bugün

allah versin.
hep "o" diye bahsedilen, artık sizin de hayatınıza dahil olmuş kişidir.
kimi zaman insanın en yakın arkadaşı, kimi zaman ise daha bir gün evvel kucaklaştıştığı insan olur kendisi.
yaşanılan olayla/durumla ilgili "hakettiği" sıfatla anılan kişidir.

(bkz: kaşar)*
sık sık aklına gelip takibe düşmediysen problem olmayacak kişidir.
senden daha yakışıklı olduğu kesindir evlat..
Komik cocuktur. Eski sevgilin artik onu seviyorsa saygı duyman gerekir. Boşuna kıskanma. Kıskanacaksan neden kiskandığın kişi eski sevgilin konumuna gelmiştir? Yeni sevgilisinin suçu nedir?
o kız bana yar olmadıysa sana yaradan başka birşey olmaz hacı kişisidir.
Allah bin belasını versin dediğimiz, genelde hep bizden çirkin olan kişilerdir.
saçı başı yolunası insan türü.
moral bozan insan türü. genel de gordukten sonra cok da çirkinmiş gibi cumleler kurulur.
kişinin her anlam da verebildiğini, veremeyecek kişidir. *
çok tatlıdır kendisi, şöyle ki: lezbiyen olma isteği bile uyandırabilir insanda. adamım yine vurmuşsun turnayı gözünden dedirtir eski sevgiliye haliyle.
bir sen değildir.
--spoiler--
çöp gibi bir oğlandı, ipince,
hayırsızın biriydi fikrimce.
ne vakit görsem öldüreceğimden korkardım,
felaketim olurdu, ağlardım.
--spoiler--
varlığından haberdar olunmaması daha hayırlı olan kişidir kanaatimce.
insanda nefret duygusu tohumunu atma sebebi.
içtiğiniz su şişesinden başkasının su içmesi. sonra o şişeye bir daha ağzınızı sürmezsiniz.
keşke öldürebilsem düşüncesi uyandırır.
cocukluk arkadaşım dediği kızdır. ben ikimizi idare ettiğini öğrendim de kız bilmiyor. acaba diyorum kıza soylesem mi? ama bizler azcık salak olduğumuzdan inanmayacaktir diyorum. yaşasın görsün.
tanışmadım ama anladığım kadarıyla kafayı yemiş bir kızımız. her gün ama istisnasız her gün linkedin profilime bakıyor, çalıştığım şirketin facebook, twitter hesaplarını takibe almış. evimin dibindeki restorana gelip checkinler, fotoğraflar, tweetler ne varsa yağdırıyor sanki bak burdayım yemin ederim burdayım der gibi. platoniğim olsa bu kadar kovalamazdı herhalde. fitneliği bırak da aşkını yaşa be kızım yazık gençliğine.
(bkz: hıyar dedim de aklıma geldi)
abooov cok derın mevzu.yolunasıdır kısaca.
Olup olmadığını aşırı merak ettiğimdir.

Acaba ona nasıl davraniyordur falan. Acaba arayıp sorsam mı napiyor diye.
bir sen bir ben değildir. her yönüyle farklıdır, duygular farklıdır. sizin verebildiğinizi verir mi mühim olan orasıdır. bir şeyler eksik kalırsa vermeyen yeni sevgilidir. hayırlısı. mutlu olsunlardır.