bugün

Kız, görgüsüzlüğün, lümpenliğin ete kemiğe bürünmüş hali.

Eski sevgilime en çok gıcık olduğum konulardan biri de bu. Allah a yeryüzünde o kadar görgülü, alçak gönüllü, asil kadın varken gidip bunu mu sevdin lan gerçekten? Sevecek ne buldun bu kızda anlamıyorum ki.
eskiye rağbet olsaydı bit pazarına nur yağardı.
insanın eski sevgilisi ile ne işi olur ki.

Valla ben öldü mü kaldı mı onu bile merak etmem.
eski sevgilimin hiç olmamasından ötürü bilemeyeceğim durumdur.
Ona göre de sen eski sevgili oluyorsun ve o da senin vizyonsuzluğunu kanıtlamış oluyor.

Bilemedim şimdi.
"hayırsızın biriydi fikrimce
Güldü mü cenazeye benzerdi."

dizeleriyle kendisi hakkındaki en iyi betimlemeyi attila ilhan yapmıştır, net.*
Eski olduğu için çok da önemsenilmemesi gerekilen durum.
Sexting yaptığını sana mi anlatıyor amk nasıl bir çarpık ilişkiniz var ulan.
(img:#1911221)
Ben kıskanamıyorum ya, of ya olamıyorum, hiçbir şey olamıyorum

Çok vizyonsuzsa üzülüyorum, çok çekiciyse maşallah diyip geçiyorum.
seni iş yerine pusu kurup dövmediğim için bi dönem baya kendime kızdım.

sonra vazgeçtim. allah affetsin, ayrıldık diye hemen adamın dibinde bitmen.. hatta ayrilmamizin uzerinden on sene geçse bile yine vicdanimda o hakki gorurum. bana her gelişinde doğrusu, sırf seni aldatmış olsun diye gazladım. en sonuncusunda, senin onun için ne kadar değersiz olduğunu anlasin diye ama sevgilin var diye öteledim. sonra, tam zamanini bilmiyorum ayrildiniz sanirim. yok öyle hastayken başında beklediğimiz, senelerimizi verdiğimiz, ölümlerden aldığımız, aşktan deliye döndüğümüz adamı terk ettik diye kendinin sanmalar.

çirkin yüzüm sundu.
teşekkürler.
Biz mutlu olamadık, mutlu olsunlar diyip hakkında yorum yapılmaz, dededen atadan böyle öğrendik. Eski sevgili konusu da bir daha açtırılmaz.
10 puanlık uzmanlık sorusu: senin neyin olur?
Canım kullanma kılavuzu bende kalmış.
Çirkin olduğunu görünce iç rahatlatan birilerinin sevgilisidir.
Hiç yasamadigim durumdur.

Allah yaşatmasın...
Beni hunharca stalklayan,doğum tarihimden en sevdiğim renge kadar herşeyimi öğrenmiş şahıs.çabasını takdir ediyorum fakat yerinde olmayı hiç istemem.
insan gercekten hayret ediyor. attan(ben) inip esege binmis resmen.
bi ara yanıma uğraması gereken kişi. zira kullanma kılavuzu çekmecede kalmış onu vereyim.
yeni sevgilimdir.
Yeni tanıştığım kızı şarapevine götürdüğümde öğrendiğim gelişme.
Ortak arkadaşlarımızdan biri, x(eski sevgilinin adı olsun), dediki x yeni sevgili yapmış. Yapabilir, istediği buysa yapmakta özgür. O da ben de ilişkimizi bitirdik, benim için ona bakmakla duvara bakmamın farkı yok dedim. O zaman fotoğrafını atıyorum dedi ve attı birlikte çekildikleri fotoğrafları. Sonra dediki bana: "ay millionaire, şunun tipine, kıyafetlerine bak senin onda birin olamaz, bence bu kız kesin sana geri dönecek", ben ne cevap verdim sözlük: "eskiyle hiç işim olmaz, mutlu olsunlar. Bu yeni arkadaşa da acıyorum, nasıl bir problemle karşı karşıya farkında değil."
ikisi de eski olduğu için sorun olmayan durumdur.
eski sevgilinin hala "eskimediğini" gösteren bir işarettir.
O kadar merak ediyorsan söyleyeyim hunharca saplıyor sen Mevlana gibi gezinirken.
Mutluluklar dileriz, yapacak bir şey yok..