bugün

https://www.youtube.com/watch?v=BYrUNGMYO7E

-goz kırpan smiley-
Sinemada orada burada sizi elleyecek ilk fırsatta direkt yatağa davet edecek adamlarla takılmaya devam ederseniz daha bulamazsınız.

Nerde böyle herif var onla takılıyonuz sonra türk erkeklerinin kafası sadece sekse çalışıyor.
otopark yerine benzer park etmek istersin ama daima doludur.
Evlenilecek erkek olmama rağmen hala bekar olmak beni gerçekten çok üzüyor. Harcanıp gidiyorum buralarda.
Did you mean Evlenme teklifinde bulunmuş aşık erkek?
Yıkık, he aşkım tamam aşkım diyen, aşkım evi de senin üstüne yapalım mı diye soran, yok canım 5 tane erkekle içmeye gidebilirsin nolcak canım diyen erkektir.
Evlilik dünyada bitmiş bir hadise, saygı yok, sevgi yok, güven yok, zaten evlenip ne yapacaksınız zira dünya o eski dünya değil, gösteriş için, bak biz ne mutluyuz demek için evleniliyor. Birlikte yaşayın, sevginizde ölmez bu şekilde. Bak avril lavigne gibi bir kız bile iki kere boşandı. Halbuki 7/24 kapısında nöbet tutacağınız bir kız. Günde 8 saat omuz sırt masajı yapılacak bir şahsiyet. Ama işte demekki evlenince olmuyor birşeyler. Ama noldu 5 ay yatakta çakılı kalmış, lyme den dolayı hayatı bitmiş, sağlık mühim, sağlıksızken elini tutup bırakmayacak bir diğerinin. Şahsen değerimin bilinmediğini hissediyorum.
Sakin, gamsız, çalışkan ama en önemlisi sabahları neşeli uyanan biri.
Ben değilim açık konuşayım şimdi.
Kızlara göre paradır ama gerçek kızlara efendi kızlara göre efendi erkektir zıpçıktı olursa ne evlilikten tat alırsın ne hayattan ruh eşinizi bulun hazır değilseniz evlenmeyin salaksanız cocuk yapmayın önce IQ testi yaptırın bana kalsa sadece bilinçli insanlar çocuk yapmalı cocuga nerden geldin derseniz evlilikten sonra o gelior hocam.
Kalmadi yok tükenmiş.
Benim hmk. Kimse de demiyor al şu amı sik.
Evlenilecek erkek evet iyi olmalı, dürüst olmalı ama evliliği de devam ettirebilecek olmalı. Peki evliliği devam ettirecek şey ne? Tabii ki eğlenceli olması.

Sokakta çok adam var efendi, kendi halinde. Ama bunların kaçı eğlenceli, kaçıyla beraber olduğunuzda 'evlilik hiç de anlattıkları gibi değil süreçten gayet zevk alıyorum ve huzurluyum' diyeceksiniz?

Romalı kızlar, kardeşlerim! evlenilecek erkek yoktur, kafa yapınıza göre erkek vardır. Sakinseniz hareketli adam size uymaz. Hareketliyseniz sakin adam size uymaz.

Beraber eğleneceğiniz adamlar evlenilecek adamdır(ama evlenilecek adam diye eğlenilecek adamlara çatmayın sonra ağlıyorsunuz). O da size kalmış. Bulamazsanız sizde sorun var demektir. O halde kedilerinizle mutluluklar.
iyi seks yapan erkek sadık olabilir mi bunu kavrayamadan erkekten zeka bekliyorlar. işte bu yüzden salak saçma tiplere kalıyorsunuz ve buraya bin tane şey sıralıyorsunuz. çünkü daha ne istediğinizi kendiniz bilmiyorsunuz. bilseydiniz en iyi seksin ten uyumu olan kişiyle olduğunu kavrayabilirdiniz. iyi seks yapan insan tatmin eder diye bişey söz konusu değil.
hemen sayıyorum

iyi seks yapan, tatmin edebilen,
işi gücü zekası olan,
çocuk ve hayvan seven,
atatürkçü,
sadık,
her yaşta öğrenmeye açık olan,
pozitif,
opsiyonel olarak uzun boylu ve yakışıklı.
saygılı, dürüst, çalışkan olan, kararlı erkekler değildir. birlikte iş mi kurucaksınız mk bunlar nasıl kriterler bak yine sinirlendim. doğrusu kafa uyumu, ten uyumu, kültür seviye eşitliğidir. salak salak evliliğe mantıkla yaklaşırsanız o evlilikten bi bok olmaz.
benimdir. toskaa hanım beni görmeden karar vermeyin.❤️
Evlenmek için sıkıştırılan erkektir. 26 yaşındayım bebeğim hayatımı karartamam.
Var ama hepinize yetemem.
park yerine benzer. yanaşmak istersin ama daima doludur.
görsel
kızlar örnek istiyorsanız bu tam olarak benim.

hiç inandırıcı olmadı değil mi. cidden ben bile bu cümleyi söylerken yalanını dedim kendime.
(bkz: alfa siker beta öder)
aradığınız kriterlerin hepsine uyan (zeki, zengin, yakışıklı, romantik, dürüst, anlayışli) adam zaten neden sizinle evlensin ki. öyle birisi gider trumpun kızı ile evlenir. azacık reelist olun amk avelleri.
Tam bir avanak erkek modelidir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar