bugün

kara kaşlı kara gözlü aynı zamanda etraftakiler tarafından güzelliği tastik edimiş kişilerir.
direkt aklıma audrey bitoni gelmiştir.
(bkz: çukulata tenli kaşlı gözlü döşü kıllı)
sarı kurdelem adlı türkünün:

ben esmeri fındık ile,
ben esmeri fıstık ile,
ben esmeri badem ile beslerim.

sözlerini akıllara getiren kişi ya da kişiler.
hep bir adım öndedir.*
güzel bir durumdur.
her zaman dikkat çekicidir. her bir renk ayrı yakışır. *
rihanna.kimze ona zenci diyemez.
aletta ocean'dan gerisi yalandır.
gerçekten güzel olan kızdır. Çevresinde görenlerin ''esmer güzeli'' diye seslenmesine neden olur.
sağlıklı nesiller dünyaya getireceği yüzünden belli olan güzel tipidir.
Yapılan bir araştırmaya göre, erkekler daha çok açık tenli kadınları, kadınlarsa esmer erkekleri tercih ediyor. görmüş olduğunuz gibi bu istatistikte esmer kıza yer verilmemiş.bu "esmer güzeli" kelimesini literatürden çıkarır mı, tabi ki hayır, sadece araştırmacıların ibneliğini ortaya çıkarır. zira, sarışının adı, esmerin tadı.
esmer bombadır o bomba. patlayıp boka karışır inşallah. amen.
Ben kendimi bilmiyorum.

Güzel sensin.
görsel
Kafaları karıştıran iltifat türüdür. şimdi saç rengi mi ten rengi mi bahsedilen?

ten rengi ise koşarak uzaklaşmak durumundayım lakin saç rengi ise mensup olduğum güruhtur. güzelim diye bir iddiam olmamakla birlikte sarışın beyaz tenli ve yeşil gözlü kankam tarafından esmer güzeli olarak anlatılıyorum.

saçlarımı kırmızıya boyamış olmamdan dolayı buna da ait hissedemiyorum kendimi lakin özümüz koyu kestanedir.

yine de bir kadın olarak küçükken hep sarışın renkli gözlüleri beğenip özenmiş olan ben artık esmerleri ciddi anlamda daha kaliteli bulmaya başladım zira ortalık çakma sarışından geçilmiyor.
Beyaz ten siyah saç kombini ile aralarında bulunduğum güruh.

Yüz hatlarımın mükemmelliğinden söz etmiyorum bile * .
görsel
Kaldi mi piyasada esmer seven ya. Bembeyaz ten kalp kalp.
Esmer ve güzellik bir arada anilamaz. Kimse hintli olmak istemez.
artık umursamıyorum.
Hahaha karşıdan geliyor tabi kaya gibi sarışın ukraynalı, kızıl saçlı afet Danimarkalı, bembeyaz süt tenli ingiliz. Bizim Kezban Türk kızı da diyor ki 'ama ben de esmer güzeliyim hihihihi'.

Hasiktirin lan. Yoktur böyle bir şey. Zuhahahaha
görsel