bugün

Dün bir kız arkadaşımın aramızda garip bir ilişki olan arkadaşım için söylediği şey. Erkek olan arkadaşımız hasta olduğumda bana c vitaminli şeyler getirmesi, bitki çayı yapması, onda kaldığım günler benden önce kalkıp kahvaltı hazırlaması, hatta bu arkadaşımız başka bir arkadaşımızın ayaklarını hohlayarak ısıtınca vay be dedik anaçlığa bak.
Pireye kızıp yorgan yakmayacak kızla tanışan erkektir. Evet ben daha karşılaşamadım. Tabi bu erkek tarafı içinde geçerli.
evliliği değişiklik değil, ciddi bir kurum olarak görmesi gerekiyor.

tanıdığım bir çok evli arkadaşımın gayri resmi ilişkisi var. bunu bazısı hobi olarak yaparken bazısının neredeyse mesleği olmuş. hiç tahmin etmediğim kişi, bir gecelik ilişki yaşamak için karısına yalan söyleyerek, şehir dışı gezisi yapıyor. telefonda karısıyla da canım cicim şeklinde konuşacak kadar yüzsüz.

evlendikten sonra eşine sağdık olamayanın kendine saygısı yoktur. onursuz, haysiyetsiz bir insandır.

yeri geldiğinde erkekliğine, adamlığına söz söyletmez ama yalan söylemeye geldiğinde or.pu gibi yalan söylüyorsun. nerede adamlığın?
(bkz: yengeç erkeği) hirsiz yavuz
özel mesaj yolu ile özgeçmiş bir boy bir portre fotonuzu bırakabilirsiniz.
günümüzde olmayan erkektir. varsa da kendini koruma altına almış, ortalıktan kaybolmuştur.
kafa dengi erkektir.burda belli kalıplarla anlattıklarınız toplum gözünde çok iyi seviyedeki erkekler olsa bile anlaşamayınca sorunlar oluşacaktır.
Bakmadığınız erkektir kızlar. Hayatın kenarında köşesinde yalnız kalmış erkektir. Pek çok şeyin zamanı geçtikten sonra bakmaya çalışırsanız sert bir şekilde reddedileceğiniz adam gibi adam olan erkektir.
Eglenilecek erkek olarak hep imrenmisimdir. Nasil yapiyorsun lan? Hic mi sikilmiyorsunuz?
düz erkek değil düzgün olan erkektir. Özgürlüğünü sevdiğine değişebilecek adamdır.
görsel
Benimdir. Şuana kadar bir sevgilim olmadı. Şaka gibi gelse de kız arkadaşım falan da olmadı.

Niye mi?

Çünkü bunun bir dans gibi olduğuna inanıyorum. Şuan ben nasılsam evleneceğim kadında öyle. Ve ben temiz bir kadın istiyorum.
Gözlerine baktığınızda kalbinizi karıncalandıran erkektir. Her insan için "evlenilecek kişi" farklıdır bu yüzden. Hepimiz evlenilecek insan hakkında bir sürü kriter sıralayabiliriz lakin o kriterlerin hepsine sahip olan bir adam bizi heyecanlandıramayabilir. Karşılıklı gelip sohbet etmeye başladığınız zaman "ben bu adamla bütün ömrümü aynı yastıkta seve seve geçiririm." diyemiyorsanız, en önemlisi karşınızdaki insana evlilik niyetiyle görüşseniz bile evliliği düşünerek bakamıyorsanız o an kriterlerin kifayetsiz kaldığı andır.
birçok özellik yazılabilir açıkçası ama bence en önemlisi vicdanlı olması gerektiğidir.
Kendi istekleri kadar karşısındakinin isteklerine de önem veren yani değer veren, merhametli, kitap okumayı ve gezmeyi seven, azıcık da yakışıklı erkektir.
Tek sorun bensiz geziyor olması ki henüz karşılaşmadık.
Ben değilimdir. Yarışmacı arkadaşlara başarılar.
Ara sıra etrafımdakileri gözden geçirip, hepsi tamam olsa hangisiyle evlenirdim diye düşünüyorum. Acaba bunu benden başka yapan var mı diye de düşünüyorum.
Henüz karşıma çıkmadı çıkacak mı onu da merak ediyorum bu konuda oldukça şüpheliyim.
(bkz: kan tutan kasap)
Kadınların genel olarak sadece sözde aradığı erkek modeli. Buldukları zaman da zaten böyle bir karakterin ağırlığını kaldıramayıp ellerine yüzlerine bulaştırıyorlar.
Evlenmiştir o.
Evlidir heralde.
Evlidir evli.
Evliyim ben evet.
üniversitede ona buna veren hızlı kızların, duraklama dönemine girdiğinde aramaya başladığı erkek modelidir.
şirket sahibi olan zengin erkeklerdir.
Tam bir avanak erkek modelidir.
aradığınız kriterlerin hepsine uyan (zeki, zengin, yakışıklı, romantik, dürüst, anlayışli) adam zaten neden sizinle evlensin ki. öyle birisi gider trumpun kızı ile evlenir. azacık reelist olun amk avelleri.
(bkz: alfa siker beta öder)