bugün

hiç gerek olmayan ayak oyunudur. e zaten eve geldiyse yaklaşmanın yolu mu olur? eve televizyon seyretmeye gelmedi ya senle. hayvanlaşmadan, coşkun havası yaratmadan, insani vasıflar çerçevesinde öpüşmeye başlarsın gerisi gelir zaten.
arkadan, sinsi sinsi.
(bkz: coşkun ve türevleri)
etrafında kelebek gibi uçup arı gibi sokmak için ayak oyunları onemlidir. ancak ürkütmemiz gerekir yavruyu yoksa kuş olup uçuverir... aniden! "e, ne yapalım hocam" derseniz. valla, taarruz eder gibi değil. şefkatle yaklaşın derim... yani ilk kez eve kız atıyorum hissini yaratmayın... ya da yaratın... ya banane kardeşim.
(bkz: abazan sözlük)
(bkz: bir sacmalama yuvası olarak uludagsozluk)
korku filmi izletin. gerilince ya da korkunca size yaklaşacaktır. Gerisi size kalmış. **
-canım bu eve gelen ilk kız sensin sana çook başka gözle bakıyom öyle hemen sarılıp kaynaşma değil derdim.şöyle uzansak
birbirimizi dinlesek, konuşalım biraz nasıl olur?
+valla canım çokk tatlısın ya. *
sonuç mu hatunu yanaşmakla kalınmaz *
--spoiler--

o kaçıcek, sen kovaliceksin, o kaçıcek, sen kovaliceksin. soura yakalayıvirceksin...

--spoiler-- * * *
önce kız odaya bırakılır ''sen bekle ben geleceğim'' denilir. sonra odaya camdan sinsice girilir, perdenin arkasında beklenilir. kız başka bir tarafa bakarken sessizce perdeden süzülünür. ürkütmeden kıza arkadan yaklaşılır.
hatun salondaki koltukta otururken içerden boxerla çıkıverilir. hiçbir hatun bu kostümün gizemine dayanamaz.
(bkz: sahne kostümü olarak boxer)
(bkz: sahin k)
90 derece güneyinden yaklaşıp, sağ gösterip sol vurursan hatunu iki seksen yere uzatabilirsin.
(bkz: yürümek)