bugün

Fedakar, duygusal, evcimen yengeç burcu erkeği evlilik konusunda kadınların aradığı özellikleri taşırlar. Bu burca sahip olan erkekler evlilik bahanesiyle bir çok kadını kandırabilirler.
(bkz: erkek yengeç)
oğlak kadını ile uyumlu olduğu söylense de oğlak kadınını çıldırtabilir.. kıskanç yapısı kadar bencil tutumu da bunaltıcıdır..
Kaç. kısa ve öz. *
Mutlaka anlaşacağım burç ..
Çok iyi anlaştığım burç lakin hiç çekici gelmiyorlar.
kendinize aşık edip ağızlarına sıçın.
benimdir. Duygusalız evet.
duygusalız, kıskancız, evcimeniz, dağınık takılırız. kadın milleti bir güzel sıkar bizi narenciye gibi.

posamız kalınca da fırlatıp atıverir bir kenara.
Sevin onları yazık.
Burcumun erkek versiyonu. Ay burcunda olmamız erkek olanları aşırı duygusal hale getiriyor çünkü ay kadındır. Kadınlar ile anlaşırlar ama sanırım kadınlar çoğunlukla arkadaşlıklarına bayılıyor. Ama yılmak yok yengeçler.
Dokunarak iletişim kuran erkekler.
kendimden biliyorum, dengesiz, gevşek, gavatlıkta sınır tanımayan erkektir. dışardan sert durabilir ama herhangi bir olayda duygusal davranınca " ne diyon lan yarrraaaaam" şeklinde tepki alırız bla bla bla.
Yeryüzünde en iyi anlaştığım erkeklerdir. Kadınıyla da aynı şekilde çok iyi anlaşırım. Sonra da üzülen kırılan tabi ki ben olurum. Çok iyi görünümlü insanlardır. Onları kanatsız bir melek sanabilirdiniz bu çok normal ama öyle değil. Bi çok konuda rol yaparlar kendilerini dışarıya karşı melek gibi masum gösterirler. Çok güzel safa yatarlar. Tabi ki onlar çok içten pazarlıklı zeki insanlardır. Mesela dışarıya karşı vurdumduymaz takınmaları da ayrı bi yapmacıklık. içi içini yiyor ama hala bi cool görünme çabası... Neyin peşindesiniz anlamıyorum ki azcık bi kendiniz olun ya ezik olmayın bu kadar. Biraz özgüven yaa aslında çok iyi insanlarsınız özünüzde. Neden böyle yapıyorsunuz kii?.. Birde korkağın önde gidenidir hepsi. Zoru görünce anında yok olurlar. işlerine gelmez çünkü. Böyle de aptallıklar yaparlar. Hep de bu yüzden kaybederler. Savaşmazlar çünkü. "Ne uğraşcam bee" havasındalar hep... Öyle de acıdan kıvranırsınız işte oh olsun size...
en ağlak erkektir.

duygusal mıç mıç erkek mi olur mk ?
Ne yalan söyleyin bence en mal erkek grubu.
devlet onu bunu bıraksın kasım ayında sevişmeyi yasaklasın. bir insana bu reva görülür mü? kendimden biliyorum.
en güzel özellikleri evlendiklerinde muhteşem bir babadırlar.
yengeç burcu erkeği diyorsanız o benim.
(bkz: buyrun)
yiğidi öldür hakkını yeme.

kral adamlarız vesselam.
ilgi manyağı bir burÇ.
Yengeç burcuyum kendimden biliyorum değişik bir duygu.
çok fena horlayan burç erkeği.

yan odada uyumasına rağmen kulağım delindi sesten! özellikle etrafımdaki yengeçleri gözlemledim, çok deli horluyorlar *
kendinize aşık edin, ağzına..... bişey demez. kıskanç, koruyu.. bir kişi var tanıdığım normal arkadaşken bile aşırı duygusaldı, şimdi aşık olmuş. yazık ya.