bugün

ekrandan gördüğümüz, manken olup işadamı ile evlenince hanım olan, oyuncu olup sosyetik bir adamla evlenince golf turnuvalarına katılan, normal bir şarkıcı iken birden şirketi olan gazatede yazı işleri müdür olan bayanlar ve baylar diye tanımlıyor moncherie.

ve yanıtlıyor google, pınar tezcan diye. * *
ama benim aklıma ercan saatçi gelmiştir ki kendisi bir gazetenin yayın yönetmeni olan ertuğrul özkök ün damadı olup, aynı gazetenin spor yayın koordinatörü oluvermiştir.
* *
(bkz: bülent ersoy)
şöleki harbici kadın insanı sınıfına girmiştir efem.*
(bkz: ebru şallı)
(bkz: demet şener)
üstüne bir de "anne" olunca, "maraba televole" demek için yırtındıkları zamanları unutup, kendilerini ingiliz kraliyet ailesi mensubu gibi aristokrat görmeye başlarlar. herkese akıl fikir verip, namus abidesi ve bekçisi kesilirler bir anda.

bir polemiğe girecek oldular mı, ilk savunmaları "ben bir anneyim..." "ben bir bir ev hanımıyım..." "benim bir kocam var..." şeklindedir. ünlü olmak uğruna vermeyi kabul ettikleri, şamdan dergisi seviyesindeki çıplak pozları falan da gündeme geldi mi o zaman da "benim bir ailem var" savunması devreye sokulur. şimdi mi aklına geldi bir ailen olduğu? o zaman ailen yok muydu? yaptıkları şeylerden utanmak bir yana, milyon insanın önünde yaşadıkları geçmişlerini reddetmeye çalışırlar.
"lütfen arkadaşlar, bu tür soruları artık cevaplamıyorum. ben artık bir anneyim." diyerek statülerini daha da pekiştirmeye çalışan dünün celebirity'leri, bugünün cefakar ve namahrem anadolu kadınlarıdır.
ebru şallı resmen bu türün örneğidir.
(bkz: nihat doğan)
(bkz: hatice)
1 milyon kişinin altına yattıktan sonra,bi enayiye kapak atan ünlücüklerdir.
(bkz: selin toktay)
(bkz: kevin federline)
(bkz: tuğba altıntop)
çocuk yapacakları adamları iyi seçip, sırtlarını sağlama alan kişilerdir. aile özlemi içinde olan, oturur evinde. sahnelerde kıvırtmaz.
ebru şallı ve demet şener akla ilk gelen ünlülerdir.
(bkz: çağla şikel)
(bkz: onur şan)
(bkz: sibel can)

canan yaka'nın ve selçuk ural'ın oğlu ile evlenmişti lütfen.

bi de hülya avşar.
(bkz: gülben ergen)

kadın olanları bir de bunun üstüne ''anne'' olursa kutsanırlar tamamen.
Emre Altuğ olup Çağla Şikel ile evlenerek sınıf atlamıştır.