bugün

mls ( major league soccer ) yayınlarını takip edebileceğiniz kanal . ayrıca geçen sezon yayınladıkları bundesligayı bu sezon yayınlamamaktadırlar.
Ne yapmaya çalıştığını anlamadigim kanal avrupa şampiyonasi kura cekimini yayinlamiyorlar bizi fransızcayi çeviremeyip ingilizceyi bağıra bağıra çeviren trtyr mecbur bırakıyolar. Yere Batsın sizin snookeriniz da kış sporlarıniz da.

(bkz: atom fiziğine de profesörlüğüne de lanet olsun)
yayın akışına göre saat ikide endülüs bisiklet turu başlaması gerekirken hala kayakla atlama yayınlayan kanal.
Bu mevsimde kış sporları yayınlayip reytingini düşüren kanal.
Türkiyedeki yayin akışı belli olmayan sikik kanal. Yorumculari sallar götünden bu da iyi psikletci hele heke diye. Ne zaman baksam pisiklet veya tenis maçınij özeti oluyo kışın komple bilardo veriyolar zati.
avusturalya açık, roland garros ve amerika açık tenis turnuvalarını yayınladığı için yoğun sempati duyduğum spor kanalı. d-smart'la sözleşmesini yıl itibariyle feshetmiştir. yeni yılın ilk dakikalarından bu yana küfürlerime konu olmuştur bu yüzden.

eğer belli bir kanalı izlemek için uydu alacaksanız, mutlaka sözleşmesini takip ediniz, benim durumuma düşmeyiniz.
2014'ten itibaren D-Smart'ta yayınlanmayacak olan kanal. Ekranlarında şu açıklama dönüyor:

“Türkiye’nin Sevgili Spor Severleri,
D-Smart’ın Eurosport ile olan anlaşmasını yenilememe kararı aldığını ve 01 Ocak 2014 tarihi itibari ile Eurosport kanallarının D-Smart platformunda yayınlanmayacağını bildirmek isteriz. Eurosport kanalları Digitürk, Türksat ve TTnet platformları aracılığıyla izlenebilir olmaya devam edecektir. Daha fazla bilgi için operatörünüzün Çağrı Merkezi ile iletişime geçiniz.”
türkiye'de ki spor kanallarının sadece futboldan ibaret olduğunu bana gösteren kanal..
londra 2012 olimpiyatları boyunca seyir zevkini katlayan kanal. spikerlerin oldukça bilgili olması ve bunları seyirciye aktarışı harikaydı. özellikle açılış ve kapanış seremonilerinde verdikleri yerinde bilgilerle törenleri daha da güzel hale getirmişlerdir. yayını trt'den takip edenlerin 'bu ne ki şimdi?' diye sorduğu şeyleri eurosport izleyicisi -eğer o güne kadar bilmiyorduysa- öğrenmiş durumdadır.

olmazsa olmaz editi: dağhan ırak olmadan eurosport olmaz.
bu kanal olmasa olimpiyatları trtden izleyecektik. bütün spikerler bilgili ve diksiyonları iyi daha ne olsun.
bugün oynanacak roland garros kupası tek erkekler final maçının saatinin bulunamadığı internet sitesine sahip spor kanalı.
roland garros'u veren spor kanalı.

not: nasıl izlendiğini bilen bi arkadaş yok mu allahaşkına ya?
mütemadiyen bisiklet turlarını veren kanal.
abi açıyorum bu yarışları. öyle güzel yerlerde düzenliyorlar ki salyalarımı akıtıyor. sanki insanın hayal dünyasını süsleyen tabloların içerisinde yapıyorlar bu yarışları. en son italyadaki üzüm bağlarıylan dolu, yemyeşil tepelerin arasından akan bir nehri göstermekteydi. ismini hatırlamıyorum şimdi ama muhteşemdi.
iğrenç dizilerden bunalanlar, kötü tv programlarından sıkılanlar için can simidi.
spikerlerinden birinin maç anlatırken sürekli güldüğü spor kanalıdır.
sanırsam her hafta perşembeyi cumaya bağlayan şu saatlerde avrupa poker turnuvasını veren kanal. bugün berlin'deler.
nadal-muller maçını yarım bırakıp (ki bunun için benden okkalı laflar yemiştir) young-murray maçını veren kanalımsı. kanal değilsin benim için artık, liseli bile değilsin!
us open 2011 3. tur Nadal - Nalbandian maci yerine, bir bucuk saat boyunca atletizm tekrar yayini verip, beni us open radyosundan maci takip etmek zorunda birakan ve bu tur problemleri her sene yasatan, yine de sevdigim kanal; en azindan wimbledon disindaki(bunu da lanet olasi ntv spordan takip etmek durumundayiz) 3 grand slami sayesinde zor da olsa takip edebiliyoruz.
yabancı hayaranlığım yoktur hatta şimdi yazacaklarımı biraz kıskançlık ama adaletli bir bakışla yazacağım.

adı gibi sadece spor sunan kanaldır. araya, ne sesi yukseltip reklam koyarlar ne de anlamsız ve uzun program tanıtımları yaparlar.

e yiğidin hakkı yiğide bakıp örnek alsın birileri.

izleyiciyi aptal yerine koyan kanallara dedim.
türkçe internet sitesinin reklamlarını döndüren kanal.
ancak anlamadığım bir şey var; reklamlarda site adresi olarak veriliyor.
hem görünüş olarak garip hem de adresi yazdığınızda adres olarak [ tr.eurosport.com] çıkıyor.

tamam anladık alan adını göker şirketler gurubu gibi saçma sapan bir şirkete kaptırmışsınız da [ tr.eurosport.com] daha şık değil mi.
alternatif sporlara meraklı olan insanları TRT'nin bayağılığından kurtarmış, spikerleri ile fark yaratan kanal. Hayır eskiden ingilizce izliyorduk ona da şükür diyorduk ama , böyle olunca daha bir muazzam oldu sanki.
kablolu tv de 16:9 yayına geçmiştir.
cumartesi sabahımı planica'da yapılan kayakla atlama yarışmaları ile şenlendirmiş kanaldır. canı sıkılan varsa şuan izlenilmesi şiddetle tavsiye edilir.
şuanda acaip bir spikerin program sunduğu tv kanalıdır. kesinlikle futbol maçı sunuyor gibi, bir heyecan var ki sanıyorum şampiyonlar ligi finali sunuyor herif.
aydın doğan'ın en kısa zamanda transfer edip, maç sundurması lazım.
edit: onur salman'mış kendisi.
an itibarı güzelim kanada-usa buz hokeyi macını spikersiz izleten kanal. noldu yahu spikerlere derken buz dansına geçtik hiç hoş olmadı.