersim var, hem annemler var
-d; tamam ozaman madem annenler var sen bize gel?
-k; yok yaa sen eniisi annenler gelinceye kadar 2 gün teyzenlerde kal!
aslında sağlamca kavranıp yatağa yapıştırılması gereken erkek türüdür.****
(bkz: yok boyle bisii)
(bkz: gerizekali)
bu zamanda sayı bakımından çok az olan erkek modelidir.
(bkz: yok denecek kadar az)
ev almadan olmaz diyen erkek modalitesi. * *
ereksiyon olamayan erkektir. evlenene kadar tedavi olurum düşüncesi ile tarihi sallıyordur.
sevdiği insana zarar vermektem korkuyordur ama ne yazık ki günümüz zihniyetindeki bazı kişiler yatmayı matah birşey sandığından.konuyu derhal erkek olmama veya iktidarsızlığa getirmektedir.
ey zihniyet sizin hiç çok ama çok sevdiğiniz,başkalarını bırakın kendinizden bile sakındığınız bir sevdiğiniz olmadı mı!!!
sabırlı kişidir öncelikle.ama tabi hayatında hiç yapmamış kişinin sabrı, yapanlara oranla daha kolaydır.güzel bir davranıştır ancak evlentikten sonra hatun kişiyle tecrübesizlikten dolayı cinsel hayatlarının iyi gitmemesi kuvvetle muhtemeldir.pek tavsiye edilmez böyle olunması.
(bkz: salak erkek modeli)
iradesi ayakta alkışlanacak kimsedir.
islama göre ahiret günündeki müthiş sıcakta allahın özel bir yerde sıcağı hissettirmeyeceği insanlardır.
(bkz: hz yusuf)
evliliğin kutsallığına ve gerçekten sevdiği insanın evlendikten sonra kadını olmasını istediği aksi halde sevdiği insandan nefret edeceğini bildiği için böyle davranan ve (bkz: helal olsun sana) dediğim erkek modeli..
(bkz: sevdiği insana dokunmayan erkeğin hiç kimseyle sevişmediğini sanmak)
alnından öpülüp kucaklanması gereken erkektir. ama yine de neye olmaz dediği sorulmalıdır.
yaşadığına inanmadığım erkek.
ters ilişki teklif etmeye cesareti olmayan erkek.
son anda olurda ayrılırız, bi terslik olur sonrada kızcağız zor durumda kalır diye düşünen, gerçekten o kızı seven erkektir. * *
acı hayat dizisinde bolca rastlanan replik.
erken zamanda ölürse tabutunun üstüne paket açılmadan iade yazılacak erkek tipi.
eğer sözkonusu olmayacak hadise seks ise, bakire kız istemeye hakkı olan tek erkek çeşididir, bakireliğin gereğinden söz açabilecek tek erkek çeşidide budur ayrıca. ayrıca kendisine teklif geldiği halde bunu diyebiliyorsa, iradesi takdire şayandır.
(bkz: şakacı)
nesli tükenmekte olan erkek.
ben senin bildiğin erkeklerden değilim diyen erkektir.
ilk gece basarısızlıından korkup bujna kulp bulan erkek(!)tir