bugün

oldukça meşakkatli olmakla birlikte bir o kadar eğlencelidir. evcilleştirmeniz biraz zaman alabilir ama sabretmeniz gerek. stay strong. 

tüy sorunları olabilir ancak düzenli olarak saçlarını tarayarak ve vitamin haplarıyla önüne geçebilirsiniz. 
16 yaşını geçen her erkeği kısırlaştırmanızı tavsiye ederim. 
önüne iki kap yemek koyun, yemek beğenmezlerse enselerine hafif şaplak atın.
iki defa çişe çıkarlar, kumunu saçmasınlar dikkat edin.
Playstation , pizza, kolasını koy önüne tamam.
erkeği evcilleşmemiş hayvan olarak görüyorsan birlikte olma niye olup onu istediğin şekle sokmak istiyorsun ki?
kimseyi zorla biriyle olmaya zorlamıyorlar sonuçta.
ben erkek düşmanı veya kadın düşmanı olanların zorla bir araya gelip birbirleri hakkında atıp tutmasına karşıyım.
sevmiyor olabilir, nefret ediyor hatta kin duyuyor da olabilirsin o zaman birlikte olmayacaksın. bu fikri olarak tutarsızlık oluyor çünkü.
Günde 3 öğün Carrefour’daki dana penislerinden verin.
Dikkat et kukunu isirmasin.
essy hanım kızımızın türünü çözemedim.
o nasıl bir türün erkeği ki acaba? yazık hem ona, hem sana.

neyse biz insanlar günlük hayatımıza devam edebiliriz.
şu apocu feministi alın pistten.

çakma wolf seni, işiniz gücünüz erkek düşmanlığı arkadaş.

sen ilk önce troçkiye yaptığın ihanetin hesabını ver.
özgüvenim hiç bu kadar sarsılmamıştı. yahu essy hanım nedir erkeklerle probleminiz? çözmeye çalışalım yoksa iş cinsiyet katliamına gidiyor. sonra çok ararsınız benden söylemesi.
Sikik bir feminist zırvası. Bu kadarsınız işte. Evrim sürecinin sonucu olarak her açıdan gerimizde oluşunuzun ezikliğini böyle bastırıyorsunuz özürlüler. 250 gr dışında hiçbir özelliği olmayan, değersiz, işlevsiz, karaktersiz, birer hiçsiniz sevgili kadınlar. Sokaktaki it sizden daha şerefli daha zeki daha işe yarardır. Yoktan, hiçten bile daha değersizsiniz. Yaratılanların içinde en az gelişmişisiniz. Siktirin gidin iki şey öğrenin böyle boş lakırdılar edeceğinize. Sokuk varlıklar. Hiçler. Yoklar. Ulan şu tarz bir başlık sizin için açılsa erkekler sizi savunur. Siz; yok efendim pizza ver ps ver bilmemne. aşağılık varlıklar. Ölesiye nefret ediyorum sizden. Yok olun demeyeceğim çünkü yoktan bile daha değersiz, küçüksünüz. Hiçsiniz.
buzdolabını dolu tutman yeterli sanırım.

add it: tamam lig tv ye aboneliği unutmuşum, eksileri çekebilirsiniz, onu da yazdım.
çok kıllıdırlar, evin metruk köşelerinde hayli büyümüş ve canlanmış kıl -tüy yumakcıkları görür iseniz korkmayınız ve erkeğinizi alıp en yakın veteriner kliniğinde lazer tedavisine başlayınız.
Mümkünse barınaklardan temin etsinler olarak verdiğim tavsiyedir. Ayrıca, bu nasıl bir cinsiyetçilik amk.
Not: ironi nedir ? Neden yapılır?
görsel
görsel
görsel
beslemeyin. siz beslersiniz o ısırır. nankör canlılardır. kedi köpek çok daha iyi bir seçenek.
Kulübeyi temiz tutup yemimizi ve suyumuzu eksik etmezseniz sıkıntı kalmaz.
önüne yemeğini koyun. yatakta mutlu edin. bakımı bu kadar kolaydır.
sakın domalmayın.
Öncelikle bol sabır diliyorum. Hanımlara tavsiyem canlarını sıkmasınlar. Zor olacağını baştan biliyordunuz, size kalan sabırla beslediğiniz erkeği ehlileştirmek. inanın sonucuna ulaşınca her şeyi yapabileceğinizi düşünüp özgüven depoluyorsunuz.

en baştan şımartıp yüz vermeyeceksiniz. Her zaman mesafeli olmaya özen gösterecek, kuralları baştan belirteceksiniz. Kurallara uymadığı takdirde ensesine vurun veya bir öğün yemeğini vermeyin.
Başlarda sokaktaki evsiz, hasta, aç erkekleri görüp beslenilmesi gerektiğini düşünürdüm fakat şimdi anlıyorum ki onların doğal yaşam alanları çöplükler. Evlere kapatmak onları hapsetmek olur.

Onlar süs bebekleriniz veya biblolarınız değiller. Ego tatmin aracınız da. Boyunlarına tasma takıp gezdirmek erkekseverlik değil. Aman parkeler çizilmesin perdeler yırtılmasın diye tırnaklarını kesmek hiç değil. Doğasını bozmayın şunların. Beslediğim erkekleri saldım dışarıya.
Ayrıca çok masraflılar be.
Bir bardak süt içmek için evde inek beslenmez sözunü akıllara getirmiştir.
Günün polemiği besliyor buyrun. Erkekler kızabilir ama komik bir yazı olmuş. Şu cümleye katılmamak mümkün değil. Salıverin demiş. Evet salıvermek lazım bazen. Dönerse senindir.
Bence kedi vs erkek savaşını kazanabilirler.bu yüzden evde kedi beslemek yerine etkeği tercih edebilirsiniz. Bir kere çöp atarlar bu çok önemli değil mi?
tatminsizlikten kendi bedenine yabancılaşmış kadın söylemi. erkek kavramına toptan bakış, yaşadığınız erkeklerle şekillenir ve kişinin yaşadığı kendi hayat kalitesini ortaya koyar. dolayısıyla kendi kalitesizliğinizin acısını erkek kavramına yansıtmanın hiçbir tutar yanı yoktur. ucuz erkeklerle basitleşmeniz sizin sorununuzdur.