bugün

eski sevgilinize içinizde bir umutla tekrar mesaj yollarsınız fakat o sizi kaale bile almaz. cevap yazma zahmetinde bile bulunmaz... içinizin burkulduğu anlardan biridir belki de... devamlı gözünüz telefonda olur, acaba mesaj geldi de ben mi duymadım gibi paranoyalara kapılırsınız... ama o msj hiç gelmez... * * * *
(#780780)
günlerce beklersin gelmeyen sms i
dört açar kulağını müteyakkız durursun
rüyalarına girer beklediğin mesaj sesi
uyanır ve kafanı duvarlara vurursun

belkide bu yüzden bana öyle geliyor ki; eski sevgili yoktur az şarap vardır.
çok kötü bir durumdur, sallanmamaktır, acı verir.**
(bkz: önemsenmemek)
(bkz: gurur aşkı ziyan eder)
yeni sevgiliye gönderilen sms e cevap gelmemesinden daha iyi olan durumdur.
eski sevgiliye gonderilen mesaja şık bir cevap gelse "eheh atladi salak" denmesinden daha iyi bir durum.en azindan eski sevgili icin iyi bir durum.
gece uykudan uyanıp belki duymadım psikolojisi ile yatağın içinde deliler gibi telefonu arama sendromudur,mesaja cevap gelmediğini görüncede o saatte hiç çekinmeden bir mesaj daha döşeme ve *düşüncesi akla gelen durumdur. *
(bkz: eski sevgili kadar tas dussun basiniza) *
aranızdakı hatlar kopuktur "o" mesaj aslında hıcbır zaman sahıbıne gıtmemıstır.
çok ilginç birşey değildir. özellikle kızı aldattıysanız çok olağan bir durumdur.
normal olandır.eğer o eski sevgili ben isem kesin olandır.
artık sende onun eskidiğini düşünüyor ve o mantıkla hareket edip mesaj atıyorsan varsın o mesaja cevap gelmesin dedirten olaydır.
neye cevap beklendiğiyle alakalı bir durumdur... 'naber, nabıyosuuun' tarzında bir mesaja kimse cevap beklemesin... ha dersen ki, müsaitsen birkaç gece sende kalacağım diye, alırsın cevabını duruma göre... eskisin kızım sen artık, eski...
eski sevgili seviliyorsa ve sms'e cevap gelmiyorsa acı oturacaktır. Fakat eski sevgili umursanmıyorsa ve cevap gelmiyorsa yemişim seni denilesi durumdur.
Fakat genellikle eski sevgili umursandıgı ıcın acı oturur.
Yanında Arkadaş vardır mesaj cekilir.
Erkek: Seni Seviyorum Nursimagul
1,2,3 .... dakikalar gecer mesaj'a cevap yoktur.
Arkadaş: Ahaaahaa diye sırıtır sana cevap vermedi.
Erkek: Biliyorum olum o da beni seviyor biz eskiden boyle anlaşırdık.
Arkadaş: at yalanı ..kim inananı *
+ cansu yarın sınava yiyişme* dahil mi? *
---------------
+ ya gülcan hani ben sana bi hediye almıştım çok hoşuna gitmişti de bizim evde sabahlamıştık . ya ben aynısını selcan a da almak istiyorum ama hatırlamıyorum nereden aldığımı. sen hatırlıyorsan bi yazsana be. hadi sevaba girersin. *
-----------------
benle ayrıldıktan sonra alperle çıkmaya başladın ya. donunu çocuğun evinde unutmuşsun, herkese 1 ytl ye koklatıyo. o değilde bizim sınıfın öküzü abuzittin var ya o donu 20 lira verip aldı. kafasına takıp geziyo. sana fotoğrafını yollayayım mı. çok komik olmuş böyle miki maus lu. **
mesaj atılır.cevap gelmez.tekrar atılır.cevap gelmez.sonunda aranır.soğuk bir sesle açar karşı taraf.sonra içinden küfredilip kapanır.karşı tarafta herşey bitmiştir.arayanınsa umutları bitmiştir artık...
sonradan anlaşılırki eski sevgili diye bir şey yoktur.eski zaten eskidir.ıslak sopayla dövülesidir.kuruyunca tekrar dövülesidir.bu şekilde monoton şekilde dövülmelidir.
umutsuz, çaresiz , biçare atılmış mesajdır. çoğunlukla sonu hüsrandır.
bazen an olur ki atayım mı atmayayım mı diye günlerce,haftalarca düşünür ve son bir gayretle atarsınız o mesajı, sevgilinin bir kere bile okumadan sileceğini bilerek hem de...
ti tit ti tit
aşkım ya ne çabuk gönderdi cevabını ayy yerim ben seni.
gelen kutusu>yeni msj>iletildi: aşkım.
hay senin iletim raporuna da, ulen kalbim çık çık attı be! nerdeydi bu iletim raporunu kapama şeysi bla bla bla....
eger açık açık isim belirtilmemişse,eski sevgiliye ilk fırsatta "başkasına atacaktım,yanlışlıkla sana msj atmışım,ay pardon hihihi... " gibi saçma sapan tepkiler vermek,durumun acısını biraz olsun hafifletme yöntemidir. ancak mesaj içeriğinde aşkım,sevgilim vs. sevgi sözcükleri varsa olaydan sonra, o eski sevgili hakikaten artık eski bi sevgili statüsüne girer. bi daha da çıkmaz.
seni *kine takmadığının en güzel göstergesidir. daha nasıl açık olabilir ki ?
gayet doğaldır.kim eski birşeyi yeniden isterki...doğal olarakta eski sevgiliden gelen mesajıda istemez ve cevapta yollamaz.
umutsuzlukta son perde. koş vatandaş koş..